Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

(Mustafa Erdem) #1007

Black friday gunu 21 aralik diye biliyorum.

(Kenan Ulusoy) #1008

(Mustafa Erdem) #1009

Tarihi kaçıracaktım teşekkürler

Yorucu bir günün ardından evde beni karşılayan güzellikler. Çok çok uzuuuun bir süre kitap alamayacağım. Dolayısı ile şimdilik son kitaplar oldu bunlar. Umarım bu süre zarfında istediğim kitapların baskıları tükenmez. :joy:

(Alper) #1011

Kampanya, banka kampanyaları indirim oranları vb nedenlerle siparişleri bölerek verdim. Alfa’dan çıkan 2 kitap var… onların da siparişini de verince Kasım ayı kitap alışverişim tamamlanmış olacak.
İlknokta siparişim

DR siparişim.
dr
Kidega Siparişim… Sipariş 3 farklı enpara kart ile yapıldı 5 Aralık tarihinde toplamda 45 TL iade alınacak bu alışverişten…

(Hüseyin gök) #1012

:bat::bat::bat:

(Doğan Can Urul) #1013

Yapı Kredi Yayınları’nın hızına yetişemiyoruz. Biz seriden bir önceki kitabı aldığımızda o yenisini çıkarıyor. Fantastik Canavarlar Senaryo Kitabı sırada şimdi.

(Hüseyin gök) #1014

Bu basım çok kaliteli. Ben kidegadan almıştım 63tlye :joy:

(İsmail Şahin) #1015

Biraz önce verdiğim siparişler:

İlknokta - 93 TL
Kadınlar Ülkesi
Yaban Diyarlarda Yabancı
Dr.Who - Buz Çarkı
Gölge Oyunu

Kitapyurdu - 80 TL
Terraform & Karanlığın Şafağı
Proje 2417
Gözlerin Ardındaki Sanal Bedenler
Kaosun Görkemli Dünyası

BKM - 348 TL / 9 Taksit - 18 Kitap

(Ahmet Boyraz) #1016

Gün gelecek ve aldığımız, ama okumaya başlayamadığımız tüm bu kitaplara bakarak ‘keşfedilecek ne çok şey var’ diyeceğiz. :slight_smile:

(Ahmet Boyraz) #1017

Ukitap’tan 17 TL’ye iki kitap aldım;

1. Pazartesi Cumartesiden Başlar
  2. Modem Zamanlar 2.0

Modem Zamanları faxla geciktirmeyeceğim okumak için. Pazartesi Cumartesiden Başlar kitabının ise daha zamanı var gibi.

3 Ekimde Babil’den sipariş ettiğim İskandinav Mitolojisi bugün elime ulaştı.Yalnız ben 2.baskı beklerken kitap 1.baskı geldi.Baskısı da bitmemişse 1 aydır niye göndermediniz.Biraz şansa yaşıyoruz sanki.

Nereye yazacağımı bilemedim ondan buraya yazıyorum. Serinin ilk cildi olan İmparatorluğun Kızı’nı arıyorum arkadaşlar. Sağda solda görürseniz vs. haber ederseniz çok memnun olurum.

(Erdal Hellaçoğlu) #1020

Yeni çıkan ve Ön siparişteki kitaplarım geliyor yavaş yavaş…

(fatih çetin) #1021

Yukarıdaki 2 kitabın konuları ve içerikleri pek hoşuma gitmedi. Okuduğum serilere eklemeyi düşünmüyorum ama okuduğunuz zaman inceleme yaparsanız sevinirim. Belki fikrim değişir.

(Berfin) #1022

Kitapçıya gidip almak ne keyifliymiş ya. Unutmuşuz valla.

(Erdal Hellaçoğlu) #1023

En kısa zamanda birini okumak istiyorum. Sonra paylaşırım sizinlede :vulcan_salute:

(Hüseyin gök) #1024

Merhaba Bu çizgi roman serisi nasıl iyi mi?

Bugün Boris ve Arkadiy Strugatskiy - Uzayda Piknik / Hece Öykü Ekim - Kasım 2018 / One Punch Man 4 aldım.

(Ahmet Boyraz) #1026

Uzayda Piknik kitabını askerde iken okumuştum. Kıyamete Bir Milyar Yıl kitabına göre daha anlaşılır ve güzel bir kitap.