Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

(Hiçliğin bekçisi…) #5433

Alışveriş listemdeki kitapların son iki aydır olan yoğunluğum sebebiyle hallaç pamuğuna dönmüş olması canımı sıktı. “Hangi birisine bakıp da yazacaksın şimdi. Emaaaan, aklında olanlardan al gitsin.” dedi içimdeki benlerden biri. Bu yüzden yeminimi bozarak (zaten etmemiştim ama olsundu) Brandon Mull kitaplarının nihayet siparişini verdim. Üstüne iki tane de kitap aldım. Neyse artık geldiğinde hepsini paylaşırım. :smiley: On tane kitap almış olanın verdiği ferahlık ve teşvik ile gidip kitabımı okumaya devam edebilirim. :sweat_smile:

(Tansel Diplikaya) #5434

Son sipariş ettiğim Kİdega sipariş dün elime sorunsuz ulaştı.Kitapları baskılı kutuya sıkı bir şekilde yerleştirilip pakenlenmiş ve zarar görmemiş. Paket şekli aşağıda. Paketle kalitesi hala ilk alışverişimdeki gibi Kidega’nın.

İş Bankası’nın Budha biyografisi de hoşuma gitti baskı olarak. Cilt kapağını keşke mış gibi gözken şekilde değilde gerçek giritili olarak ve yazdızlı boya ile yapsalar güzel olurmuş.

!

Budha kitabının içeriği de bu şekilde. Merak edenler için.

Kurt Vonnegut ve Cortazar’ı öneririm her ne kadar Cortazar’ı okurken çok zorlansam da. :sweat_smile:

(Mehmet ) #5436

iade ettiğim kitabın hasarsızı 4 gün sonra elime ulaştı bu sefer 2 defa paketlenmiş xD

(Yasin) #5437

Son sahaf ganimetleri.

Sınavdan sonra ve uzun bir yürüyüşten sonra Ursula K. Le Guin - Rocannon’ un Dünyası’ nı aldım. :slight_smile:

(Lanfear ) #5439

Kitapyurdunda puanlarla yaptığımız alışverişe kargo ücreti ödüyormuyuz? Ödüyorsak yaklaşık ne kadar?

Evet ödeniyor. Ama puanlarla da kargoyu karşılayabiliyorsunuz…

(Lanfear ) #5441

Anladım. Teşekkürler.

(Hiçliğin bekçisi…) #5442

Son D&R gezintisinden…

(Buyici) #5443

Sen buraya uğrar mıydın???:thinking::sweat_smile:

(Wifhty Zet) #5444

Hepsi toplam 228.50 etiket fiyatı var. Ben yine cekkazan hediye çeklerimle ücret ödemeden aldım :blush:

Hepsini isteyerek aldığım, bulabildiğim için mutluyum :slightly_smiling_face: Aslında listemde ayaklarının altındaki toprak ve ayak izlerinde adımlar vardı ama bulamadım. Listemdeki alternatiflere yöneldim.

En çok ilgimi çekenler Kitap Kıyımının Evrensel Tarihi ve Can Pazarı.

(Hiçliğin bekçisi…) #5445

Bu sıralar tek gidebildiğim gezme bahanesiyle D&R’lar. Eşimle babama duygu sömürüsü yapıyorum. :joy:

Zebramo ve bkm bir posta da kitapyurdundan bekliyorum bu ay biraz battım can yayınları kampanyasından pek bişey alamadığım için üzülemedim o yüzden :sweat_smile:
Her seferinde burayı okuyup bkm den korkarak alışveriş yapıyorum ama hiç sorun yaşamadım biraz şans işi galiba.

(Şeyma) #5447

Kitaplığımı 5. sınıftayken oluşturmaya başladım ve ilk aldığım kitaplar bilim insanlarının kitaplarıydı. Özellikle de Doğu’daki Müslüman bilim insanlarının yaptığı çalışmaları hep merak etmişimdir. Bu kitapla araştırmamı taçlandırıyorum diyebilirim. Babam okumam için Fuat Sezgin’i önermişti. İyi ki almışım. Şimdiden aşık oldum :heart_eyes: İçinden birkaç görsel atıyorum. Daha güzel sayfalar da vardır eminim ama ilk gördüklerim bunlar oldu.

(Serhat) #5448

Bebişler geldi

Anıtkabir kitabından birkaç görsel

(Kadir) #5449

Anıtkabir kitabı güzelmiş. Truva kitabından da fotoğraf atar mısınız?

(Serhat) #5450

Anıtkabir kitabı gerçekten çok güzel olmuş. Üzerinde çalışılmış ve kütüphanede olması gereken bir kitap haline gelmiş. İçinde sadece Anıtkabir yok. Atatürk’ün ölümünden günümüze kadar herşey anlatılmaya çalışılmış. Müze içerisinde bulunan kişisel eşyalar gibi.

(Kadir) #5451

Teşekkürler. Truva kitabı da güzelmiş. Anıtkabir kitabını şu an alamam ama kütüphanemde olmasını isterdim.

14 kitaplık Kitapyurdu Can yayınları+Ntv yayınları kampanyasından aldığım ürünler geldi.Özellikle Ntv Yayınları almanaklarına hayran oldum,cildi ,baskı kalitesi ve kuşe kağıdıyla 3 tl bedavadan biraz pahalı :slight_smile: Başka yıllara ait almanakları da kampanya olarak çıkarsa gözüm kapalı alırım.