Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

“Hunlar” adındaki kitap hakkında bilgi verebilir misiniz?

(Başar Baştaş) #5377

Hunlarla çağdaş bir Çinli bir tarihçinin Hunlarla ilgili yazdıkları kitabın başında ise sinolog Pulat Otkan’ın yazdığı Hunlarla ilgili bölümler var. Değerli bir kaynak

Benim de dikkatimi öncelikle Hunlar kitabı çekti. Fiyatı neydi hocam?

(Başar Baştaş) #5379

10.66 fiyatı kitap yurdunda

bu da içindekiler kısmı (başka merak eden olursa)

Konu başlıkları güzel. Fiyatı da iyi, mutlaka alırım. Teşekkürler

( tansel) #5381

Siz çok iade yaptıysanız mimlemişler sizi o zaman :smile: , daha bugün kargo geldi kidegadan tek katlamalı kartona sığmamış, iki katlamalı kartona paylaştırıp kitapları, kartonları da birbirine yapıştırmışlar. İlk defa da baloncuklu naylon çıktı şaşkınım.

Ben bunlar tükendi sanıyordum, üçlü set kutulu gelmiş. Kidega şaşırtmaya devam ediyor.

Bir haçlının hatıraları, yanlış hatırlamıyorsam savaş günlüğü tarzında bir yazıydı. İçeriği nasıl acaba?

Vay canına, Vakıf kutulu mu öyle? Ben tek tek almıştım

(Başar Baştaş) #5384

Evet, aynen öyle bir kitap

(Samet) #5385

Temmuz ayı kitaplarının ilk bölümü geldi.Şurası sadece 12,78 tl,kitapyurdu 300 puanı ile kargoda bedavaya geldi mis :smile:

(Hüseyin gök) #5386

Bu flaneur’un çıkardığı tobbi ve kafka ne kadardı?Havalede indirim varmıydı?

(Samet) #5387

Kafka 200,Sharaz-de 125 tl kargo bize ait herhangi bir indirim yok.

(Berkay) #5388

Odysseia kitabını bkmden almıştım.Şömizi yırtık gelmişti.E-posta,telefon,whatsapp hepsine yazdım 3 ay oldu dönen olmadı.Birde utanmadan kargo garanti belgesi diye paçavra koyuyorlar.Umarım sizde aynı sıkıntı olmaz.

(Kadir) #5389

Amazon’dan ilk siparişim geldi. Paketleme operasyonunda düzenleme yapmalarını düşünsemde kitapta sorun yoktu. Ayrıca kargo 1 günde elime ulaştığı için bu kargo kısmında başarılı buldum.

(Mehmet ) #5390

Bana yaklaşık 18 saat sonra döndüler kitabı bugün geri gönderdim bakalım ne kadar uğraştıracaklar xD

İade yada değişim istediğinizi belirten notla anlaşmalı oldukları kargo firmasına karşı taraf ödemeli geri gönderin o şekilde anlıyor arkadaşlar.

(Bahri Doğukan Şahin) #5392

Burada paylaşılan linklerden biri olan Kitap Aktif’ten kapıda ödemeli olarak sipariş ettiğim Tolkien geldi. Sitedeki son kitabı almışım.

(Serhat) #5393

Hadi gözün aydın. Ben geç kaldım şuan bulamıyorum piyasada.

Keşke benim olsaaa. :joy::joy::joy::joy:

(Bahri Doğukan Şahin) #5394

İlk etapta almakta gecikmiştim ben de. İş Bankası’nın bir daha ne zaman basacağı da meçhul. İyi ki edinebildim üzülürdüm. Umarım sen de uygun bir fiyata bulabilirsin.

(Serhat) #5395

Kuytu köşe kitapçı arıyorum. Daha olaya ayıkmayan. :joy::joy: