Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

:grimacing::grimacing::grimacing::grimacing: baskısı bitti mi acabaaa

1 Beğeni

İnceledim biraz baya beğendim. Baskısı olan diğer kitapları da toplarım büyük ihtimalle.

1 Beğeni

Büyü denen şey var. Baskı bitse de olur. :rofl:

1 Beğeni

Zayıf yönlerini öğreneceğim. Hiç beklemediğin anda bittin :joy:

7 Beğeni

Bugün D&R-9,95TL kampanyasından aldıklarım; neredeyse çoğu psikolojik gerilim, polisiye türündekileri aldım.

8 Beğeni

Seriye devam az kaldı :slight_smile:

7 Beğeni
Ürün Adet Birim Fiyat Toplam Fiyat Durum
Disney En Güzel Maceralar Serisi (4 Kitap) 1 63.63 TL 63.63 TL Ürününüz Tedarik Aşamasında
HARRY POTTER VE ATEŞ KADEHİ (4) 1 26.84 TL 26.84 TL Ürününüz Hazırlanıyor

BKM Kitap’tan bunları aldım. Şu Tedarik Aşaması bilgisi biraz tedirgin etti. İnşallah sağsalim ulaşırlar bana. :slight_smile:
Ateş Kadehi 12 yaşındaki kuzenime, Disney kitabı bana. :heart:

6 Beğeni

Bunlar da benim yeni kitaplarım. Kitaplığımdan sattığım kitaplarla aldım.Destanlar Çağı idefixden diğerleri okuoku.

12 Beğeni

İlknokta’nın bayram kampanyasından aldığım kitaplar bugün elime ulaştı. Paketleme bazı arkadaşlardaki kadar kötü değildi. Sadece Biz Gayet İyiyiz’in arka kapağında ufak bir sıkıntı var, o da beni çok fazla rahatsız etmedi açıkçası.

13 Beğeni

Teftiş’i D&R’den aldım kampanya vardı, 10 TL.

Açık toplum ve düşmanları kitapyurdu.

6 Beğeni

Şans eseri İzmir’in tatil beldesinde geziyordum, küçük bir kitapçıya girdim ve birçok baskısı bitmiş ejderha mızrağı ve unutulmuş diyarlar kitabı buldum, hem de 10 TL (kampanya varmış)

Bu da benim aldığım :slight_smile:
Not: Olan kitapları yazayım, almak isteyen olursa alırım ve Ankara’ya dönünce kargolarım

6 Beğeni

Yaz hocam, almak istersek yazarız sana :slight_smile:

1 Beğeni

https://www.kitapjo.com/ Bu siteden alışveriş yapan var mı acaba?

Nerede acaba bahsettiğiniz kitapçı?

1 Beğeni

O zaman şuraya mutlu bir robot serisinin ikinci kitabını koyuyorum. Nihayet robot serisini tamamladım.

19 Beğeni

17 Beğeni

Hocam Çandarlı’da küçük bir kitapçı

1 Beğeni

Ruhban Serisinin 1-3-4 kitapları vardı
Drizzt Efsanesi’nin 12. Kitabı vardı (birkaç kitabı daha da vardı ama hatırlamıyorum)
Unutulmuş Diyarlardan ve Ejderha Mızrağı’ndan da birçok kitap daha vardı, fakat hepsini hatırlayamıyorum.
Düzenleme: 1000 Ork, Yalnız Drow

2 Beğeni

Worldpuan kullanarak sadece 2 tl’ye aldım :grin:. Kitapyurdu puanlarımla aldığım ciltli Iskandinav Mitolojisi’nden sonraki en kazançlı alışverişim oldu. :+1:

11 Beğeni

Keşke merkeze daha yakın olsaymış. Teşekkür ederim yanıtınız için.

1 Beğeni