Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

(Tansel Diplikaya) #5336

Bu ayki alışverişim bu şekilde oldu. Muhtemelen sene sonuna kadar başka kitap almam, tabi süpriz bir şekilde beklediğim kitaplardan biri çıkmazsa. Buddha bayağı ilgimi çekti, bu serinin diğer kitaprının stoklarının bittiği görünce elimde bulunsun dedim. Kidega hediyesi olarak da biraz fantastik gözüken bir polisiyeyi seçtim.

Kitapyurdu %50 siparişlerime sonunda kavuştum.

Kargonun suçu yok ben şehir dışındaydım :joy:

@Erdem_Atik kitabı değişime gönderdim. Sorunsuz olanı göndereceklerini söylediler.

Kidega kaç TL’nin üzeri alışverişe hediye kitap veriyor?

((Özgür) ) #5340

Enpara kampanyası kapsamında 50₺ ve üzeri alışverişe 10₺ iade ve bir kitap hediyesi var.
Enpara kidega

(Erdem Atik) #5341

Oh iyi, sevindim :slightly_smiling_face:

(m) #5342

Bir takım paralar harcandı.

Kidega son siparişimi karton bir kutunun içine koyup göndermiş. İnsan en azından baloncuklu poşete sarardı. Kitaplar hasarlı geldi haliyle. Kitaplar oldukça kalın, karton kutuya sığmamış. Alttan üstten baskı yapmış.

(Zeynep) #5344

Aynı durumu bende yaşadım.Kidega’nın paketleme sistemi maalesef özensiz ve kötü.

Kampanya + sepette tuttuğum kitaplar.

@Estranged @Anita

Bende ilk zaman ki paketleme durumundan sonra bu halinden memnun değildim. Sizin paylaşımları da görünce iletişime geçtim. Umarım düzeltirler.

Ben bugün iade ettim. Aradım, PTT kargo için iade kodu verdiler. 1 saat önce gönderdim.

27 haziranda vermiştim. Yenice geldiler. Geç olsun temiz olsun.

Kitaplar hiç bir hasar yoktu. Kutu içinr koymuşlar köşlerine baloncuk koymuşlar boş kalan yerlerde karton sıkıştırmışlar. Kitaplar temizde ama özensizdi sanki 2. Kalite ürün alıyormuş hissayatı veriyor aynı zamanda sitenin de müşteri memnuniyeti önemsizmiş gibi düşünceler içine soktu ama gene de kidega başka sitelere göre paketleme daha iyi

İçlerinde en güzel baskı hammurabi kitabın en kötü baskı ( kitap kağıt kalitesi olarak) fransız ihtilali ( dost yayımları kültür kitaplığını saymıyorum)

(Serkan) #5349

Fransa Büyük İhtilal Tarihi ile ilgili görsel atabilirmisiniz?

@Zack

(Mehmet ) #5351

Philip k dick elektrikli düşler az once geldi gelir gelmez başlayım diyordum bkmkitap.com’un gönderdiği kitabın hali.

Resmini çekip, Whatsapp’den iletişime geçin.

Bkm’yi mecbur kalmadıkça kullanmayın bence. Zaten öyle indirim oranları fazla olmuyor. Alfa kitapları için kendi sitesine bakın. Bkm tek avantajı kargo muhtemelen sizde ondan kullanmışsınızdır.

İade edin bence. Su hasarı olmuş gibi

(Mehmet ) #5355

Evet fotoğrafını çekip whatsapptan iletişime geçtim umarım dönerler