Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Bende okudum biraz da. Baya okumak gerek evreni anlamak için vs.

Sevmezsen yarı fiyatına ben alırım dostum :joy::joy::joy:

1 Beğeni

Sissoyludan bahsediyorsunuz sanırım… Kıdacası brandon sanderson düşünme al derim :grin:

2 Beğeni

Yaktın beni babil. Deli Dolu’ya yaptığı %40 indirim aklımı çeldi.

36 Beğeni

Bu görüntüden sonra bizim aklımız da çelinmedi değil :joy:

6 Beğeni

Aaaaa ne güzel bir seri. Keşşşkkeee benim olsaaaa.

:joy::joy::joy:

5 Beğeni

Merhaba,
Öncelikle keyifli okumalar. Toplam maliyeti merak ettim doğrusu.

4 Beğeni

Merhabalar, teşekkürler. Toplam maliyet aşağıdaki gibi. Aslında ekstra indirim kuponsuz, kampanyasız kitap alışverişi yapmak gibi bir huyum yok. Ama %40 indirim ve Diskdünya serisi söz konusu olunca durum biraz değişti. Kaçırmaktan en çok korktuğum seri kendisi. Sonuçta 40 kitaplik bir eser. Deli Dolu Yayınları ise stokları tükenen eski kitapları olur da basmazsa diye çok çekiniyordum. Neyse ki şu an günceli yakaladım çok rahatım. Ayrıca yarın zam gelirse fiyatlar oldukça uçar diye şimdiden temin etmek istedim o da ayrı bir bahanem :slight_smile:

5 Beğeni

Evet aynen, yanyana koyulduğunda hafif bodur kalıyor :smiley: Yukarıdaki attığım fotoda da belli oluyor boyut farkı.

1 Beğeni

Gayet güzel kitap başına 15TL ortalama fiyat. Dediğiniz gibi baskı tükendiği anda işler zorlaşıyor. Kalan kitaplarıda yine aynı fiyatlarda temin edersiniz umarım.

1 Beğeni

Her hafta alınacak birşeyler çıkıyor. Şimdilik beklemedeler.

Ozan Beedle’ın Hikayeleri (Resimli Özel Baskı) / J. K. Rowling
Elric - Rüya Diyarlarında (Cilt 5) / Michael Moorcock
Lucky Strike / Kim Stanley Robinson
Gece Kuşları / George R. R. Martin
Yetenekliler Dünyası 3.Cilt / Philip K. Dick
İhtiyarlara Yer Yok / Cormac McCarthy

Öncelikle hayırlı olsun dikkatimi çeken birşey var mahsuru yoksa 21.urun nedir?

Kitaplarıma sonunda kavuştum. Tek seferde hiç bu kadar kitap almadığımdan bi mutlu oldum. Resim de atayım. Deli adlı kitabı da birikmiş puanlarla aldım, diğer siparişle birlikte geldi neyse ki.
Not: Zaten sehpa öyle süslüydü, sadece yer açıp kitapları koydum. :sweat_smile:

11 Beğeni

en uygunu amazonda buldum. Bakalım ilk amazon alışverişim nasıl gececek. :joy: Ya çok gömecem yada öve öve bitiremeyecem. Ayriyetten bu amazon hangi kargo firması ile gönderiyor bilen varmı?

1 Beğeni

Babil’in yolladığı ücretsiz defter sanırım 21. ürün.

2 Beğeni

mng ile çalışıyorlar diye biliyorum.

1 Beğeni

kapak farklı mı? eski baskı falan mı? Ayrıca şimdi baktım 49 tl gözüküyor.

1 Beğeni

Büyülü fenerin baskısı bu. Ben bu baskıyı daha çok sevdigimden aldım,lakin artık alfa kitapları tekrar bastıgından kapaklar farklı olacak. Bide bunlar daha ucuz diye aldım. İkiside son bir adetti😂 alışveriş yapacagınız sırada satıcının amazon. Com. Tr olmasına dikkat edin

1 Beğeni

Diğer satıcılar sorun mu oluyor?

1 Beğeni

Sorun degilde, ben amazon varken onlara niye güvenimki