Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

Evet siz önermiştiniz. Arama kısmından aradım ama bulamadım bir türlü o mesajı :slight_smile: Tekrar Teşekkür ederim önerdiğiniz için.

(Burak Mermer) #5317

Sözde ayın 15’ine kadar bekleyecektim. Biraz da istediğim kitaplar biter de alamam korkusuyla yeniden D&R turuna çıkıp aşağıdakileri aldım. Neyse ki aklımda kalan bir kitap neredeyse kalmadı. Muhtemelen ay sonunda kampanya bitmeye yakın tekrar bir bakarım ne var ne yok diye. (Ankara’da Vonnegut arayan varsa Taurus D&R’da birkaç tane kalmıştı)

(Samet) #5318

Geçen hafta DR’de görüp,hoşuma gitmişti.İdefix alışverişimi tamamlayacak iken Kitapyurdun da fiyat olarak 1/3’ü oranında görünce hiç beklemeden verdim.Geriye gelmesi kaldı :see_no_evil:

(Bahri Doğukan Şahin) #5319

Vay Borges de 7 liraya düşmüş demek. Hafta içinde gezmedik D&R bırakmamak lazım.

27 Haziran Kitapyurdu siparişim. 5’inde çıkan kitaplar nedeniyle biraz çok bekledim ama neyse kazasız geldi kitaplar.

Nihayet 2. Baskıyı yaptı. Alfanın sitesinden perşembe günü aldım, ertesi gün kargoya verdiler, bugün elime ulaştı.

Alfa paketlemeyi inanılmaz iyi yapıyor. Siyah straforlar ile desteklemişlerdi kitabı. Şaka değil cam vazo alsam aynı bu şekilde paketlenirdi. İçinden kapağı Otosopçunun Galaksi Rehberi olan mini bir defter de çıktı.

(Kadir) #5322

Fotoğraf atabilir misiniz? İçindekiler kısmından.

(Too Weird to Live, Too Rare to Die!) #5323

Perşembe gece verdiğim Alfa Kitap siparişim 1 saat evvel ulaştı.Kolinin içinde balonlu poşete sarılı ve yanında sallanmasın diye kartonla desteklenmişti.Defter hediyesi çok hoş.Siparişin durumuyla ilgili bilgilendirme mailleri güven veriyor.Buradan sipariş vermeye devam edeceğim.

Kokular kitabı 4. Cilt galiba, Ahmet Ümit’in bu ay önerdiği kitaplar arasında olduğu için ilgimi çekmişti, ben de okumayı düşünüyorum.

(Mahmut) #5325

Bir önceki cilt, Ortaçağ Dünyası çok ilgimi çekiyor. Siz okudunuz mu onu? Önerir misiniz?

Ben serinin en başından başladım, Antik Dünya’dan. Ortaçağ Dünyasına henüz gelmedim. O yüzden Ortaçağ Dünyası’nın içeriğinin kapsamı hakkında yorum yapamam fakat yazar dil ve anlatım konusunda hayli başarılı. İnsanı sıkan akademik makale gibi bir anlatımı yok. Her bölümde zaman çizelgeleri kullanmışlar ki benim bir tarih kitabında en çok olmasını istediğim şeylerden biri bu. Bu tür Genel Dünya Tarihi kitaplarını okurken kronolojiyi kafamda oturmak yorucu olabiliyor. Bir görsel olunca kendi açımdan çok daha çabuk kavrayabiliyorum.

(Ahmet Boyraz) #5327

melezler-venusted3c94edc85d5b459466df915a7834f75

Asimov külliyatı yavaş yavaş tamamlanıyor. :slight_smile:

Müsait olunca içeriğinden görseller atabilir misin? Ben de merak ettim.

Birazdan eve geçicem. İç sayfalardan fotoğraf çekip yüklerim.

Düzenleme :

Bahsettiğim kronolojik çizelge üstteki. Her bölümün sonunda bir adet bulunuyor. Rönesans Dünyasında 100’den fazla bu çizelgelerden var. Aynı tarihlerde Dünyanın farklı yerlerinde olan olayları daha net bir biçimde kavramak için faydalı oluyor.

(Too Weird to Live, Too Rare to Die!) #5330

Çok merak uyandıran ilgi çeken bir inceleme serisi gerçekten. En kısa zamanda okumaya başlayacağım.

(Mahmut) #5331

Ortaçağ Dünyası’nı Alfa’nın sitesinden aldım. Yorumunuz için teşekkür ederim.

(Kaan Aşkın) #5332

Yeni bir hikaye eklenmiş, doğru mu? Doğruysa fotoğraf atar mısın?

Yaklaşık 30 sayfalık bir bölüm eklenmiş.

(Kaan Aşkın) #5334

Çok teşekkür ederim.

(Erdem Atik) #5335

Kitapyurdu İthaki indiriminde aldıklarım;

@Blackheart Drizzt için böyle bir yorum yapmışsınız, bende olan ürünün kapağında o kayganlıktan var :smiley: sizinki küçük bir talihsizlik olmuş :smiley: