Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

Arkadaşlar, büyük şehirlerdeyseniz küçük ilçelerin, semtlerin, büyük şehirlerdeyseniz bulduğunuz kitapçıkları gezin. Emin olun illa birinde çıkacaktır. Ben öyle buldum.

Ömrümü yedi bu nevresimler. Hele ilk paketten çıkışları anlatılmaz, yaşanır. :joy::joy:

(patricia franchini) #661

Nasıl nefret ettiğimi anlatamam :frowning:

Ayrıca kütüphaneden kitap alanlara hep imrenmişimdir. Ben aldım mı çocuğummuş gibi sahipleniyorum, sonra kütüphanenin sistem mesajları “ver artık kitabı” İşte bu yüzden (bahane olmaz tabiki) çok kitap çaldım zamanında çünkü bana ait hissediyordum. Hatırlıyorum da ilköğretim 3.sınıftayken başlamıştım bu kötü alışkanlığa. İlk çaldığım kitap ise tam bir ironiydi, zira kitabın adı “Kütüphanedeki Hırsız” Şimdilerde çok aradım kitabı çünkü tadı damağımda kaldı, bulamıyorum hiçbir yerde tükenmiş maalesef.

(patricia franchini) #663

Kütüphaneden ilk defa kitap aldım desem :sweat_smile: Hayatım boyunca direttiğim “Okuduğum her kitap bana ait olacak” ifadesini yok sayarak bir deneme yapayım dedim fakat o kadar da kötü hissettirmiyormuş. Zaten Godard kitaplarını kesinlikle kendi kitaplığıma da ekleyeceğim ama kütüphanede görünce de dayanamadım.

Var gibi gözüküyor sanki ama bilemedim :thinking:

Bu siteyi denedim, maalesef kitap gelmedi. Siparişi iptal ettiler.

(İsmail Şahin) #666

bkm’den verdiğim siparişlerden PKD’nin “Ölüm Labirenti” baskısı bulunamadığı gerekçesiyle iptal edilmiş.

Benim de okuduğum kitap bana ait olmalı düşüncem vardı. Bu hafta ilk defa kütüphaneden kitap aldım. Nikos kazancakisin zorbasını okurken bir yandan da olabiliyormuş işte dedim. 40 yıllık alışkanlığımı bozdum.

(Bird of Hermes) #668

Bu sıralar ne çok ilkleriniz var :smiley:

(patricia franchini) #669

Bu gönderiyi görene kadar fark etmemiştim :smile:

D&R’daki Pegasus İndiriminden Kudüs Bir Şehrin Biyografisi’ni ve Alfa’dan Tim Powers - Son Çağrı kitaplarını aldım. Kudüs’ü çoktandır takipteydim sanırım bundan aşağı düşmeyecek.

(Ufuk) #671

Kidega’da fiyatı uygunken aldım

(Hüseyin gök) #672

Kitapın içerigi hakkında biraz resim atarmısın, renkli basım deniyordu resimli mi bide?Kagıt kalitesi nasıl

Eşim: Abartiyorsun sanki…
Ben: Rica ederim bu bahsi kapatalım.

Üzerine tartıştığımız detay aşağıda.

(Turgay) #674

Benim hanım çekyatın yolunu gösterirdi.:joy:

(Erdal Hellaçoğlu) #675

Sevmiyorum ama D&R alışverişim

20181009_230753

(patricia franchini) #676

Eşiniz biraz haklı sanki :smile:

(Alper) #677

Renkli değil ve normal kitap kagıdı

(Hüseyin gök) #678

Bende bi ara alım dedim ama diger basımı aldım iyikine. Bu baskısını niye diger baskı kalitesi gibi yapmamışlar ki. Tam koleksiyonluk bir baskı