Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

@wifhty_zet arkadaş haberdar ettiğiniz için teşekkürler, Gimsa’dan ben de Halka Dünya kitaplarını aldırdım.

7 Likes

Rica ederim, ben de sevindim faydam dokunduğuna. Keyifli okumalar :slightly_smiling_face:

1 Like

Yaktın beni @Tamer bugün siparişi çekecektik. @kartall335 arkadaşım gitti mağazaya baktı kalmamış. :sob::sob::sob:

1 Like

Ben kendi kendime kızıyorum. 2 ay önce Karşıyaka İş Kültür’e gittiğimde 4 tane vardı. Almadı işte güdük kafam. :unamused::tired_face:

2 Likes

Ne zaman iş bankası bir daha baskı yapılmayacak dedi o zaman millet yüklendi. Sahaflarda piyasadan çekti kitapları. Şimdi 100 TL fiyat biçiyorlar

250 fiyat gördüm Nadir’de :imp::imp::imp:

1 Like

:slight_smile: Yani ne desem bilemedim… Aldığıma seviniyorum ama sizlerde okuyabilseydiniz keşke.

1 Like

Kitap tam olarak neyle ilgili? Elimde Yüzüklerin Efendisi serisinin tüm kitapları ile Hobbit kitabı var ama bu da ilgimi çekti doğrusu. :thinking:

Yuh bee, muhannete muhtaç olmak bu olsa gerek.

3 Likes

Kitap Tolkien’in biyografisi niteliğinde.

1 Like

Anladım. Teşekkür ederim. :slight_smile:

1 Like

Baskı yapmayacak demelerine bakmayın bence basılır tekrar.

1 Like

Dur bir dakika karşıyaka da iş kültür mü vardı? Netten baktım varmış :open_mouth: Yıllardan beri önünden geçip görmedim mi ben onu? ( gerçi görme engelli olmam da bunun katkısı olabilir :joy: ) Ama yine de acayip bi durum :thinking:

3 Likes

Evet, vapurdan indiğinizde tam karşıda cadde üstünde. Çarşı girişinde.
Ve uzun yıllardan beri var. Konak’taki bile daha yeni açıldı.

Dayanamadım gidiip bi bakacağım biraz sonra. Kendimi acayip hissediyorum şuan. 15 yıldır oralarda oturuyorum bide. Banka diye hiç mi kafamı çevirip bakmadım. :thinking:

1 Like

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
Ben Balçovada oturuyorum ama inanın yıllardır orada İş Kültür olduğunu bilirim. :grin::grin::grin:

1 Like

Çok şükür Adana’nın yerel bir kitapçının internet sitesinde buldum. Hatta arayıp teyit ettirdim. Pazartesi adrese teslim.

EDİT: Son kitabı ben almışım :grin::grin::grin:

3 Likes

Gözünüz aydın, huzurla okuyun.

1 Like

Bu sefer kesin karar verdim kitaplarımı okuyasıya kadar yeni kitap almayacağım. Olmuyor böyle :slight_smile:

20 Likes

Büyük Petro kitabını çok merak ediyorum o hacmin 50 tl gibi bir fiyata sahip olması da İş Bankasına saygımı arttırıyor.İnceleme fırsatı buldunuz mu? Birkaç resim atma şansınız var mı? :slight_smile:

3 Likes