Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Bende bunları aldım. Amazon’da çok daha ucuza buldum uzun zamandır almak istediklerimdi. Bence herkes almak istediklerine baksın amazonda bazı kitaplar diğer sitelere göre oldukça ucuz.

2 Beğeni

Çogu kitap stoklarına girsin daha ucuz olacak inş.

1 Beğeni

Bugün aldım: H.P. LOVECRAFT - Cthulhu’nun Çağrısı, Alev Alatlı - Aydın Despotizmi, Öykülem Dergi 13, One Punch Man 3.

Daha önce BKM’den verdiğim fakat iptal edilen “Ölüm Labirenti” ni eganba’dan sipariş verdim. Stoklarında var. Toplamda 3 kitap aldım.

Ölüm Labirenti
Gece Kuşları
Gezegen 8

En son alınanlar. Bu sefer cimrilik yaptım. :slight_smile: Alfa Yayınları sıkıntılı olduğu için eksikleri tamamlayalım dedik.

Yetenekliler Dünyası - Toplu Öyküler 3. Cilt
Kanadı Kırık Kuşlar
Cahillikler Kitabı 2 - Bilmediklerimiz ve Yanlış Bildiklerimiz
İngiliz Hasta

15 Kanad%C4%B1%20K%C4%B1r%C4%B1k%20Ku%C5%9Flar Cahillikler%20Kitab%C4%B1%202 %C4%B0ngiliz%20Hasta

2 Beğeni

1998, ikinci basımıymış.

4 Beğeni

@patriotic 'in dediği gibi Babil Defter eklenmiş kendiliğinden.

yüzde 1-2 de olsa fiyat daha uygun olduğu için BKM’den verdim siparişi:

1- Yaşar Kemal - Çıplak Deniz Çıplak Ada
2- PKD - Toplu Öyküler 3 (Yetenekliler Dünyası)
3- Kim Stanley Robinson - Lucky Strike
4- Şemsettin Sami - Taaşşuk-ı Talat ve Fitnat

1 Beğeni

17 kitap Ukitaptan tamamını 125 TL’ye aldım. Kitaplar Orjinal. Sayfaları kapakları sıfır gibi. Sadece bazılarında ilk sayfaya isim yazmış sahibi onun haricinde çizik yok.

9 Beğeni

Ukitap çok iyi bu konuda. İstediğin gibi pazarlık yapabiliyorsun. Geneli nezih insanlardır o yüzden çok uygun fiyata kitap alabilirsiniz hem de kitabın kondisyonu hakkında net bir bilgi alarak. :slight_smile:

1 Beğeni

6-7 kitap alabileceğim paraya kesinlikle harika alışveriş oldu. Biraz da sizin sayeniz de. Tekrar teşekkür ediyorum :+1::+1:

2 Beğeni

Belki biliyorsun belki bilmiyorsun ama zebremoda çok güzel kitap alışverişi konusunda uygun fiyata kitap bulabiliyorsun ve ptt ile anlaşmasından dolayı kargo da çok uygun

Ukitap üyelik için davetiye gerekliymiş… Davet edebilecek var mı?

1 Beğeni

Biliyorum orayı da ama Ukitap puanlama sistemi ve davetiyeli üyelik sayesinde daha güvenilir. Takas ve satış ayrımı daha uygun kitaplara ulaştırıyor bu arada. Sıfıra yakın Stephen King kitapları 10 lira altına geldi alışverişimde.

@alper benim üyeliğin var ama henüz yeterli puanım olmadığı için davet atamıyorum malesef.

1 Beğeni

E-mailinizi bana mesaj olarak atarsanız davet edebilirim.

1 Beğeni

Mesaj gönderdim, Teşekkürler.

Pir isimli üyeden aldınız sanırım. Kitapları temiz ve paketlemesi iyidir hakikaten. Güvenilirdir ayriyeten. Bir ara Vonnegut kitaplarını alayım dedim listeden kaldırmıştı, siz aldınız demek :slight_smile: Keyifli okumalar diliyorum.

1 Beğeni

Evet kendisinden aldım. Elden aldığım halde çift poşet yapmış üstelik kolay taşıyım diye bez poşet falan yapmış. Çok memnun kaldım. Kurt Vonnegutlar bende bu arada :blush:

1 Beğeni

resim resim resim resim

resim resim resim resim

Brandon reyizi zam gelmeden stoklayayım dedim :smile:

4 Beğeni

Benim gözüm bi tek buz ve ateşin dünyasını görüyor :joy:

1 Beğeni