Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Yazardan gelecek yeni bir şeylere aç. Umarım anlatabilmişimdir kendimi. Burası çok iyi anlaşıldı. Bilmiyorum ithaki yayınları 12 ciltlik middle earth’ı basmıyacakta acaba başka hangi Tolkien kitabı basabilirki. Benim bildigim başka çıkaracak kitabı yok beowulf ve beren ve Lúthien, the fall of Gondolin hariç :roll_eyes:

1 Beğeni

Arkadaşlar sitede birileri sandman 2 bebek evini arıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Ben bugün gittiğim kitapçıda gördüm 2 adet. Acaba ben yanlış mı anladım olayı?

1 Beğeni

Ben arıyordum :grin: aldınız mı. Uygun fiyatmıydı acaba?

Almadım ama hala mevcut kitapçıda. İthakinin kitapeviydi sanırım. Adı Penguen Kitapevi. İnternetten bir sorun yardımcı olurlar belki. Olmadı ben de alıp gönderebilirim.

1 Beğeni

2 Beğeni

1Q84 tükenmiş bir kitaptı. İyi bulmuşsun. Edit : tekrar satışa çıkmış ve idefix te %50den fazla indirimde

1 Beğeni

2-2,5 ay önce arkadaşıma hediye almıştım 50₺ civarıydı fiyatı. Keşke kendime de alsaymışım :tired_face:

1 Beğeni

Dr. Com ,idefix, hepsiburada da 60tl. Niye herkes kafayı kitapyurduna taktı anlamadım :joy:

4 Beğeni

Kitabın Kitap yurdunda satışı yok. Satışı olmadığından dolayı web sitesi satış fiyatını yansıtmamışlar. D&R ve İdefixte 60 TL geliyor. Hatta Sapiens ve Homo Deus kutulu versiyonu değilde ayrı ayrı alırsan 50 TL geliyor. :grin::grinning:

1 Beğeni

Evet bu indirimsiz fiyatıymış. Vazgeçemiyorum kitapyurdundan neden bilmiyorum :joy:

1 Beğeni

Yeni bebeklerim :star_struck:

9 Beğeni

ozan beedle ve Mustafa Kemal sıfır digerleri 2 el toplam tutar 160tl :wink::grin:

6 Beğeni

1602’yi sen almışsın ha :joy: içimde kaldı

1 Beğeni

Okuyum yollarım hocam :+1:

Teşekkür ederim :blush: almış kadar oldum ama kabul edemem. Ben kitap konusunda bencil biriyim o yüzden kendim yapamayacağım şeyi başkasından bekleyemem. Gerçekten ince jestin için tekrardan teşekkür ederim :blush: :blush:

1 Beğeni

:joy::joy::joy: Tamam ama ucuza tekrar görürsem haber veririm

1 Beğeni

:joy::joy: iki ay Diskdünya dışında kitap almayıp iyi bir müzik çalar almayı hedefliyorum aslında

2 Beğeni

Sandman - Sen Oyunu
Joe Hill - İtfaiyeci
Elric 5
Sağolsun İlknokta bugün kargolamış. Gerçekten çok hızlılar.

2 Beğeni

İyi bir müzik için ne gerekli? Sadece müzik çaları iyi olması yeterli mi? Müzikçalar, kulaklık ve ses dosyasının formatı hepsi birden iyi olması gerekmez mi? Ben bu işi çözemedim bazıları çok iyi bir kulaklığa sahip olup mp3 formatında dinledikleri müziğe “wow bu kulaklık bir harika” tepkisi felan veriyorlar. Çözemiyorum o işi.

Kitap_20180916180125_328849_1 forum içide teşekkür etmek istedim berfin hanıma kitap için. Sonunda serinin eksik parçası tamamdır :grin:

5 Beğeni