Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Teşekkürler, istedikleriniz ve daha fazlası sizin olsun :smile:

Daha İlknokta’dan gelecekler var. Uzun sürer onların gelmesi diye bunları paylaşayım dedim.

1 Beğeni

Şu kitaplari görünce keşke param olsa dedim ya da keşke doğum günümde herkes kazak alacağına kitap alsa diye düşündüm. Kıskandım ve kendi adıma üzgün sizin adınıza mutluyum.

4 Beğeni

Ben yaklaşan doğum günüm için tüm hediye alacakları organize ettim, hatta ucuza alamazsınız diyerek kendim sipariş geçtim. Tavsiye ederim. :sweat_smile:

1 Beğeni

Ben de aynı şekilde her doğum günümde, sen bu kitabı sen bu kitabı alcan diye siparişle aldırıyorum :smile:

1 Beğeni

Annem, babam ve kardeşime yapmaya başladım ama arkadaşlarım Ocakta doğduğum için ya atkı ya hırka alıyorlar. En sonunda ben de kitap listemi göndereceğim hepsine ceplerine uyanı alsınlar.

2 Beğeni

Fransızca gramerine bir göz atmışlığım bile yok ama article, erkek dişi olayını Almancaya çok benzettim.

2 Beğeni

Hint-Avrupa dillerinin çoğunda olan bir şey artikel.

2 Beğeni

Oh oh maşallah, Alfa’da ne varsa yağma yapılmış. Hatta yayınevleri arasında önce Alfa’dan bahsedilmiş. Ne güzel , ne güzel :blush::laughing:

3 Beğeni

bunlar da benim yeni bebiklerim😎

19 Beğeni

Forumdaki en iyi arkadaşlarımdan @erdo yayınevi yetkilisi, onun hatırına diyelim :smile:

1 Beğeni

İlknokta bayramda İthaki indirimi yapmıştı. O zaman sipariș veren var mı ? Yevgeni Zamyatin’in Biz kitabından 2 tane sipariş vermiştim, ikisi de paketten çıkmadı .İletişime geçmek için numaralarını da bulamadım.

12 Beğeni

Ben de dün mesaj atmıştım, siparişim kargolanmamış diye, fakat cevap vermediler. Bugün de attım bakalım…

1 Beğeni

Son günlerde aldığım kitaplar. Çöküş amazondan diğerleri idefixden. Bayramdan önce aldığım için bayramdaki ithaki indirimini kullanmayarak kendimi dizginlemeyi başardım! :laughing:

17 Beğeni

Valla yayınevi soru hattında kaç kere soru sordum, bi kere bile cevaplamadılar :smiley:

1 Beğeni

Alfa yetkilisi uzun aralıklarla bakıyor sanırım. Tam olarak çalışmıyor soru hattı. Soru hattı sorumlusu @Strenergy o telefonla bütün cevapları alıyor :slight_smile:

2 Beğeni

Soru hattı sorumlusu mu :thinking:

Ben okurvekiliyim yahu. Soruları not alıp aradıkça soruyorum. :slight_smile:

4 Beğeni

İlknokta ve kitapyurdu alışverişlerim.Aslında bayram indiriminden alışveriş yapmayacaktım ama Silmarillion’un baskısı falan biter, bir şey olur korkusuyla Allah ne verdiyse daldım :joy:

22 Beğeni

Geçenlerde Sihir Tarihinin baskısı var diye sevinmiştim almıştım ama sonradan iptal oldu sitenin hatasıydı sanırım.Ben de Yapı Kredi Yayınlarının instagram hesabından sordum tekrar basımı yapılacak mı diye cevap olarak mail adresi geldi ykypazarlama@ykykultur.com.tr adresinden bilgi alabilir istekte bulabilirsiniz diye bilmiyorum dikkate alırlar mı ama ben yine de mail atacağım.Burada da paylaşmak istedim benim gibi isteyenler varsa diye umarım yeniden basarlar bu sefer kaçırmadan paramız bitmeden alırız.

Orasının verdiği cevaplara çok güvenmeyin. Basılmayacak deseler bile basılıyor daha önce benzer durumlar yaşandı. YKY yeni baskıyı mutlaka yapar.

1 Beğeni

İlknokta bayram alışverişim.

20 Beğeni