Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

süper kondiksiyona sahip bir tane watchmen buldum. :joy::joy: Yarın alacam inş. Arkadaşa mesaj attım eger burdan biri daha almak isterse Birtane daha varmı diye yarın dönecek. Fiyatı 30tl. Batman öldüren şakayada bakacak inş. Vardır. Her çizgi romandan fazla fazla almış. Bide uygun fiyata veriyor

3 Beğeni

2 Beğeni

Alişan Kapaklıkaya’ yı okuduğumdan beri şu kitapları/konuları merak ettim. Elimdekiler biterse bunları almayı düşünüyorum.

Babilden son aldıklarım.

4 Beğeni

image

1 yıl hiç kitap almasam bana yetecek kitap var ama almadan duramıyorum.

Bu arkadaşları yeni aldım :slight_smile:

1 Beğeni

Alınacaklar listemdeki kitapların fiyatlarını rahatça görebilmek amacıyla bir liste yaptım. BKM, Kitapyurdu, Eganba ve İlknokta fiyatlarını tek tek girdim. İlknokta’yı kendi satış sitesi olduğu için İthaki kitapları için kullanacağım. BKM açık ara ile Kitapyurdu’na ve Eganba’ya fark atıyor. BKM’de pahalı olan kitaplarda ise Kitapyurdu ve Eganba neredeyse başa baş gidiyor.
Sipariş vermeden önce sitelerden son bir defa fiyat kontrolü yapıp hangisi daha uygunsa o şekilde sipariş vereceğim. 3-5 TL’lik farklar toplamda bir kitap parasını karşılıyor.

1 Beğeni

Öğrenme stilleri kitabı ve NLP ile ilgili bir kitap var elimde ama bu başka yazardan. İsterseniz sizle paylaşmak isterim.

1 Beğeni

Bu hesaplamaları yaparken ucuza alınabilecek hediye çeklerini falan da hesaba katıyor musun? Mesela bilmem kaç aydır Cepteteb’in 25/50 Kitapyurdu kampanyası var. Bu indirimden kazanç sağlamak için 50 TL’lik hediye kartı alıp 35-40 civarında bir fiyata satıyorlar. Üstelik bu forumda da, diğer forumlarda da platin hesap bulmak çok kolay. Gibi gibi şeylerle %30 ekstra indirim kazanabilirsin.
Ben son 1-2 aydır kitapları etiket fiyatının en az %60 altına alıyorum. Eğer 3-5 TL’lik farkın çok önemli olduğunu düşünüyorsan bu yöntemleri denemelisin.

Hediye çeklerini hiç hesaba katmadım. Sadece 2-3 kez kitapyurdundan birikmiş puanlarımla alışveriş yaptım. BKM’den ise ilk kez bu ay başlarında alışveriş yaptım. Hediye çeklerini takip edeyim bakalım.

Küçük bir örnek vermek gerekirse

1 ay önceki alışverşimdi. Hediye çeki kullandığım için toplam fiyat 18 TL’ye kadar düştü. Şu anki indirimli fiyatların yarısına denk geliyor herhalde.

Olabilir, teşekkürler. :slight_smile:
NLP fark etmez, rastgele seçmiştim zaten kitapları.

1 Beğeni

1 Beğeni

Bakalım bu sefer D&R ı kaç hafta bekleyeceğiz.

1 Beğeni

Besmele çekerek girdim eve. Fakat hatun bile bu kitapların şirinliğini görünce birşey demedi çok şükür. Hiç hasarsız atlattım akşamı :smiley:

11 Beğeni

1 Beğeni

bu ay sonu son sipariş

1 Beğeni

Bu mezarlık kitabını bende aldım çizgi roman ama 2. Kitap basılacak mı Bilginiz var mi?

1 Beğeni

Evet 2.ci kitapta basılacak. Ya bu yılın Sonuna çıkar yada 2019 gibi

1 Beğeni