Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

Merhaba china miéville almışsınız. Hayırlı olsun ben de almayı düşünüyorum. Bu arada yazarın diger kitaplarını da okudunuz mu?

(Erdal Hellaçoğlu) #988

Merhaba bende öneri üzerine ilk kez okuyacağım.

(Hüseyin gök) #989

Siperpunk türünde bir yazar galiba.

boş bir yazarda degilmiş

(Erdal Hellaçoğlu) #990

Ben yazarı bu ay ilk kez okuyacağım. Ancak dediğiniz gibi almadan önce araştırdığımda kitaplarının ödülleri ve cyber punk olduğu, yarattığı gerçekle rüya arasında konularda çok üst düzey olduğu konusunda yorumlar gördüm.

(Hüseyin gök) #991

Dr de 7 kitap set indirim koduda kullanırsam 110tlye gelecek. Ama önce iyice bir araştırma şart.

(Demet T.) #992

Okuduktan sonra yorumunuzu yazabilir misiniz? Ben de çok merak ettim bu yazarı. Gerçek-rüya meselesi ilgimi çekti.

Anladım sağolun bende perdido sokağı istasyonunu almayı düşünüyorum

(Erdal Hellaçoğlu) #994

Bende setini gördüm ama bu kitabı okuyup karar vereceğim.

(Erdal Hellaçoğlu) #995

Tabiki okuduktan sonra paylaşırım düşüncelerimi.

(Hüseyin gök) #996

kod sınırsız 10tl indirim dr de gecerli ve bu set en uygun orda var

(Mustafa Erdem) #997

Perdido Sokağı’nda yarattıgı dünya başka bir yazarın elinde olsa 7 kitaplık seri yazmadan bırakmazdı. Tuhaf kurgunun hakkını sonuna kadar veren bir yazar.

Merhaba kitabı okudunuz mu?

(Mustafa Erdem) #999

Evet geçen sene seriyi okudum. Rahatlıkla tavsiye edebilirim.

Ben de alıp okuyayım o zaman.

Ben yeni kitap alımları için 11/11’i bekleyenlerdenim.Sanırım Hasan Ali Yücel klasikleri serisinin ciltlilerini alırım.Çevirmenleri de cilt kalitesi de harika gerçekten.Kitaplıklara çok daha güzel bir hava katıyor.

(Serkan) #1002

China Miéville bütün kitaplarını Perdido Sokağı İstasyonu’nu okuduktan sonra aldım, şu an Elçilik Kenti’ni okuyorum. Orijinal, sosyal içerikli, yaratıcı, betimlemeleri ilk okuyuşta canlandırmak çok güç ama harika, mimar olması gerekirken yazar olan ve fantastik kurgu da (Elçilik Kenti bilim kurgudur) diğer yazarlardan ayrılan biri. Belki farklılık anlamında Neil Gaiman Neverwhere eseri gibi ya da Mervyn Peake Gormengast serisi gibi örnekler verilebilir. Bu adamın kitapları toplumsal sorunlar ve kapitalist düzene de parmak basıyor.

Tek diyebileceğim şey, kitapları standart, klişe, bayık fantastik kurgu eserlerinden çok farklı.

Şu yazıyı okuyun

(Hüseyin gök) #1003

Her site yapacakmı 11.11 indirimini?

Forumdaş o N11 sitesine özel bir gün.1 aydır kupon veriyorlar ücretsiz,bazen de düşük ücretle alt limitsiz kuponlar verdiler.Bu hafta sonuna doğru yine verecekler.Çok kupon var yardımcı olurum kitapseverlere.Ayrıca şöyle bir ihtimal de var.O günkü ilgiden pay kapmak isteyecek Amazon Türkiye ve Hepsiburada da bazı ürünlerde indirime gider.Geçen sene rekor kırılmıştı internet satışı olarak Türkiye içinde N11 sitesi.

Ay sonuna doğru da Amazon’un Black Friday indirimleri de olur.Bu ay kartlarda limit bırakın yani önlem olarak.

(Hüseyin gök) #1005

N11 her zaman benim için pahalı bir sşte oldu her ürün için. Kuponları bende topladım ama 1-2tane 75 ve 100 ye 10-15tllik indirim olanından. Ama dedigin gibi amazon ve hepsiburada ogün için indirime giderse alacagım tonla kitap var :joy: 23 kasım Black Friday günüymüş ooohhh oh bu iyi oldu

11.11 indirimini büyük siteler her yıl yapıyor, geçen senenin rekor satışını AliExpress yapmıştı. Ama kâr marjı olarak Amazon daha iyi kazanmıştı