Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

(fatih çetin) #945

Takas ile Kıyamete Bir Milyar yıl ve Tanrı Olmak Zor İş kitaplarını edindim. Yakın zamanda gelmesini ümit ediyorum. Böylece İthaki serisi Strugatski kardeşlerin kitaplarının tamamını kitaplığıma eklemiş bulunuyorum.

(Umut K.) #946

Bakalım bu sefer D&R ı kaç hafta bekleyeceğiz.

Besmele çekerek girdim eve. Fakat hatun bile bu kitapların şirinliğini görünce birşey demedi çok şükür. Hiç hasarsız atlattım akşamı :smiley:

(Hüseyin gök) #949

bu ay sonu son sipariş

(Hüseyin gök) #950

(Erdal Hellaçoğlu) #951

Bu mezarlık kitabını bende aldım çizgi roman ama 2. Kitap basılacak mı Bilginiz var mi?

(Hüseyin gök) #952

Evet 2.ci kitapta basılacak. Ya bu yılın Sonuna çıkar yada 2019 gibi

(Erdal Hellaçoğlu) #953

Teşekkür ederim. Başladım sonra kıyamadım okumaya :smirk:

(Serhat) #954

Söyledik rahat ettik. Darısı serinin yeni kitaplarına. :clap::clap::clap::grinning::grinning::grinning:

(Hüseyin gök) #955

Ben romanını okumuştum çok begenmiştim. çizimleri merak ettigim için aldım

(Hüseyin gök) #956

İthaki yayınlarından Emre bey böyle cevap yazmıştı. (Evet, haklısınız. :frowning: Ama şu an öyle bir yoğunluktayız ki araya çizgi roman sıkıştıracak vaktimiz yok. Biliyorsunuz, çizgi romanları mesai saatleri dışında, Gerekli Şeyler’in grafikeriyle çalışarak hazırlıyoruz. Fakat mesai saati dışı bir kavram kalmadığı son zamanlarda, gidip çizgi roman hazırlayacak zaman da kalmıyor.

Hele şu Kasım fuarı bir geçsin. Çizgi romanları hatırı sayılır derecede hızlandırma projemiz var. Bu Vaiz olsun, Sandman olsun, Mezarlık Kitabı 2. cilt olsun, haklarını aldığımız basacağımız diğer seriler olsun. Ki elimizdeki seriler ve tekil ciltler de çok ama çok güzeller. Bunları sizinle buluşturmadaki heyecanımız yadsınamaz. Sadece biraz daha sabretmenizi rica etmem gerekiyor)

(Hüseyin gök) #957

bunlar da bugün geldi. Sonunda muradına erdim :sparkler::fireworks::fireworks::sparkler::sparkler: hepsi 2.el ama durumları çok iyi. Toplam 100tl

(fatih çetin) #958

İlknokta Yaban Diyarlarda Yabancı’yı ön sipariş açmış galiba. Bende ne zaman çıkacak diyordum bu kitap. Meğerse henüz Babil eklememiş listesine.

(Serhat) #959

Alacak isen ilknokta üzerinden alırsan daha ucuza alırsın. Şuan en ucuzu orası. %38 indirim oranı var.

(fatih çetin) #960

Babil ile İlknokta pek farketmiyor. 1 tl oynuyor en fazla. Babil’den 2 alışveriş yaptım, 2. gün sabahında elimdeydi. İlknokta nasıl bu konuda bilmiyorum.

(Erman Akman) #961

son aldıklarım :grinning:

Değiştirilmiş karbon
Düşmüş Melekler
Mao Zedong Bir Yaşam
Yaban Diyarlarda Yabancı
İtfaiyeci
Dokudünya
Elric 5 Rüya Diyarlarında
God of War
İmparatorluğun Çöküşü
Orsinya Öyküleri
İhtiyarlara Yer Yok
Amatka
Kadınlar Ülkesi
Kullervo’nun Hikayesi
Mezarlarınıza Tüküreceğim
Cesur Yeni Dünyayı Ziyaret

(Hüseyin gök) #962

%95i ithaki yayınları :joy::joy:

(Serhat) #963

İlknokta’da çok hızlı stoklarında kendi kitapları oluyor genellikle. (İthaki ve Yabancı Yayınları) Eğer kitaplar baskıdan gelmişse ön siparişten 1 gün önce kargoya veriliyor.