Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

(Demet T.) #841

24 saatten önce elime ulaştı. :heart_eyes:

D&R’dan İthaki indiriminden aldığım İthaki Modern kitaplarım bugün geldi. Kapak tasarımları çok güzel olmuş. Cesur Yeni Dünyayı Ziyaret ve Mezarınıza Tüküreceğim göreceli kısa kitaplarlar, 1 günde biter :slightly_smiling_face:

(Duygu) #844

Kidegadan;
Kısa Öykünün Büyük Ustaları
Taaşşuk-ı Talat Ve Fitnat
Felatun Bey Ve Rakım Efendi
Mürebbiye
Efsuncu Baba
Kuyrukluyıldız Altında Bir İzdivaç
Vatan Yahut Silistre
Küçük Şeyler
Rahel Tanrıyla Hesaplaşıyor
Geçmişe Yolculuk
İnsanlar İçinde Bir İnsan: Sait Faik Hikaye Armağanı Antoloisi 1955 - 2018

Babilden;
Öyküler - Neil Gaiman
Şair Evlenmesi

Babilde Diskdünya kitapları çok indirimli gerçekten. Bir sonraki alışverişimde eksikleri tamamlayacağım.

(fatih çetin) #845

Bu sitede havale seçeneği var mı ve internet bankacılığı ile ödeme kabul ediliyor mu?

(Duygu) #846

Havale/Eft ve kapıda ödeme seçeneği mevcut. Enpara kampanyasıyla alırsanız 30 liraya 15 lira indirimi var ben onu kullanıyorum.

(Umut K.) #847

Kitaplara gelen zamlar vs. derken indirimlerden yararlanıp biraz kitap alayım dedim. Araya karışan birkaç kitap dışında hepsini 1 ay içinde, Kitapyurdu ve D&R daki indirimlerden aldım. Hedye çeki, platin üyelik, indirim kodu derken her kitap en az %60 indirimle alındı. Artık herhalde bir sene kitap almam :grin::grin:

(Ahmet Boyraz) #848

Yeni ve yıllanmış Asimov kiraplarım. :smiley:

(Emre ) #849

Yuh böyle yıpranmış kitap alınır mı ya? Kitap dediğin gıcır gıcır olur ki kütüphaneye koyduğunda insanlar “wow” desin. İçeriğinde ne var sanki uzaya mı çıkcan okuyunca?

: )

(Hüseyin gök) #850

Laf bana çakıldı heralde :roll_eyes:

(Ahmet Boyraz) #851

Bilmem artık. :smiley: Asimov olunca akan sular durulur benim için. Yaklaşık 20 kitabı var bilerek okumuyorum. Sonra boşta kalırım diye.

(Hüseyin gök) #852

Bende alacam ama çok pahalıya satıyorlar diye yeni baskıları bekliyorum artık. Gecen 3 asimov kitabı için 250tl istedi biri vazgeçtim.

(Alper) #853

Cesur Yeni Dünya kitabını satın alıp içinden ayraç çıkmayan varsa hemen söyleyeyim sorumlusu DR’dır…
DR’dan geçen siparişim de Fahrenheit 451 ayraçları çıkmıştı :slight_smile:

(MUSTAFA) #854

Alırsın sen dayanamazsın :grin::grin:

(Turgay) #855

Ben de şaşırdım.Cesur Yeni Dünya ayracı doldu ortalık.:joy:

(Emre ) #856

Evrene mesaj yolladım. :d

(Ahmet Boyraz) #857

Hangi kitaplarmış onlar merak ettim.

(Umut K.) #858

Valla doğru söylüyorsun. Kitapyurdunda daha 150 TL’lik çekim duruyor. İthaki şöyle güzel bir indirim yapsa Kitapyurdunda son siparişimi vereceğim de, hala bekliyorum.

(Hüseyin gök) #860

Dün bugün yarın 100tl, Galaksi şeytanları 50tl güneşin tanrıları 90-100 tl arası. Bu kitapların baskısı çıkmayacak büyük ihtimal ama ithaki yayınları umarım çıkarır

(Ahmet Boyraz) #861

Ben yine iyi ucuza almışım bu fiyatlar ne böyle :smiley: