Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

kagıt kalitesi çok iyi. 90tl
:+1:

9 Beğeni

Güzel fiyat. Bu da mı Zebramo hocam? :grin:

Benim de gözüm yine Alfa’dan çıkan 2 ciltli resimli olanda.

3 Beğeni

Aynen ama havale ile alıyorum. Zebramo daha para yedirtmem :grin::rofl: bu iki ciltli hali nasıl tam bilmiyorum ama benim aldıklarım kuşe kagıttan

1 Beğeni

Ben sizin çocuğunuzu daha küçük hatırlıyorum. Ne ara üniversite çağına geldi yahu :slight_smile: ?

Valla Kayıp Rıhtım bana yaşlandığımı hissettirdi.

Konuyla alakalı da bir şey diyeyim:

15 kitaplık Kitapyurdu alışverişim dün teslim edildi. Normale göre daha uzun bir sürede geldi, fakat bunu çok da sorun etmedim. Kitaplarımın hepsi tertemiz geldi. Normalde Idefix’ten bu adette bir alışveriş yaptığımda bir kısmını geri göndermek zorunda kalıyordum.

Bu arada Kitapyurdu’nun ana sayfasında bir açıklama var:

Not: Yav diğer başlıkta arkadaşlar bu duyuruyu paylaşmış zaten. Neyse burada da dursun.

6 Beğeni

Bende bunu gözüme kestirmiştim :slight_smile:

Kidega’da tanesi 36TL’ye inmiş. Alıp almama konusunda kararsızım.

1 Beğeni

Arkadaş muhabbet yüzünden bana aldırdınız :slight_smile: Ama fiyatı iyi geldi gerçekten.

3 Beğeni

Tamamlandı diyor ama herhangi bir kargo takip numarası yok.Nor mal bir durum mu?Bilenler cevaplayabilir mi?

1 Beğeni

Bazen birkaç saat sürebiliyor.Merak etme bir sıkıntı yoktur.

1 Beğeni

%40 indirim güzelmiş. Söylemez olsaydım. Şimdi almak zorunda hissediyorum kendimi :smiley:

2 Beğeni

Evet bir sıkıntı yok kargo takip numarası geldi şimdi.

1 Beğeni

Ads%C4%B1z
Vatana millete hayırlı uğurlu olsun. :slight_smile:

7 Beğeni

biz uzaydamı yaşıyoruz. Benimki niye temin edilmedi yaw :joy::joy:

Kitapyurdu : Herkese benden İskandinav Mitolojisi, Husey’e yok.

Husey : Ne demek Husey?

9 Beğeni

Bir oyunda yabancılara 1 ay boyunca adım hüseyin dedim adamlar inadına husey diyip durdu :joy::grin: bende alıştım burayada böyle ekledim

1 Beğeni

Kitapyurdunda İskandinav Mitolojisi siparişim bölündü ve iptal diye gözüküyor. Diğer sipariş ettiğim kitaplardan ayrı olarak yeni bir sipariş gibi gözüküyor, hadi hayırlısı. Artık erken gelmesini değil de iptal edilmemesini umuyorum.

1 Beğeni

Senmi iptal ettin onlarmı?

Ben bir şey yapmadım. Kontrol etmek için girdiğimde siparişi bölünmüş buldum.

Şimdi sipariş bölündü mü iptal mi edildi? Bilen biri açıklayabilirse sevinirim. :smiley:

Sanırım toplu yaptığınız sipariş içinden çıkarıp, temin edilenleri gönderebilmek için ilk sipariş içinden iptal edilmiş. Temin edildiği zaman gönderileceği için yeni bir sipariş açıp “bekliyor” şeklinde güncellemişler. Benim siparişim de aynı durumda.

2 Beğeni

Teşekkürler bilgilendirme için. Ben de aynı şekilde düşünüyorum. İlk başta iptali görünce bi korkmuştum ama sonradan ikinci siparişi fark ettim.

1 Beğeni