Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Temmuz ayı kitaplarının ilk bölümü geldi.Şurası sadece 12,78 tl,kitapyurdu 300 puanı ile kargoda bedavaya geldi mis :smile:

2 Beğeni

Bu flaneur’un çıkardığı tobbi ve kafka ne kadardı?Havalede indirim varmıydı?

Kafka 200,Sharaz-de 125 tl kargo bize ait herhangi bir indirim yok.

1 Beğeni

Odysseia kitabını bkmden almıştım.Şömizi yırtık gelmişti.E-posta,telefon,whatsapp hepsine yazdım 3 ay oldu dönen olmadı.Birde utanmadan kargo garanti belgesi diye paçavra koyuyorlar.Umarım sizde aynı sıkıntı olmaz.

1 Beğeni

Amazon’dan ilk siparişim geldi. Paketleme operasyonunda düzenleme yapmalarını düşünsemde kitapta sorun yoktu. Ayrıca kargo 1 günde elime ulaştığı için bu kargo kısmında başarılı buldum.

9 Beğeni

Bana yaklaşık 18 saat sonra döndüler. Kitabı bugün geri gönderdim bakalım ne kadar uğraştıracaklar.

İade yada değişim istediğinizi belirten notla anlaşmalı oldukları kargo firmasına karşı taraf ödemeli geri gönderin o şekilde anlıyor arkadaşlar.

Burada paylaşılan linklerden biri olan Kitap Aktif’ten kapıda ödemeli olarak sipariş ettiğim Tolkien geldi. Sitedeki son kitabı almışım.

9 Beğeni

Hadi gözün aydın. Ben geç kaldım şuan bulamıyorum piyasada.

Keşke benim olsaaa. :joy::joy::joy::joy:

3 Beğeni

İlk etapta almakta gecikmiştim ben de. İş Bankası’nın bir daha ne zaman basacağı da meçhul. İyi ki edinebildim üzülürdüm. Umarım sen de uygun bir fiyata bulabilirsin.

1 Beğeni

Kuytu köşe kitapçı arıyorum. Daha olaya ayıkmayan. :joy::joy:

Görürsem özelden haber veririm. Bi sahafın eline geçmesindense okuyacak birinin eline geçsin isterim. :smile:

2 Beğeni

Aynen.

Teşekkürler şimdiden

2 Beğeni

Geçen sene bir fuarda böyle kutulu bir versiyonun fotoğrafı düşmüştü ama sonra tükendi dediler, fuar içindi internet satışı olmamıştı. Ben de hiç bilmeyerek aldım, kutulu çıktı şansa. İlknokta’da falan da yok kutulu bir versiyon satışta ama nereden çıktı ben de anlamadım.

1 Beğeni

Alfakitap com ve Pegasus N11 siparişleri

21 Beğeni

Türk Masalları’nın içindekiler kısmını atabilir misin Alper abi. Ya bu Kitapyurdu ve Alfa’nın kendi sitesine baktım fakat bir şey bulamadım.

1 Beğeni

8 Beğeni

@alper Pegasus n11 siparişinizden gelen kitapların paketleme durumu nasıldı ? Baloncuk vb. koruyucu süspansiyonlar kullanılmış mı ?
Yeni kitaplarınızı da keyifle okuyun :smiley:

1 Beğeni

Teşekkür ederim @Anita arkadaş, Pegasus sadece baloncuklu poşete sarmıştı kutu ya da kargo poşeti yoktu ama çok kalın paketleme yapmışlardı, açarken biraz uğraştım. Tek kitap olduğu için mi bilmiyorum ama paketlemesi çok iyiydi.

3 Beğeni

Teşekkür ederim. Çok güzel duruyor. Listeme ekledim.

1 Beğeni