Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

İmdatta var corrin savaşı

(Bahri Doğukan Şahin) #1068

İstanbul’da boş zamanlarımda bir ritüel haline getirdiğim kitapçı / sahaf gezintimin bugünkü ayağında Üsküdar’da bir kitapçıda gördüm bu seti ve forumda arayanların olduğunu hatırlayarak paylaşmak istedim. Üsküdar Meydanı’na yakın bir noktada, ismi “Kitap-Kahve”.

(Hüseyin gök) #1070

Corrin savası varmıydı ve fiyatı ne kadar acaba?

(Bahri Doğukan Şahin) #1071

Rafta duruyor evet. Sormadım fiyatını. Ve ilk defa girdiğim için indirim yapıp yapmadığını da bilmiyorum. Eğer İstanbul’da yaşıyorsan bir uğrayıver. Benim pek yolumun üzeri değil aslında, otobüsü kaçırma pahasına (ki kaçırdım da) girdim ve çıktım.

İlk kez bu kadar ucuza kitap aldım :upside_down_face:.

(Hüseyin gök) #1073

Zebramo candır :joy: benim %70 kitaplıgım ordan alınma kitaplarla dolu.

(kerem) #1074

corrin savaşı kitapsec.com sitesinde var ama stokta değil bi deneyebilirsin.

fg

Kitaplığımdaki serileri tamamlama amacıma gem vursa da çocuk ve genç-yetişkin kitapları neredeyse her alışverişime öyle ya da böyle giriyor. Bu tür kitapları okurken öylesine keyif alıyorum ki yetişkinlerin canı cehenneme moduna geçmeme ramak kaldı.

Bu sefer tamamladığım serinin üyesi biraz tuzlu olduğundan yanındakileri ucuz tuttum. Teslim noktaları sayesinde de kargo her zaman bedava olmuş oluyor.

(Serhat) #1076

Amazon üzerinden aldığım kitaplar. Herhalde bir daha bu fiyata bu kitaplar olmazdı. %70 indirimi görünce yapıştırdım siparişi. Görünce dayanamıyorum. :grinning::grinning::grinning:

(fatih çetin) #1077

Amazon.com.tr’de deme seçenekleri neler?

(Serhat) #1078

Sadece kredi kartı var şuan için. İleride havale seçeneği olabilir belki.

(biganes) #1079

Amazonda almak istediğim uygun birkaç kitap var ama bir yandan da kara cuma’yı bekleyesim var. Ama stok durumu çoğu kitabın ya 1 ya 2. Çıkmazlardayım şu an.:smile:

Bu haftaki siparişlerim

Çok çok iyi bir fiyata almışsın. Hayırlı olsun. Ben de aynı yazarın ben de olmayan Maden ve Muhbir kitabını %50’ye yakın indirim oranıyla aldım. Haber ettiğin için teşekkürler. Yalnız çok sağlam zam gelmiş Remzi Yayınevinin bazı kitaplarına.

(Serhat) #1082

Evet birkaç kitabı eksik hala. Uygun indirim bekliyorum, bulursam onları da alacağım

N11’de 45 lira ücretsiz kargo

Jo Nesbo kitapları çok pahalı, iki kitap 60TL diye pek yanaşmyordum. İkinci elleride çok ucuz değildi ama Zebramo’dan 70 TL’ye 6 tane Jo Nesbo kitabını görünce dayanamadım (Kardan Adam, Leopar, Polis, Hayalet, Şeytan Yıldızı ve Kurtarıcı) Bugün elime ulaştılar. Hepsi hemen hemen sıfır kondisyonunda.

Normalde aylık alışverişimi ay başında yapmıştım ama bu çok uygun fiyatlı ve temiz denk gelince önümüzdeki ayın alışveriş kotasından yedim :slight_smile:

Sipariş verdim bakalım. Bilgilendirme için teşekkürler.

Ben iki tane aldım. :slight_smile:

(Y. Ezgi Erdoğan) #1087

Ben azar azar alıyorum öğrenci olduğumdan. Tabii bu ay kesenin ağzını açacağım yalvar yakar. Doğan kitap olanları geçen ayın %40 indiriminde sipariş etmiştim Cesur Yeni Dünya da %50 indirimde. Kitapyurdu teslim noktaları çok faydalı gerçekten.