Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Bunlar da son olsun :no_mouth: Bunlar da bitince arkadaşlarımla takas ede ede okurum kitapları :slightly_smiling_face:

• Dünyalar Savaşı ~ H. G. Wells
  • Tanrısal Öngörü ~ Seneca
  • Nantucketlı Arthur Gordon Pym’in Öyküsü ~ Edgar Allan Poe
  • O Muhteşem Hayatınız ~ Oya Baydar
2 Beğeni

İlknoktadan sabah sipariş ettim yarım saatte kargoya verildi. Sıkıntı kitapyurdunda.

Az önce bunları sipariş ettim. Sabırsızlıkla bekleyeceğim. :slight_smile:

6 Beğeni

Günün en güzel haberi.

Bunları aldım en son. Bu hafta içinde gelmesini umuyorum :slight_smile:

4 Beğeni

Bende aynen Amatka ile Elric serisini aldım 5 dk sonra kargolandı dedi. Süper hızlı İlknokta :slight_smile:

1 Beğeni

Kitapyurdu’undan İskandinav Mitolojisi gelmemişken bugün gidip BKM şubesinde okudum.:grinning:

3 Beğeni

İkinci el kitap-çizgi roman alışverişini hiç sevmiyorum. Ama uzun süredir arayıp bulamadığınız ve piyasada en az 100 TL edecek bir ürünü de uygun fiyattan almanın hazzı paha biçilemez :grin: Kick-Ass 1, Gerekli Şeyler tarafından 2011 yılında sadece tek baskısı yapılmış bir çizgi roman. İkincisi de sonradan basılmış ve şuan her yerde bulunabiliyor. Ama bu elimdeki maalesef karaborsa. Genelde 25-30 TL değerindeki Kick-Ass 2 ile beraber 150-200 TL’den satmaya çalışıyorlar. Dün nasıl olduysa öylesine bir kontrol edeyim Nadir Kitap’ı dedim ve görür görmez sahaf ile irtibata geçtim. Ön fotosundan hafif kusurları olduğu belliydi. 1-2- foto daha istedim, yanıtladılar ve direk satın aldım. Kapağı çok da önemli değildi açıkçası. Önemli olan içinin temiz olması ve eksik sayfa olmamasıydı. Birşeyi çok isteyip bol bol araştırırsanız ulaşabiliyorsunuz.

8 Beğeni

Gerekli Şeyler’in bu serinin üçüncü cildini yayınlamamış olması büyük bir hayal kırıklığıdır benim için. Çok fazla çizgi roman okuyan biri değilim ama ilk iki cilt gerçekten eğlenceliydi. Birkaç sene önce sosyal medyadan sormuştum yayınlayacak mısınız diye, planlarımızda yok dediler. Hikayenin sonunu görememek üzücü. Keyifli okumalar size.

1 Beğeni

Gıcıklıgınamıdır nedir her mail’ime bu cevabı veriyor bu kitapyurdu

Valla talebe göre bölme işlemi yaptıklarını bilseydim (otomatik yaparlar diye düşünmüştüm) yaptırırdım. En azından bir kısmı ulaşmış oluyor.

3 Beğeni

İskandinav Mitolojisi’ni mi bekliyorsunuz hala? Ben de yarın bitiririm muhtemelen. :slight_smile: (Not: Evim, İstanbul’a 1600 km)

1 Beğeni

Aslında benim derdim İskandinav mitolojisi degil dune kitapları benim için daha önemli ama İskandinav mitolojiside indirimli diye iptal edemiyorum, ve bölme işlemi de başka bir saçmalık bir kere yaptım bin bişman oldum. Haftalarca gelmedi kitaplar öyle.

Temin edilemeyen Amatka ve İki Şehrin Hikayesini Kitapyurdun dan hesabıma parasını yatır şeklinde yapıp geri kalanları sevk et dedim. Bugün sabah yaptım bu işlemi. Daha parayı yatırmadılar, geç mi sürüyor bu kadar? Bu arada 3 taksit yapmıştım, taksit miktarı da yeniden güncellenecek sanırım.

Kitapyurdu resmen dolandırıcılığa başlamış. Amatka tedarik edilemediği için iptal ettim. 14 küsür platin üyelik fiyatından almıştım. Sabah erkenden İptale rağmen hala sepetim sevk edilmedi. Daha ilginci 14 küsürden iptal ettiğim kitap şu anki satış fiyatı 18 küsür. Ve bana 10.76 TL alacak çeki düzenlemişler…!

3 Beğeni

Yukarıdaki arkadaş gibi tüketici mahkemesine sikayetci ol ve şikayetvar. Com sikayet bildir. Kitapyurdu artık %100 indirim yapsa birdaha o berbat siteden birşey almam.

Geçen ay hemen hemen aynı şey Hepsiburada üzerinden babamın başına geldi. Aldığı cep telefonu iptal edilmiş ve eksik para iade edilmişti.

Hocam tam bir ikiyüzlülük bir daha da kolay kolay kitapyurdundan almam.Hani ilk başta çok güzel bir kampanya yapmışlar diyorsunuz ama şu an güvenim kırıldı şu olayı görünce.
Benim kitabı da 8 gündür kargolamadılar.(iskandinav mitolojisi ciltli)

Tüm yasal haklarımı kullanacağıma dair mesaj ve mail attım. Yarın dönüş yapılmazsa başvuracağım. Şikayet vardan bir sonuç çıkmaz. Oraya baktım şikayetlere cevap bile vermiyorlar.

1 Beğeni

Ne güzek idefix’e zam geçmemişti.Bugün idefix te zamlandı.