Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

İdefix siparişim. Almayım dedim ama indirime yenik düşüp bayram günü sipariş verdim. :sweat_smile: Cumartesi ulaştılar. Önceki siparişimde alamadığım Siyah Orkide ve Gönül’ü alabildiğim için bayağı mutlu oldum. :grin: Canım McCullers’ın daha önceden Can’dan Yelkovansız Saat adıyla çıkan kitabını ekledim, Herta Müller’e devam edebileceğim ve başlamayı düşündüğüm birkaç yazarın kitabı da gayet güzel oldu. :grin: Siren’deki indirimle Etgar Keret’e de başlasa mıydım diye düşündüm ama o yazarı o kadar uzun zamandır erteliyorum ki biraz daha ertelense sıkıntı olmaz sanırım. :laughing:

Ama şöyle bir sıkıntı var… Telos Yayınları kapağı katletmiş resmen. :confused: Bu kadar biçimsiz olduğunu bilseydim (yorumda görmüştüm aslında) almazdım belki. :sweat: Bir de yapıştırılmış bir şey de değil. Korkunç tek kelimeyle.

14 Beğeni

Bence olur. Kendisi “Bilek Kesenler-Bir Aşk Hikayesi” gibi muhteşem bir filmin öyküsünün sahibidir. Direk “Tanrı Olmak İsteyen Otobüs Şoförü” ile dalın yazarın dünyasına. Pişman olmayacaksınız :slight_smile:

3 Beğeni

Şükür kavuşturana. İknokta alışverişim nihayet geldi, yarın evde olmayacaktım, iyi ki geldi bugün.

Ayraçlar bir ayrı güzel

Kargolama oldukça kötüydü, ama hasarsız geldi.

19 Beğeni

Klasik Bilimkurgu Öyküleri’ni de öneririm. Yarısını okuyabildim şu ana dek ama beğendim. :slight_smile:

1 Beğeni

Adınıza sevindim. Benimkilerden haber yok :frowning:

1 Beğeni

Mail attıysanız dönüş yaptılar mı?

Maalesef mailime de dönüş yapmadılar.

Benimkine de yapmamışlardı. Elbet gelecek siparişiniz :smiley: Umarım en kısa sürede elinize ulaşır.

Umarım :slight_smile: teşekkürler. Size de iyi okumalar :slight_smile:

1 Beğeni

Bir süredir uğramıyorum bu başlığa, Norm Ender - Mekanın sahibi müziği eşliğinde yakında bir çıkartma yapayım bari :smile:

3 Beğeni

Onu çıktığında almıştım ama okuma sırası gelmedi daha :slight_smile: En kısa zamanda ikisinide okuyacağım inşallah.

1 Beğeni

Hadi gözün aydın, siparişin gelmiş :slight_smile:
Yalnız bana o mavi İthaki katalogundan göndermemişler, alındım ilknokta’ya.

1 Beğeni

Teşekkür ederim. Sağlık olsun hocam :smiley:

1 Beğeni

İlknokta bayram alışverişim. Kitaplığımda Zaman Çarkı’nın olduğu rafı seyretmelere doyamıyorum. Kitaplar yavaş yavaş çoğaldıkça ben zevkten dört köşe oluyorum😍 Beren ile Luthien’e de bayıldım içindeki çizimler bir harika😍 Ama paketleme kötüydü, kocaman kutuya koymuşlar kutunun içinde kitaplar sağa sola çarpmış. Hançer Yolu’nda hasarlar var.

19 Beğeni

Elantris’i okuyayım dedim. Paramparça oldu ki okuduğum kitaplar kullanılmamış gibi kalır genelde. Güzel kitap ama :slight_smile:

Son gelenler biraz tuzluda olsa elden gelen bir şey yok
Nadirkitaptan gelenler

Solomon Kane Destanı Hardcover(Ciltli) limitli özel baskı

Wasteland Hardcover(Ciltli) limitli özel baskı

Edessa Kitapevinden

Kara Delik Özel Baskı

ve Zebramo’dan Atlantis’in Çöküşü

17 Beğeni

İlknokta o kadar kötü paketleme yapmış ki, bu kitapların hasarsız gelmesi bir mucize. Siparişimde 4 tane kitap vardı. Joe Hill’in Şe7t4n kitabı sanki dayak yemiş gibiydi. Onu iade ettim. Bundan sonra ilknokta’dan alış-veriş yapacağımı sanmıyorum.

16 Beğeni

Katılıyorum , benimde siparişim bugün geldi , paketleme çok kötüydü.Kitapları kolinin yanlarına koymuşlar , kolideki baloncuklu poşetler gelişigüzel koyulmuştu , kitapları içine koyma zahmetine bile girmemişler.
Ben de 4 adet kitabı bugün değişim için gönderdim kimi hasarlı bir şekilde gönderilmiş kimi de paketleme yetersizliğinden kaynaklı hasarlar oluşmuş.
İthaki’nin kitaplarını genellikle İlknokta’dan sipariş verirdim ama bundan sonra bende İlknokta’dan kolay kolay alışveriş yapacağımı zannetmiyorum.
@irbis İlknokta’nın paketlemeden sorumlu arkadaşları, durum hakkında bilgilendirme şansınız varsa çok seviniriz.

1 Beğeni

Benim de ilknokta siparişim bugün geldi. Paketleme çok kötüydü Mucizeler Kenti ve Kılıçlar Kentinde ufak tefek hasarlar var ama iade etmekle uğraşmak istemiyorum.

Demekki neymiş altından kalkamayacağın kampanyayı yapmayacakmissin.

16 Beğeni

Benim İthaki’nin bayram indiriminden yaptığım sipariş de daha gelmedi. Geç gelmesinden değil ama özensiz paketleme ve kitapların hasar görmesinden korkmaya başladım. İndirim olduğu için olağandan daha çok kitap alıyoruz ama bunun karşılığı hasarlı kitaplar olmamalı…

1 Beğeni