Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Yardımcı olayım.
https://www.kabalci.com.tr/amerikan-edebiyati/dune-corrin-savasi/kevin-j-anderson/kabalci-yayinevi

Ben pazar günü kidegadan almıştım . Galiba kidegada tükenmiş.

1 Beğeni

Aynen bende Kidegadan aldım ama bugun msj geldi tükendi diye. :face_with_raised_eyebrow:

1 Beğeni

Umarım yakın zamanda temin edersin

Bilimkurgu klasiklerini tamamlamak ilk hedefim ama yakın zamanda düşünmüyorum artık. Zaten YEİBÖ hariç hesapladım daaaa :d 197 lira tutuyor 10 kitap kalmış yeni çıkanlarla.

İmdatta var corrin savaşı

1 Beğeni

İstanbul’da boş zamanlarımda bir ritüel haline getirdiğim kitapçı / sahaf gezintimin bugünkü ayağında Üsküdar’da bir kitapçıda gördüm bu seti ve forumda arayanların olduğunu hatırlayarak paylaşmak istedim. Üsküdar Meydanı’na yakın bir noktada, ismi “Kitap-Kahve”.

2 Beğeni

Corrin savası varmıydı ve fiyatı ne kadar acaba?

Rafta duruyor evet. Sormadım fiyatını. Ve ilk defa girdiğim için indirim yapıp yapmadığını da bilmiyorum. Eğer İstanbul’da yaşıyorsan bir uğrayıver. Benim pek yolumun üzeri değil aslında, otobüsü kaçırma pahasına (ki kaçırdım da) girdim ve çıktım.

2 Beğeni

İlk kez bu kadar ucuza kitap aldım :upside_down_face:.

1 Beğeni

Zebramo candır :joy: benim %70 kitaplıgım ordan alınma kitaplarla dolu.

1 Beğeni

corrin savaşı kitapsec.com sitesinde var ama stokta değil bi deneyebilirsin.

1 Beğeni

fg

Kitaplığımdaki serileri tamamlama amacıma gem vursa da çocuk ve genç-yetişkin kitapları neredeyse her alışverişime öyle ya da böyle giriyor. Bu tür kitapları okurken öylesine keyif alıyorum ki yetişkinlerin canı cehenneme moduna geçmeme ramak kaldı.

Bu sefer tamamladığım serinin üyesi biraz tuzlu olduğundan yanındakileri ucuz tuttum. Teslim noktaları sayesinde de kargo her zaman bedava olmuş oluyor.

3 Beğeni

Amazon üzerinden aldığım kitaplar. Herhalde bir daha bu fiyata bu kitaplar olmazdı. %70 indirimi görünce yapıştırdım siparişi. Görünce dayanamıyorum. :grinning::grinning::grinning:

1 Beğeni

Sadece kredi kartı var şuan için. İleride havale seçeneği olabilir belki.

1 Beğeni

Amazonda almak istediğim uygun birkaç kitap var ama bir yandan da kara cuma’yı bekleyesim var. Ama stok durumu çoğu kitabın ya 1 ya 2. Çıkmazlardayım şu an.:smile:

1 Beğeni

Bu haftaki siparişlerim

1 Beğeni

Çok çok iyi bir fiyata almışsın. Hayırlı olsun. Ben de aynı yazarın ben de olmayan Maden ve Muhbir kitabını %50’ye yakın indirim oranıyla aldım. Haber ettiğin için teşekkürler. Yalnız çok sağlam zam gelmiş Remzi Yayınevinin bazı kitaplarına.

1 Beğeni

Evet birkaç kitabı eksik hala. Uygun indirim bekliyorum, bulursam onları da alacağım

N11’de 45 lira ücretsiz kargo

1 Beğeni