Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Bir takım paralar harcandı.

12 Beğeni

Kidega son siparişimi karton bir kutunun içine koyup göndermiş. İnsan en azından baloncuklu poşete sarardı. Kitaplar hasarlı geldi haliyle. Kitaplar oldukça kalın, karton kutuya sığmamış. Alttan üstten baskı yapmış.

1 Beğeni

Aynı durumu bende yaşadım.Kidega’nın paketleme sistemi maalesef özensiz ve kötü.

1 Beğeni

Kampanya + sepette tuttuğum kitaplar.

2 Beğeni

@Estranged @Anita

Bende ilk zaman ki paketleme durumundan sonra bu halinden memnun değildim. Sizin paylaşımları da görünce iletişime geçtim. Umarım düzeltirler.

1 Beğeni

Ben bugün iade ettim. Aradım, PTT kargo için iade kodu verdiler. 1 saat önce gönderdim.

27 haziranda vermiştim. Yenice geldiler. Geç olsun temiz olsun.

Kitaplar hiç bir hasar yoktu. Kutu içinr koymuşlar köşlerine baloncuk koymuşlar boş kalan yerlerde karton sıkıştırmışlar. Kitaplar temizde ama özensizdi sanki 2. Kalite ürün alıyormuş hissayatı veriyor aynı zamanda sitenin de müşteri memnuniyeti önemsizmiş gibi düşünceler içine soktu ama gene de kidega başka sitelere göre paketleme daha iyi

İçlerinde en güzel baskı hammurabi kitabın en kötü baskı ( kitap kağıt kalitesi olarak) fransız ihtilali ( dost yayımları kültür kitaplığını saymıyorum)

9 Beğeni

Fransa Büyük İhtilal Tarihi ile ilgili görsel atabilirmisiniz?

1 Beğeni

@Zack

1 Beğeni

Philip k dick elektrikli düşler az once geldi gelir gelmez başlayım diyordum bkmkitap.com’un gönderdiği kitabın hali.

2 Beğeni

Resmini çekip, Whatsapp’den iletişime geçin.

Bkm’yi mecbur kalmadıkça kullanmayın bence. Zaten öyle indirim oranları fazla olmuyor. Alfa kitapları için kendi sitesine bakın. Bkm tek avantajı kargo muhtemelen sizde ondan kullanmışsınızdır.

3 Beğeni

İade edin bence. Su hasarı olmuş gibi

1 Beğeni

Evet fotoğrafını çekip whatsapptan iletişime geçtim umarım dönerler

Whatsapptan fotoğrafları gönderdim 24 ile 48 saat içerisinde dönüş yapılacaktır diye otomatik mesaj geldi. Kitabın garanti süresi ise 24 saatmiș xD.

1. Saatte kesin dönüş alırsınız o zaman :rofl:
1 Beğeni

Ben 10 dk sonra dönüş almıştım.

2 Beğeni

Aynen bundan sonra da kullanmayı düşünmüyorum zaten önceki birkaç siparişte de sorun çıkarmışlardı

Artık Kidega’da değişti. Bu kadar popüler olmadan önce her şey dediğiniz gibiydi, ama artık öyle değil. Kargolar artık özensiz yollanıyor, değişim konusu da artık eskisi gibi değil.
Yani işin özü, parayı bulan değişiyor.

Kayıp Rıhtım ailesi olarak biz mi girsek bu işe. Gerçi kitapları okumaktan; geç giden siparişler mi dersin, değişime gelen kitaplar mı dersin. Yok yaa, vazgeçtim.