Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

çok güzel bir seri çizimleri falan tablo gibi okumanızı tavsiye ederim ben fuarda çizgidüşlerin standından almıştım

İdefix siparişim geldi,tabi kendime hediye paketi yaptırmayı ihmal etmedim :grin:

14 Beğeni

Kitapyurdu alışverişim;

Kitabın sırtındaki hafif göçük hariç zararsız geldi

12 Beğeni

Modern Klasikler dizisinden her çıkan kitabı* çıktığı anda almanız benim çok hoşuma gidiyor. :slight_smile: Çok sadık bir okurumuz var diye anlatmaktan da mutlu oluyorum, söylemek istedim. Umarım McCullers’ı da seversiniz.

*ve tabii HAY ile Türk Edebiyatı dizisindekileri de :blush:

5 Beğeni

Teşekkür ederim, Modern Klasikler serisi sayesinde hiç haberim olmayan bir çok kitabı okudum. Seriden 3 eksiğim var onun dışında tüm seriyi topladım. Önemli bir kısmını da okudum kitapların.

Carson McCulllers seriden çıkan diğer kitapları; Yalnız Bir Avcıdır Yürek, Altın Gözde Yansımalar ve Küskün Kahvenin Türküsü kitaplarını yaklaşık 2 sene önce okumuştum.

HAY ve Türk Edebiyatı klasikleri de İş Kültür’ün topladığım kitapları.HAY’dan hala çok eksik kitabım var ama Türk Edebiyatı çıktıkça alıyor ve okuyorum.

2 Beğeni

Arkadaşlar, Can Yayınlarının kampanyasından kitap önerilerinizi alabilir miyim, 9-10 kitaplık bir bütçem var.

Kemal bilbaşar kitapları… salman rushdie kitapları… Julio Cortazar kitapları alice munro kitapları alınabilir…

1 Beğeni

Alışveriş listemdeki kitapların son iki aydır olan yoğunluğum sebebiyle hallaç pamuğuna dönmüş olması canımı sıktı. “Hangi birisine bakıp da yazacaksın şimdi. Emaaaan, aklında olanlardan al gitsin.” dedi içimdeki benlerden biri. Bu yüzden yeminimi bozarak (zaten etmemiştim ama olsundu) Brandon Mull kitaplarının nihayet siparişini verdim. Üstüne iki tane de kitap aldım. Neyse artık geldiğinde hepsini paylaşırım. :smiley: On tane kitap almış olanın verdiği ferahlık ve teşvik ile gidip kitabımı okumaya devam edebilirim. :sweat_smile:

1 Beğeni

Son sipariş ettiğim Kİdega sipariş dün elime sorunsuz ulaştı.Kitapları baskılı kutuya sıkı bir şekilde yerleştirilip pakenlenmiş ve zarar görmemiş. Paket şekli aşağıda. Paketle kalitesi hala ilk alışverişimdeki gibi Kidega’nın.

İş Bankası’nın Budha biyografisi de hoşuma gitti baskı olarak. Cilt kapağını keşke mış gibi gözken şekilde değilde gerçek giritili olarak ve yazdızlı boya ile yapsalar güzel olurmuş.

!

Budha kitabının içeriği de bu şekilde. Merak edenler için.

10 Beğeni

Kurt Vonnegut ve Cortazar’ı öneririm her ne kadar Cortazar’ı okurken çok zorlansam da. :sweat_smile:

İade ettiğim kitabın hasarsızı 4 gün sonra elime ulaştı, bu sefer 2 defa paketlenmiş. :smile:

15 Beğeni

Son sahaf ganimetleri.

7 Beğeni

Sınavdan sonra ve uzun bir yürüyüşten sonra Ursula K. Le Guin - Rocannon’ un Dünyası’ nı aldım. :slight_smile:

3 Beğeni

Kitapyurdunda puanlarla yaptığımız alışverişe kargo ücreti ödüyormuyuz? Ödüyorsak yaklaşık ne kadar?

Evet ödeniyor. Ama puanlarla da kargoyu karşılayabiliyorsunuz…

Anladım. Teşekkürler.

1 Beğeni

Son D&R gezintisinden…

10 Beğeni

Sen buraya uğrar mıydın???:thinking::sweat_smile:

1 Beğeni

Hepsi toplam 228.50 etiket fiyatı var. Ben yine cekkazan hediye çeklerimle ücret ödemeden aldım :blush:

Hepsini isteyerek aldığım, bulabildiğim için mutluyum :slightly_smiling_face: Aslında listemde ayaklarının altındaki toprak ve ayak izlerinde adımlar vardı ama bulamadım. Listemdeki alternatiflere yöneldim.

En çok ilgimi çekenler Kitap Kıyımının Evrensel Tarihi ve Can Pazarı.

8 Beğeni

Bu sıralar tek gidebildiğim gezme bahanesiyle D&R’lar. Eşimle babama duygu sömürüsü yapıyorum. :joy:

1 Beğeni