Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Benimkilerde geldi. 3 tanesi hasarlı geldi değişime gidecek. Senin Silmarillion’da sırt kısmı sorunlu gibi sanki.

24 Beğeni

Paketleme berbattı, sanki daha önce kullanılmış ikinci el kutuya rastgele sarılmıştı. Silmarillon’un sırtında çok ufak bir ezilme var ama başka sıkıntı yok. O yüzden göndermeyeceğim.

1 Beğeni

Bende öyle yapıyorum eğer ufak hasar varsa ayırıyorum. Bugünde öyle yaptım baktım yanına 2 tane daha arkadaş çıktı geri gönderme kararı aldım.

1 Beğeni

3 kitap olsa bende yollardım. Benimki yakından çektiğim için resmi derin gibi gözüküyor ama rahatsız edecek kadar değil. Değişim ayrı baş ağrısı oluyor insana.

1 Beğeni

Ben evden kargoya gitmeye üşeniyorum ama sürekli gördükçe sinir olmaktan kurtulduğum için mecburen gidiyorum :slight_smile:

1 Beğeni

merhaba aldığınız silmarillion’un kağıtları çok ince mi sizde de benim kitabımdaki çok ince herhalde İthaki artık böyle basıyor kitapları beren ile luthien de böyle problem yoktu normal kağıt kullanılmıştı inşallah okurken kopmaz

1 Beğeni

İlknokta bayram alışverişi kitaplarım ve gelen ayraçlar :slight_smile:

23 Beğeni

Bu iki kitap aynı sayfa sayısına sahip: 495 sf.
Güz Alacakaranlığı Ejd. 2018’de basıldığı için daha kaliteli kağıt kullanılmış. Değiştirilmiş Karbon ise 2019 basımı. Matbaa 2019 yılında basılan kitapların bazısında kalitesiz kağıt kullandığı için kitap daha ince görünüyor.

4 Beğeni

Ayraçlar şahane görünüyor :slight_smile:

1 Beğeni

Evet Silmarillion ve Istrancalı Abdulharis Paşa kitaplarında kağıtlar ince, diğerlerinde normal.

Bende bu arada hiç ayraçta çıkmadı.

1 Beğeni

Evet, keşke bu güzelliği hep yapsalar

1 Beğeni

Sözde kitaplarımı okuyasıya kadar yeni kitap almayacaktım. Tabiki buna uymadım :joy:
Not: GOT hediye geldi.

24 Beğeni

Bunlar da Idefix’ten aldıklarım. Bonus puan birikmiş +kod ile birlikte uyguna aldım hepsini.

17 Beğeni

Neil Gaiman’ın yeni basımlarında kağıt kalitesi nasıl acaba? Yine ince kağıt mı basmışlar acaba?

Ben sık alışveriş yaparım İdefix’ten, görmemiş olabilirim. İdefix’te bonus puan olayı var mı?

İdefix’te Bonus Card’ın puanları kullanılabiliyor; arkadaş sanırım bundan bahsetmiş.

2 Beğeni

Yok Bonus karttaki para puan birikmiş ona ek bir de Idefix kodunu kullandım.

@Kenan Yokyer’in sayfaları baya ince geldi bana Amerikan Tanrıları’ndaki gibi. Kısa olan Koralin’in sayfaları daha kalın haliyle.

1 Beğeni

Benim ilk nokta alışverişim de geldi. Watchmen kitabını da değişime yollamıştim. Bugün umudu kesmişken 8.30 da geldi kitaplar.

18 Beğeni

Birikmişleri bitirene kadar kitap almayacağım desem de yine dayanamadım :d

28 Beğeni

Kitap365 ve Babil siparişlerim.

23 Beğeni