Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

capture-20181106-005529

Elime biraz para geçince ben.

Edit: Bu yazım bu başlık altındaki 1001’inci paylaşım olmuş ne kadar hoş. Binbir Gece Masalları geldi aklıma, vizelerden önce kendimi avutuyorum aynı Şehrazad’ın hükümdarı uyuttuğu gibi.

(Erdal Hellaçoğlu) #1028

İdefix BKM kampanyası ile Yerdeniz 6 Kitap, Tek Cilt 80 Liraya aldım. Güzel denk geldi.

(Hüseyin gök) #1029

Aynı telden 2-3 defa hesap açıp bir kaç seri alacaktım ama olmuyormuş. :joy:

(Erdal Hellaçoğlu) #1030

Evdekilere hesap açman lazım. Ama kartları olup Bkm’de de eklemeleri lazım :grin:

Screenshot_2018-11-06%20%C4%B0lkNokta%20Kitap%20D%C3%BCnyas%C4%B1

Bunlarla birlikte 30. kitap hariç olmak üzere bilimkurgu klasiklerini de sonunda tamamlamış bulunuyorum.

(Hüseyin gök) #1032

Bugün Dune corrin savaşı kitabını tekrar aldım farklı bir siteden umarım bu sefer temin edilir de seride tamamlanmış olur

(Alican Doğan) #1033

Ben de dayanamadım ve idefix kampanyasını kullandım.:sweat_smile: Bu arada sissoylu serisi pahalanmadan alın diye uyaran arkadaşları dinlemediğim için pişmanım.:cry:

(Abdullah ATICI) #1034

Bende bir çılgınlık yapıp zamanında almıştım bütçeyi zorlayarak. 28 TL ye almışım Sissoylu-2 yi çılgın zam gelmiş.

(Herhangibiri) #1035

Bu kitabı hangi siteden hangi fiyata aldınız acaba öğrenebilir miyim? Butleryan cihadı da tükenmiş gözüküyor satan bir site var mı bildiğiniz? Bende bunlar eksik kaldı bir tek.

(Hüseyin gök) #1036

Kidega dan aldım 30tlye ama 15tl Enpara indirimi var yani bana 15tlye geldi. Gönderip göndermeyecekleride mechul haftaya belli olur stokta varmı yokmu diye o zaman almanını öneririm. :+1:

(Hüseyin gök) #1037

Butleryan cihadına 2 iş günü diyor.

(Ahmet Boyraz) #1038

Sürekli olarak takas yaptığım bir sitede ilk 3 kitabı 90 Liraya satıyordu birisi.İlk kitabın sizde olduğunu düşünürsek geri kalan İki kitabı 50-55’ TL’ye alabilirdiniz bence. :slight_smile:

(Alican Doğan) #1039

Ukitap’ı diyorsun. O dediğin kişiye teklif yaptım 3 kitabı 75 TL’ye satıyordu. İlk kitap bende olduğu için diğer ikisini almak istedim 50 TL’ye. Bana kitap satışını durduğunu söyledi ve sonra da fiyatı kitap başına 30 TL’ye çekti.:grin: Ben de uğraşmadım sonrasında.

(Mustafa Yıldız) #1040

Otostopçu geldiğinde yazar mısınız kaçıncı baskı olduğunu. İdefix’te birinci baskı yazıyor ama emin olamadım.

(Ahmet Boyraz) #1041

Hadi ya. :smiley: Çelişkili cevap verenlerden kaçınmak lazım. İyi yapmışsınız o zaman.

(Alican Doğan) #1042

Tamamdır gelince haber vereceğim size. Alırken baskısına bakmamıştım 1.baskı değildir diye. Öyleyse daha güzel olur.

(Ünsal) #1043

(İsmail Şahin) #1044

kitapyurdundaki puanlarımla çocuğa aşağıdaki kitapları aldım.

Sİmyacı
Olağanüstü Bir Gece
İnsan Neyle Yaşar
Oblomov

(Hüseyin gök) #1045

Kidegadan bugun mesaj geldi ve dune corrin savaşı kitabı baskısı olmadıgı için iptal edildi diyor

(Ahmet Boyraz) #1046

Aha buraya not düşüyorum. İlk maaşımla İthaki BK serisini tamamlayacağım. :smiley: 20 eksik var şimdiden ne kadar gideceğini hesaplamak gerek.