Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Kidega, Babil, Kitapyurdu, Hepsiburada ve Edessa kitabevi ve Can yayınları kampanyası alışverişim.

Edessa kitabevi’nden oldukça memnun kaldım. Paketleme mükemmeldi, temin ve kargolamada hızlı oldu.

Babil’den Wool serisinin bir kitabı ufak hasarlı geldi. Aradım kargoya verip gönderi kodunu paylaşın bugün hemen çıkışını yapalım dediler. Aynı gün yeni kitabı kargoya vermeden önce de arayıp diğer kitapta neden memnun kalmadınız paylaşırsanız yeni kitabı gönderirken dikkat edelim dediler. Babil sorunları çözüm şekliyle bir kez daha neden arızalı sitelerle uğraşmamam gerektiğini gösterdi.

Hepsiburada ise kolay iade sistemine girip 2 kitabımı hasar için değişime göndermek istediğimde tutanak uyarısı çıktı. Müşteri hizmetlerini aradım kargo firmasına gidip tutanak almam gerektiği ve bunu doldurup öyle kargoya vermem gerektiği söylendi. Bende cayma hakkımı hatırlattım. O zaman da iade yaparsanız sorun olmaz maalesef değişim sistemi böyle dedi. İade yaptım artık nasıl mantıksız bir işleyiş anlamadım. Normalde iadenin zor değişimin kolay olması gerek ama neyse. İyi tarafı iade için Hepsiexpress eve gelip kendisi teslim alıyor.

25 Beğeni

Hepsiburada değişim yapmıyor bildiğim kadarıyla. İade alıyorlar, eğer 14 günlük süre geçmemiş ise…

1 Beğeni

2 dev cilde bölüp yapabilirler aslında boyu da 19,50/26 falan yaparsan gayet mümkün :laughing:

1 Beğeni

Bence kitapları karıştırdın. Herhalde harry Potter demek istemedin :slight_smile:

Geçen aylarda sormuştum Narnia’yı “Maalesef böyle bir gündemimiz yok” demişlerdi.

Söz konusu DK olunca beklentiyi sıfıra indirmek en mantıklısı.

2 Beğeni

Narnia Günküleri’ni İş Bankası bassaydı çok güzel olurdu. Doğan Egmont’un planlı bir yayın programı yok sanki…

1 Beğeni

Aslında seçeneklerde var değişim istiyorum şeklinde ama tutanak istiyor sistem.

1 Beğeni

Ben 6-7 ay öncede sormuştum sana verdikleri tarzda cevap vermişlerdi.Benimde en azından kısa vadede fazla umudum yok Narnia’dan.Böyle gibi bir eseri basmamak garip keşke @Faust 'un dediği gibi İş Bankası’nda olsaydı hakları,eminim çok sağlam bir baskı yaparlardı.Düşününce,forumda İş Bankası Yayınları Soru Hattı olsa gerçekten mükemmel olurdu

1 Beğeni

Bir arkadaşımın nacizane hediyeleri😍

21 Beğeni

Laputa’da çalışıyor galiba :d

1 Beğeni

Şimdi bu kitapları çok ucuza bulup aldım diye gerisini tamamlamak için ne kadar uğraşacağım bakalım. :thinking:

19 Beğeni

Çalışıyor diyemem ama arası iyi :grin:

1 Beğeni

Kitapyurdu da geldi bi süre kitap almamalıyım. (Aldı) :sweat_smile:

11 Beğeni

Essex County’i nereden aldınız?

1 Beğeni

Temmuz ayı alışverişim. Farklı farklı yerlerden sipariş verdiğim için kargo beklemek yorucuydu. :slight_smile:

17 Beğeni

Bugün Monokl indiriminden

Kan izlerinin peşinde
Gizemler
Ölümsüz

kitaplarını aldım.

6 Beğeni

Burda var ama çok pahalı al ince kapak yeterli bence.

1 Beğeni

BKM’den Richard Dawkins - Ataların Hikayesi’ni aldım…

BKM 75 TL üzeri siparişlerde bir Zweig kitabı hediye ediyormuş. Ben Korku’yu seçtim. Ek olarak siteye birini üye yaparsanız 5 TL indirim veriyormuş :laughing:

4 Beğeni

Edessa Kitabevinden aldım. Normalde satış fiyatı 80 civarındaydı sanırım. Tükenen bir ürüne ve özel baskıya göre bana pahalı gelmedi. Ayrıca içinde ekstralar var diğer karton kapaklara göre tavsiye ederim.

Ayrıca, bu baskının içinde daha önce yayınlanmamış eskizler, tanıtım

çizimleri ve iki yeni hikaye de dahil olmak üzere 50 sayfadan fazla ilave

içerik bulunmaktadır.

5 Beğeni

İblis Savaşları ve Ejdergemileri çok zor olmaz ama Feist için Allah sabır versin. :sweat_smile: