Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Hepsiburada’da 51TL ve ücretsiz kargo görünce bir şansımı deniyim dedim. Göndereceklerine dair en ufak bir umut kırıntısı yoktu ama şaşırttılar. :smile:

9 Beğeni

Ukitap’ı veya kitapdostum’u kullabilirsiniz. Ben her ikisinde de varım.

Sahaf, nadirkitap ganimetleri, idefix ve ucuzkitap ithaki kampanyaları, kitapyurdu ve N11 Pegasus kampanyasından son iki haftada alınanlar. Salon yayınları olanlar yayınevinden hediye geldi.

23 Beğeni

Okunmayı bekleyen bu kadar kitap sizi rahatsız etmiyor mu, ki bunun daha görünmeyen kısmı da vardır. :smile:

1 Beğeni

Bazen kendi kendime soruyorum nasıl okunacak bu kadar kitap diye. 3-4 saniye sonra bu duygu geçiyor ve kitaplarımla aşk yaşamaya kaldığım yerden devam ediyorum. :joy:

Bazı kitapları baskısı bitecek korkusuyla, bazı kitapları büyük indirimler nedeniyle toplu olarak alıyorum. Bazıları da koleksiyonluk ya da kütüphanemde olmazsa olmaz diye.

Daha önce kütüphanelerden kitap alıyor ya da okuduğum kitapları hemen elden çıkararak kitap okuyordum. Yani bir kitaplığım yoktu. Son 4-5 senedir kendi kitaplığımı oluşturuyorum. Yılda ortalama 150 kitap okuyorum ve her sene sonunda okuduklarımın bir kısmı elimde kalıp gerisini satıyor ya da hediye ediyorum. Benden başka evde kitap okuyan 2 kitapkurdu daha var. Eşim ve kızım. Ayrıca kitaplığımı didikleyen 2 kardeşe sahibim. Belki bir miktar stokçuluk ama nihayetinde sadece alıcı değil okuyucuyuz.

17 Beğeni

Nadir kitaptan aldılarım.

Bunlarda Amazondan aldıklarım. Warhammer 40k Horus Heresy serisinin ilk 5 kitabı, geriye 48 kitap kaldı.

15 Beğeni

Şu aralar Plutarkhos okuyorum. Eksik kitaplarını almak istediğim için biraz araştırma yaptım. güzel indirimi olan kitapları da es geçmedim.

Plutarkhos biyografi türü yazan, M.Ö. Dönemde yaşamış birisi, Kitap siparişi verirken 4-5 tllik kitap lazım olursa siparişini vermenizi öneririm.

Destanlar Çağı, Yeni bir fantastik bir seri ve ithakinin fantastik türü çevirdiği çoğu kitaplarını başarılı bulduğum için satın aldım. %50 indirim olduğu için de kaçırmak istemedim.

Goblin Kral hem aldığı ödül hemde aday olduğu için almak istedim.

Kozmik Üçleme serisini ise arşivlik olarak aldım. Beklentim yüksek değil

Rubailer ve Sonrası Kalır Kardeşime süpriz yapmak için satın aldım. Kendisi şiirlere karşı ilgi duyuyor. Rubailer kitabında %63 indirim mevcut.

6 Beğeni

İdefixte goblin kral 9.90 a destanlar çağı 12.90’a iniyordu ara ara. Uğraşmak istemediniz sanırım.

2 Beğeni

Yanlışsam beni düzelt ancak Türkçeye çevrilen bu 3 Otherland kitabı, normalde 1. kitabın üçe bölünmüş hali sanırım. Yıllar önce almak isteyip bu durumu öğrenince vazgeçmiştim.

Ne yazık ki doğru. İlk kitap olan Altın Gölgeler Şehri’nin üçe bölünmüş hali. Hakkında güzel şeyler duydum ve çok ucuza bulunca denemek için aldım. Eğer seversem diğerlerini amazondan alıp devam edeceğim.

Goblin kral fiyatını sizden öğrendim. Uğraşmamaktan ziyade sipariş verdiğim kitapların indirim oranı uygun gördüğüm zaman satın alıyorum .

Bahsettiğiniz fiyat aralıkları sürekli olmadığı için de takip etmesi de zor. Yanlış hatırlamıyorsam geçen sene akılçelen yayınevinin de sağlam indirimi vardı. O ara eksik olan tüm sissoylu kitaplarını tamamlamıştım. (%60 üstü indirim vardı)

1 Beğeni

Dediğiniz gibi takip etmek gerekiyor yoksa birkaç saate bitiyor o yüzden uğraşmak istemediniz sanmıştım zaten. Güle güle okuyunuz.

1 Beğeni

Bugün Arthur Machen - Yüce Tanrı Pan’ ı aldım.

8 Beğeni

Yaz boyunca aldıklarım

11 Beğeni

D&R’ın 1 alana ikincisi %50 indirimden aldım. 60 TL hediye çekim vardı, 27.50 TL ödedim

8 Beğeni

Hızlı resimden değilde siteye doğrudan ekleseydin daha güzel olurdu. :slight_smile:

1 Beğeni

Site üzerinden nasıl ekleniyor yükle diyince olmuyor. Bu arada SS Teşkilatı, Hitler Canavarın Ardındaki Adam, ve Nazi Savaş Makinesinin tarihi ciltli özel baskı kitapları tavsiye ederim. Örnek resimler atabilirim.

Siparişi iptal edip idefix’ten sipariş verdim. :+1:

1 Beğeni

Cevapla dedikten sonra işaretli olan simgeye tıklayın.

Cihazdan veya webden seçenegine göre eklenecek resimleri tek tek yükleyerek ekleyebilirsiniz.

1 Beğeni

Teşekkür ederim şimdi oldu.

1 Beğeni