Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Kidega’nın paketleme sistemi maalesef kötü ve özensiz.
Son üç alışverişte kitaplarda koruyucu baloncuk vb. hiçbirşey yoktu.Karton kutunun içine kitapları koyup direk gönderiyorlar.Sütten ağzım yandı artık :slightly_frowning_face:

1 Beğeni

Cevabın için teşekkürler. Kidega’yı hiç kullanmadım ama ilk siparişte deneyeceğim. En fazla kullandığım site Kitapyurdu, fakat orada da Alfa’nın kitapları temin edilemiyor. O sebeple BKM’den sipariş etmiştim, onda da ettiğime pişman oldum.

Neredeyse kurulduğunda beri kullanıyorum kidega’yı. Zaten hiç baloncuklu poşet, koruyucu vs olmazdı. Kargo poşetine bile koymuyorlar kendi özel bir kutuları var. İlk günü nasılsa şimdi de öyle kargolama prosedürleri, ha iade eskisi gibi değil dersiniz orasını bilemem de kargolama önceden nasılsa şimdi de öyle.

2 Beğeni

@SydneyCarton @Anita Ocak ayı gibi 15 kitaplık bir alışverişim vardı ve sadece kutuya koyup yollamışlardı, doğal olarak kitapların yarısı hasar almış haldeydi. Hiç sıkıntı çıkarmadan değişim yaptılar, yine bahsettiğim gibi onlar benden önce kargolamışlardı. Belki de dediğiniz durum o katlamalı kutuya sığmayan fazla kitap sayısından dolayı kaynaklanıyordur. Her ay alışveriş yaparım, hala o katlamalı karton kutuyu kullanıyorlar ve onun sayesinde hasarsız geliyor.

Açıkçası şu ana kadar büyük firmaların hepsini kullandım ve en tatmin edici olan Kidega idi. Küçük ölçekli firmalar her zaman daha anlayışlı oluyor, ben de büyük holdinglerin firmalarından uzak duruyorum.

Konudan nispeten uzak olsa da şunu okumanızı öneririm: idefix - #73843000 - ekşi sözlük

Aynen hasar her kargoda olabilir. Önemli olan çözüm süreci, şu anda diğerlerine bakınca Kidega açık ara çok iyi.

Son 2 siparişimi katlamalı kutuyla değil, koliyle gönderdiler. Kitaplar neredeyse koliden taşacak durumdaydı ve bu zorla sokuşturma durumu yüzünden hasar alan kitaplar mevcuttu. Yaklaşık 1 yıldır Kidega’yı, ayda en az 2-3 kez kullanan biri olarak söylebilirim ki, ne değişim yöntemi ne de kargoya verilen özen eskisiyle kıyaslanabilecek durumda değil.

2 Beğeni

Dün benim kargomda bu şekilde geldi.

1 Beğeni

Tek kitabına o kadar isteyen biliyorum. Çok güzel bir seri. Hulk hiç dünyaya dönmeyecekti. Efsane bir hikaye yaratmişsın, Hulk kişilik bulmuş galaksiden galaksiye uzay operası tadında maceranın dibine vurduracaklardı. Adamın klasmanı Iron Man değil Galactus, Thanos vb. üst düzey düşmanlar olacaktı. Yeri geldiğinde Gümüş Sörfcüye kafa tutacak, hafif Barbar Conan tarzı maçoluk kazandırılıp belikide en klas marvel serisi yaratılacaktı.
En güzel Hulk hikayelerinden.

Hani alıp okuyamadık ki :slight_smile: varsa dijital okuyum. :joy:

Ne yazık ki yok. Benim bildiğim yok. Varsa tekrar okurum.

Yeni serisini çok övüyorlar. Umarım basan bir yayınevi çıkar.

kitapyurdu alışverişim

18 Beğeni

Hunlarla çağdaş bir Çinli bir tarihçinin Hunlarla ilgili yazdıkları kitabın başında ise sinolog Pulat Otkan’ın yazdığı Hunlarla ilgili bölümler var. Değerli bir kaynak

2 Beğeni

Benim de dikkatimi öncelikle Hunlar kitabı çekti. Fiyatı neydi hocam?

2 Beğeni

10.66 fiyatı kitap yurdunda

bu da içindekiler kısmı (başka merak eden olursa)

6 Beğeni

Konu başlıkları güzel. Fiyatı da iyi, mutlaka alırım. Teşekkürler

2 Beğeni

Siz çok iade yaptıysanız mimlemişler sizi o zaman :smile: , daha bugün kargo geldi kidegadan tek katlamalı kartona sığmamış, iki katlamalı kartona paylaştırıp kitapları, kartonları da birbirine yapıştırmışlar. İlk defa da baloncuklu naylon çıktı şaşkınım.

Ben bunlar tükendi sanıyordum, üçlü set kutulu gelmiş. Kidega şaşırtmaya devam ediyor.

18 Beğeni

Bir haçlının hatıraları, yanlış hatırlamıyorsam savaş günlüğü tarzında bir yazıydı. İçeriği nasıl acaba?

Vay canına, Vakıf kutulu mu öyle? Ben tek tek almıştım

Evet, aynen öyle bir kitap

2 Beğeni