Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Jun’ichiro Tanizaki - Anahtar
Yukio Mişima - Yaz Ortasında Ölüm
Haruki Murakami - Sahilde Kafka

Güzel bir tesadüfle üçünü de aynı anda aldım. Ayrıca Sahilde Kafka okuyacağım ilk Murakami kitabı olacak. Umarım güzel bir şey çıkar.

1 Beğeni

Sahilde kafka çok güzel ve kafa karıştırıcı bir kitap. Okuyunca unutamayacagın bir kitap olabilir çünkü bende o etkiyi bıraktı.

Aha bu kitaplığı Zebramo’da gördüm

Doğru zebremoyada koymuştum sonra kaldırdım

13 neden ters?
13 sayısına takıntınız mı var?

3 Beğeni

Sonradan farkettim. Daha sonra düzelttim. Benim batıl inançlarım yoktur :slight_smile:

5 Beğeni

Kidega’dan yine çok iyi paketlenmiş bir gönderim. Dördüncü alışverişim oldu bu, hepsi kusursuzdu. Enpara kampanyası olmasaydı tanışamazdık herhalde.

İlknokta’dan zam yememiş ve idefix’ten indirim kuponuyla alınmış eksik Bilimkurgu Klasikleri.
*Baya eksiğim vardı :slight_smile: 4 tane daha kitapyurdu’ndan gelecek o da Cepteteb kampanyasından. Sonra sanırım 3-4 eksiğim kalıyor.

22 Beğeni

Bir tane kesin eksik kalacak. Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri kitabı. Malesef :frowning: Nadir Kitap üzerinden 200 TL civarı fiyat istiyorlar tek kitaba.

irbis in uyarısı ile 3 adet almış birini ablama, birini arkadaşıma hediye etmiş birini de kendime saklamıştım. Siteleri arayıp stok adetlerini sorup buraya da yazmıştım 5 adet bkmkitap da varmış diye.

Umarım o kitaplar karaborsa amaçlı toplu alınmamıştır :frowning:

Seriyi şu an için tamamladım yeni kitabı bekliyorum :slight_smile:

1 Beğeni

Yo hayır o zaten var çok şükür :slight_smile: Aslında sırayla okudukça toplayacaktım seriyi, ilk 5-6 kitap vardı elimde. Forumuda takip ederken 30. kitabın stoklarda bulunamamasından garip birşeyler olduğunu sezmiştim. Emre bey’ de henüz net cevaplar vermemişken, ben ne olur ne olmaz diye araştırmaya geçtim ve bir arkadaşımın vasıtasıyla kitabı Erzurum’da bir kitapçıdan bulmuş, doğrudan etiket fiyatıyla satın almıştım. Bir kaç gün sonra Emre bey durumu açıkladığında ise kitap bana ulaşmıştı bile :smiley:

2 Beğeni

Bkmde varmı şuan yüzyılın en büyük öyküleri?

En son sorduğumda stoklarını tüketmişti.

Murakami - 1Q84 ile Iain Banks - Cebirci kitaplarını aldım. Babilde stokta olan son 1Q84’dü inşallah hasarlı değildir :slight_smile:

Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri’ni aradığım süreçte ben de stokları kontrol ettirip Erzurum’da 1 adet olduğunu görünce tanıdığım birini göndermiştim D&R’a ve birkaç saat önce satıldığına dair cevap almıştık. Demek o kişi senmişsin. :smile:

Nihayetinde ben de buldum tabii.

2 Beğeni

O kitaba çok iyi kitaplarla takas yapılır yaw.

Arkadaşım D&R’dan almamıştı o kişi ben değilim, o yüzden içim rahat :smiley:Nihayetinde bulduğuna sevindim.

2 Beğeni

Kütüphaneden aldım fakat kendi kütüphaneme eklemiş kadar mutlu oldum. Ve evet kyk nevresimi…

5 Beğeni

Arkadaşlar, büyük şehirlerdeyseniz küçük ilçelerin, semtlerin, büyük şehirlerdeyseniz bulduğunuz kitapçıkları gezin. Emin olun illa birinde çıkacaktır. Ben öyle buldum.

Ömrümü yedi bu nevresimler. Hele ilk paketten çıkışları anlatılmaz, yaşanır. :joy::joy:

Nasıl nefret ettiğimi anlatamam :frowning:

1 Beğeni