Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Zam görmeden alın valla hakikaten. Yarın olmaz bu fiyatlar bir daha.

Arkadaş atmış. Renkli değil ama uygun fiyatlı geldi bana 1000 küsür sayfa ciltli kitaplar için

Bana artık kızdığı için yeni kitapları ofiste kitaplıkta saklıyorum. Eve getirmiyorum. Zamanla mevcut kitaplığa yavaş yavaş ekleyeceğim.

5 Beğeni

Bu taktiği sadece benim yaptığımı zannediyordum.Yanlız değilmişim.:grinning:

2 Beğeni

Harika fikir kesinlikle. Tek sıkıntı aynı ofiste çalıştığımız için danışmadaki arkadaştan destek alıyorum bende bu konuda. Ara ara ikişer üçer çantaya koyup gizlice kitapların arasına serpiştiriyorum :smiley:

4 Beğeni

sonunda geldi. Diger kitaplar gelmesede olur :joy::joy: yeni:

1 Beğeni

Sonunda gerçekten. Ben de 24 Eylül’den beri kitapyurdu siparişimi bekliyorum ama önce sizinki gelsin istiyordum artık. Günlerdir o kadar çok yazdınız ki forumdaki her konuya. Çok bunalmıştım.

6 Beğeni

Şaka Milan Kundera
Lavinia Ursula K. Le Guin
Ölüler Evinden Notlar Fyodor Dostoyevski
Dalgaların Sesi Yukio Mişima
Bir Maskenin İtirafları Yukio Mişima
Bahar Karları Yukio Mişima
Mor Bir Serserinin Gezi Notları Osamu Dazai
Günden Kalanlar (Özel Baskı) Kazuo Ishiguro
25 Ağustos 1983 ve Diğer Öyküler Jorge Luis Borges
Sevimsiz Öyküler Léon Bloy
Sesler Adacığı Robert Louis Robertson
İskandinav Mitolojisi Neil Gaiman
Vakıf Asimov
Vakıf ve İmparatorluk Asimov
İkinci Vakıf Asimov
Bilinmeyen Adanın Öyküsü José Saramago

Vakıfları ve İskandinav Mitolojisini ilknokta’dan, Yukio Mişima’nın Bir Maskenin İtirafları, Bahar Karları ve Saramago’nun Bilinmeyen Adanın Öyküsünü elden, kalanlarını iste idefixten aldım.
Uzun bir süredir kitap almıyordum daha önceden aldıklarımı okumak için, o yüzden okumak istediğim bir çok kitap ve yazar birikmişti diyebilirim.

Şimdiye kadar okuduklarım; Şaka, Dalgaların Sesi, Mor Bir Serserinin Gezi Notları, 25 Ağustos 1983 ve Diğer Öyküler, Sevimsiz Öyküler, Vakıf, Bilinmeyen Adanın Öyküsü.
Bir Maskenin İtiraflarını da şimdi okuyorum.

Yukio Mişima’dan daha önce Denizini Yitiren Denizci’yi ve Altın Köşk Tapınağı’nı okumuştum ve hayran kalmıştım. O yüzden geldiği gibi Dalgaların Sesi’ni alıp okudum ve aynı şekilde bayıldım. Maskenin İtirafları ve Bahar Karları da internette sitelerde hep tükendi yazıyordu, Bkm’de görünce kaptım hemen :slight_smile: Halbuki Bkm’nim sitesinde de tükendi yazıyordu.

Milan Kundera’ya da bir süredir başlamayı düşünüyordum ama fırsatım olmamıştı. Şaka’nın yazarın ilk romanı olduğunu öğrenip, konusu da ilgimi çekince bu romandan başlamaya karar verdim. Şaka muhteşemdi. Uzun süreden beri ilk defa bir romanı bu kadar beğendim ve hayranlık duydum ve tüm arkadaşlarıma öneriyorum :slight_smile: Kundera’dan okuyacağım ikinci romana ise hala karar veremedim.

Bu yılın başında Dostoyevski’yi ilk romanından okumaya başladım ve sıra Ölüler Evinden Notlarda. Geçen yıla kadar sadece Beyaz Geceler ve Yer Altından Notlar’ı okumuştum. Dostoyevski’den okuduğum her romanda daha hayran oluyorum. İnsancıklar, Öteki, Netoçka Nezvanova, Ezilmiş ve Aşağılanmışlar hepsi çok iyi eserlerdi. Asıl en büyük eserlerini merak ediyorum Dostoyevski’nin :slight_smile: Bu yıl bitmeden bir iki Dostoyevski daha okumayı istiyorum çünkü yazarın yarattığı atmosferleri çok seviyorum, okurken güvende hissediyorum hatta.

Saramago’dan da daha önce Körlük’ü okumuştum bir tek. İkinci olarak neyi okuyacağımı seçerken arkadaşım Bilinmeyen Adanın Öyküsünü önerdi ve yazarın diğer kitaplarından önce bunu okumamı söyledi. İnce ve resimli olduğu için iki kere okudum ama, tam anlayamamış gibi hissediyorum. Uygun olduğunu düşündüğüm bir zamanda tekrar okuyacağım.m

5 Beğeni

Bkm bu ama ben kitapyurdundan umudu kestim​:joy::joy::grin:

O zaman kurtulamadık hala. :slight_smile:

1 Beğeni

Yok pes ettim artık daha yazmıyacam😂

Bilim kurgu klasikleri serisini tamamlamaya çalışıyorum. Bu ay Kidega’dan kampanyadan da yararlanarak şu 5 kitabı aldım;

Dünyalar Savaşı - H.G.Wells
Doktor Moreau’nun Adası - H.G.Wells
2001 Bir Uzay Destanı - A.C.Clarke
Frankenstein - Marry Shelley
Bir Mars Destanı - S.G.Weinbaum

Ayrıca takas ile Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları serisini aldım. Böyle NBA takası gibi çok kitaplı bir takas oldu.:grin:

Bu ay başka kitap almayacağım.(Kitap kulübü hariç)

Ciltli baskı :wink:

Şu an için son alışveriş :slight_smile:

1 Beğeni

Elimdekileri okumadan başka kitap almak istemediğimden ve yakın zamanda neredeyse 1 yıllık stok yaptığımdan Witcher’ın indirime girmesini duymazlıktan geliyorum ama alışveriş listemde Witcher serisi var. İşlerimi yoluna koyarsam oyununu da oynamaya başlamak istiyorum ama önce okuyup sonra başlarım dedim. Bakalım, hangisi daha önce olursa.

Zamlar gelmeden önce Sissoylu Serisini aldım.
Babil %40 indirimle 4 Diskdünya satın aldım.
Bu senenin sonuna kadar yeter.

Ben göremedim ciltli olarak nereden aldınız acaba?

Ben de bunları aldım.

İdefix’den ilk alışverişimdi. Bundan önce çoğunlukla Babil’den alışveriş yapıyordum ama kitaplar yanlış hatırlamıyorsam toplamda 25 lira daha ucuzdu buradan 10 lira indirin kodu paylaşıldı ve ben de aldım. Kargoda sıkıntı yaşamadım ama Babil’de alışmışım ufak defter hediyesine ayraca, göremeyince bi eksik hissettim açıkçası. Hadi hediye ayraç koymuyorsun Delifişek’ten çıkması gereken ayracım nerede benim, onu almasaydınız bari.

Tolkien mirası da çok güzel seri ama şu yapıştırıcıyı ayarında kullanın lütfen ilk sayfalar hep biraz daha fazla yapışmış detaylı incelemedim henüz. Zaten bu seriyi almamam da gerekiyordu ama dayanamadım.

2 Beğeni

Eskişehir Espark AVM D&R şubesinden aldım.

1 Beğeni

D&r fiyatları güncellemeden aldım sonunda.

1 Beğeni

1 günde kargo yollayan D&R severim böyle olursan seni. Zam yemeden Sissoylu serisi (6 Kitap) tamamlandı.

3 Beğeni