Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Şans eseri denk geldim, aldım.

10 Beğeni

Kitapaktif sitesine bak istersen eksiklerin için. Sanki ben orada bazı kitapları görmüştüm.

Benim de ondan gözüm korkuyor. Bu kitapların hepsini 60 liraya bulunca dayanamadım aldım. Bulamazsakta çok sıkıntı olmaz. :expressionless:

1 Beğeni

Olmadı Feist için İthaki’nin Başını Yiyenler derneğimize üye olursunuz.:sweat_smile:
Şaka bir yana bulmakta gerçekten zorlanacağınız tek bir kitap var, o da İmparatorluğun Kızı. Kalanlar biraz sabır ile hala erişilebilir durumda.

1 Beğeni

Bugün biraz gezmeye çıktım, belki Tolkien veya Mithraidates bulurum umuduyla Kadıköy’deki İş Kültür Yayınevi’ne uğradım. Tolkien yoktu ama Mithraidates. Mithraidates’i şömizi yırtık diye almadım, en son elim boş çıkmasın diye bu kitapları aldım. Normalde %20 indirimli satılıyor tüm kitaplar ama İş Bankası kartıyla %25 indirim oluyor.

12 Beğeni

Bende 9 temmuzda instagram hesaplarından yazdığımda Narnia Günlüklerini tek cilt halinde yayınlama imkanları olup olmadığını “iletmiş olduğunuz konu değerlendirilmek üzere ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır” şeklinde dönüş yaptılar.
Kalıplaşmış cevaplarından da olabilir tabi :smile:
Belki birkaç kişi daha instagramdan yazabilirse dikkatleri çekilebilir.

https://www.kitapaktif.com/Mithradates-Adrienne-Mayor,PR-210860.html
Mithradates bu iki sitede var gözüküyo bi bakın isterseniz

İdefix kitapları kargolamak için neyi bekliyorsun annem?

İdefix’den kitapları kargolanan var mı?

1 Beğeni

idefix’i ben de bekliyorum. Bundan önceki alışverişimi neredeyse bir yıl önce yapmışım oradan, yine bulaşmazdım ama indirim iyiydi. Hiç mi değişmez bir satış sitesi, başka yerden alsam şimdiye elimdeydi kitaplar.

2 Beğeni

Benim de hala hazırlanıyor diyor. Ben ilk defa aldım. Pişman edecek galiba. Gerçi indirim çok iyiydi be.

Büyük siteler dışındakilere hiç bulaşmıyorum. Stres yapıyor bende. Acaba kitap stokta var mı, site dolandırıcı mı gibisinden soruları kendime sorup duruyorum. Bu yüzden benim için hiç bulaşmamak daha iyi. Yine de yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

2 Beğeni

İdefix bu sabah faturayı kesti benim.

2 Beğeni

Ben mi yanlış düşünüyorum bilemiyorum ama, siparişlerimin 1-2 gün gecikmesi benim için çok önemli olmuyor. Kitapların hasarsız olması her zaman önceliğim…

7 Beğeni

Bence de öncelik temiz kitaplar…

2 Beğeni

Hazırlanıyor diyor hep. Sonra kargoya veriliyor. Yani temin edildi, kargoya sevk edilecek vs yazmıyor idefix. Bende 2 gün hazırlanıyor yazdı, şimdi mesaj geldi kargoya verildi diye.

2 Beğeni

Benim siparişi iptal ettiler galiba. Sitede gözükmüyor artık. Yalnız en son 2016’da alışveriş yapmışım gibi gözüküyor ama bu sene alışveriş yapmadıysam bile 2018’de alışveriş yapmıştım, onların bilgileri de gitmiş.

Yoğunluk olduğunda sitede ara ara böyle sorunlar oluyor. Düzeltirler yakında.

İyi o zaman. Site satıldığından beri hiç alışveriş yapmamıştım, eğer iptal olsaydı siteyi kullanmayı tamamen bırakırdım. Teşekkürler.

İptal ederler mi bilmiyorum ama eski siparişlerin görünmemesi yoğunluktan kaynaklanıyor.

1 Beğeni

Dediğiniz gibi yoğunluktan gözükmüyor. D&R’nin sitesi de aynı durumda. Siz dedikten sonra iletişim kısmına girdim, sipariş ile ilgili soru kısmında siparişimin kodu çıkıyor. Yani iptal edilmemiş.

1 Beğeni