Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Akıllı telefon kullanmıyorum ama fotoğraf makinemle çekim yapıp birkaç sayfa örneği yüklerim.

1 Beğeni

Çok uğraştıracak öyleyse, zahmet etmeyin. Bir kitapçıya uğradığımda incelerim. Teşekkürler.

1 Beğeni

Hazırladım zaten:

18 Beğeni

4 Beğeni

Çok teşekkürler. :cherry_blossom:

1 Beğeni

Kitaptan ziyade zemin desenini çok beğendim ben. :grin:

2 Beğeni

Dost yayınları kültür kitaplığı. İyi okumalar erdo bey.

1 Beğeni

Güzel bir seri, sevdiğim başlıkları toplamayı düşünüyorum. Çok teşekkürler.

1 Beğeni

Son aldığım kitaplar:
Biz Hep Şatoda Yaşadık ve Tepedeki Ev-Shirley Jackson
Vampir-John William Polidori
Kuyu ve Sarkaç-Edgar Allan Poe

9 Beğeni

Bende yeni yeni almaya başaladım “napoleon” çok güzeldi ama “siyonizm” hiç hoşuma gitmedi.

1 Beğeni

Az önce çok güzel kitaplar almaya başlamıştım ama annemin son dakika kazığı ile kredi kartı limitim isyan etti. :joy:

2 Beğeni

Kitap harika görünüyor. Ama fiyat biraz yüksek. Biraz bekleyip iyi bir indirim yakaladığımda kesin alırım.

1 Beğeni

İşte bunlar hep takas platformu olmamasının sonuçları :smiley:

2 Beğeni

Yaaa, ben ne güzel ponçik ponçik plan yapıyordum. Annem yardıma çağırınca bir gittim ki bir sürü ahşap malzemesi almış. :smiley: Yoksa rahat rahat yetiyordu ama kızamıyorum şu minnoşları buldum. :smiley:

İlk kitabı da buldum mu tamamdır. :heart_eyes:

10 Beğeni

Yazar bir yerden tanıdık geliyor diyordum Canavarın Çağrısı ve Son ve Ötesi kitaplarını beğenmiştim ama nedense yazarını hatırlamıyordum meğer Patrick abi imiş onlarında yazarı şaşırdım :exploding_head: İyi okumalar dilerim :smile:

Yeni baskılar şu an aklıma gelmeyen bir yayınevindendi. Onları istemiyordum. Eblek eblek bakarken bir de ne göreyim “Patrick Ness” Çok pis kandırıldım. :expressionless:

1 Beğeni

Yeni baskıların çıktığı yayınevine yabancı olmanız hiç sorun değil kendisi de Yabancı. ((:

1 Beğeni

Bir de ilkine rastladım mı tamamdır. :smiley: Böyle rastlantısal olunca bir sevindirik oluyorum. :relaxed:

Erdo bey, siz takas etmek istediğini kitapları paylaşın, belki hoşuna gidip takas etmek isteyen çıkar

1 Beğeni

14 Beğeni