Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Sadece tübitak’a mı kısıtlama yapıyor devlet?

1 Beğeni

Türk Tarih Kurumundan çıkan bazı kitaplarda da sansürleme, kesme oluyor. Kaynağının bir kısmı devlete bağlı olan kurumlarda daha sık bu durum

1 Beğeni

Tübitak otosansür uyguluyor. Zaten devlet tüm yayınevlerine kısıtlama uyguluyor diye yazmamış kimse. Tübitak’ın eski anlayışıyla bugünü karşılaştırmış. Bu anlayışı sadece kitaplarda değil ilgili kurumun kabul ettiği ve etmediği bilim projelerinde de çok kolay görebilirsiniz.

1 Beğeni

Bu ayki siparişlerin hepsi İthaki oldu :slight_smile:

3 Beğeni

Bilimkurgu klasikleri eksiklerimi tamamlamaya devam ediyorum. Dün verdiğim siparişler bugün, çok iyi bir paketleme ve hediyelerle elime ulaştı. Kidega ve enpara’ya teşekkürler. :grinning:

4 Beğeni

Jelatinlerini açmaya korkuyorum :fearful::fearful::fearful:

8 Beğeni

Kalemine çok güvendiğim Brandon Sanderson ve kalitesinden çekindiğim Dex… Bilemiyorum bakacağız artık

3 Beğeni

6 Beğeni

Merhaba china miéville almışsınız. Hayırlı olsun ben de almayı düşünüyorum. Bu arada yazarın diger kitaplarını da okudunuz mu?

3 Beğeni

Merhaba bende öneri üzerine ilk kez okuyacağım.

Siperpunk türünde bir yazar galiba.

boş bir yazarda degilmiş

Ben yazarı bu ay ilk kez okuyacağım. Ancak dediğiniz gibi almadan önce araştırdığımda kitaplarının ödülleri ve cyber punk olduğu, yarattığı gerçekle rüya arasında konularda çok üst düzey olduğu konusunda yorumlar gördüm.

Dr de 7 kitap set indirim koduda kullanırsam 110tlye gelecek. Ama önce iyice bir araştırma şart.

1 Beğeni

Okuduktan sonra yorumunuzu yazabilir misiniz? Ben de çok merak ettim bu yazarı. Gerçek-rüya meselesi ilgimi çekti.

1 Beğeni

Anladım sağolun bende perdido sokağı istasyonunu almayı düşünüyorum

1 Beğeni

Bende setini gördüm ama bu kitabı okuyup karar vereceğim.

Tabiki okuduktan sonra paylaşırım düşüncelerimi.

1 Beğeni

kod sınırsız 10tl indirim dr de gecerli ve bu set en uygun orda var

2 Beğeni

Perdido Sokağı’nda yarattıgı dünya başka bir yazarın elinde olsa 7 kitaplık seri yazmadan bırakmazdı. Tuhaf kurgunun hakkını sonuna kadar veren bir yazar.

3 Beğeni

Merhaba kitabı okudunuz mu?