Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Arkadaşim 70tl ye satti bana.Konusu baya güzel duruyor Harry potter benzeri gibi

7 Beğeni

Bu seri 7 kitap değil miydi?

1 Beğeni

İthaki bunları çevirip bastığı zaman 6 kitaptı, 7. kitap 4-5 yıl aradan sonra çıktı, o çevrilmedi galiba. İthakinin devam etme planı var mı bilmiyorum. Bir serisi daha var bu yazarın ona da başlamışlardı onun da ikinci kitap gelmedi epey oluyor(edit; 2009 da çıkmış 10 sene oluyor). Devam etmeyecekler galiba.

2 Beğeni

Çok iyi almışsınız. Şu anda 5. Kitabı tek 70’e zor bulunuyor.

Yazar tahmini 5. Kitabı 2020’de yayınlayacak, çeviri süreci vb derken Türkçe baskı 2021’i bulur. 6. kitap için 5. kitap artı 3 - 4 yıl desek 2024 - 2025 olur. Bence beklemeyin okuyun.

2 Beğeni

İlknokta alışverişim.:slight_smile:

15 Beğeni

Bayram sonrası ilk kargom geldi.Edessa kitaba aşık oldum sanırım şu ayraçların güzelliğine bak yahu,bedavaya bu kadar ayraç mükemmel :smile:
Ayrıca kitaplara 50 tllik indirim rica ettim yaptılar Essexler 100’er tlye geldi,bir tanesi arkadaşa hediye :heart:
-Kargolama gerçekten çok başarılı ayrıca birde poster göndermeleri,diyecek birşey yok
-Notre Dame çizgi romanını sonunda sert kapak bulabildim

18 Beğeni

Ayraç koleksiyonumu görmek ister misin :sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:

1 Beğeni

Buz ve Ateşin Şarkısı 2 ve 3ü forumdan bir arkadaştan, diğer ikisini D&R’dan aldım.

Bunlar da Kitapyurdu’ndan. Üyelik yıldönümümde bir günlüğüne Platin Üyelikle %10 indirim verince zaten hazır olan listemi ertelemeyim dedim. Mario Mazzanti’yi koyarken kıvırmış ve dikkat etmemişler, onun dışında sıkıntı yok.

15 Beğeni

Bayram öncesi yaptığım kombo :grin::grin:

28 Beğeni

Bayram alışverişim :blush:

29 Beğeni

Witcher’ın kağıt kalitesi nasıl acaba? Serideki en kalın kitap bu sanırsam?

2 Beğeni

İthaki Kampanyasindan aldıklarım

Nadirkitaptan Solomon Kane Destani
N11den

Zebramodan Atlantisin Düşüşü
Bkm’den

13 Beğeni

Bilim kurgu klasiklerini tamamlıyorsunuz galiba :smiley:
Maşallah maşallah maşallah

1 Beğeni

Hayırlı olsun. Kitaplarınızı tek tek kontrol etmeyi unutmayın. Bazen gözden kaçan matbaa hataları olabiliyor. İyi okumalar dilerim.

1 Beğeni

Firsat bu firsat tamamladim sonunda :slight_smile:

1 Beğeni

İyi yapmışsınız valla :slight_smile:

Evet son zamanlarda ithakide boyle sorunlar olmuş . Kendi depolarindakileri kontrol etmişlerdir umarim.

Kağıt kitap kağıdı. Evet diğer kitaplar 400 450 sayfa iken bu kitap 560 sayfa

1 Beğeni

Teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni