Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Pazar arabası :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

Ben dün aldım 1q84 ücretsiz kargo 44,5 lira

En güzeli zebremo favorim

Yüzüklerin Efendisi setini ne kadara aldınız?

Üstad,kupon var ücretsiz aldığım alt limitsiz,o yüzden fiyat karşılaştırması yapıp listeye eklemiştim 20 kadar kitap.Kitapyurdu ile arasında çok fark olmayan.Olan farkı da zaten kuponlar ile düşürmüş olacağım ve daha uyguna gelmiş olacak.Mesela 1 tane 33 TL’lik kuponum var 1 TL’ye aldığım.Yani en azından 32 TL’lik kitaplarım bedavaya gelmiş olacak.Bir tane de 100 üzeri 30 TL kuponum var,böyle böyle uygun olmuş olacak.

1 Beğeni

@Bay_Karamsar 'a tavsiyeleri için teşekkür ederim.

Aralık ayı için 200 lira ve üzeri alışverişlerde kullanmak üzere, 20 TL indirim kodu verdi idefix. Kullanmak isteyen için; 7D1EE2AF

2 Beğeni

Yok mu bkm indirim kodu kimsede? :smiley: :smiley:

Seti 141 tl iken 84 tlye aldım.

1 Beğeni

Bu seneki İstanbul Kitap Fuarı’nı da sadece bu dört kitapla kapatmış bulundum. Çizgi roman olarak Saga serisine niyet etmiştim ama Marmara Çizgi’nin olabilecek en saçma şekilde küfürleri sansürlediğini görünce bu seriye yöneldim. Bu seneki fuarın benim için tek faydası birçok sahafı aynı yere toplamış olmasıydı sanırım. :sweat_smile:

2 Beğeni

N11 sitesinden 11/11 kampanyasından İşbankası Kültür Yayınları’na ait 5 kitabı (ciltli hepsi) 54 TL ödeyerek aldım.39 TL olarak da alabilirdim de başka sepette kullanacağım diğer kuponları.

Almak isteyenler kaçırmasın

İdefix BKM kampanyası ve Tüyap sağolsun. Eşim kılıcını çekti üzerime geliyor😃

7 Beğeni

Ordaki fiyatı ne kadardı acaba Bide kutu içerigini eger açtığın zaman paylaşırmısın?

Aşağıdaki link ve metin yardımcı olacaktır.

Beyaz Şövalye Kutuları Hakkında Önemli Açıklama :

• İki Modelden de sınırlı sayıda üretilmiştir.

• Adetlerden bir kısımı online mağazamız Jedbang.com üzerinden an itibari ile satışa sunulmuştur. Diğer adetler ise 15 Eylül’de Jedbang Ankara mağazamızdan satışa sunulacaktır.

• Kutular Sert Kuşe Kaplı Mukavvadan üretilmiştir. Yüzeylerde Parlak Lak İşlemeler bulunmaktadır. Raflarda dikey durabilecek şekilde tasarlanmışlardır. 20 fasikül kapasitesi vardır.

• Kutu ile beraber Beyaz Şövalye 1-2-3 ( Ana Kapak ) / 1-2-3 ( Virgin Variant Kapak ) / 1 Beyaz Kapak / 1 Siyah Kapak ve tüm Batman Günü 2018 ayraçları gelmektedir.

1 Beğeni

Dayanamadım ve İddaa’dan kazandığım para ile D&R’dan 190 Liraya 11 Kitap aldım buyurun listeye. :smiley: Umarım yine 1 ay beklemem.

-Korkunun Bütün Sesleri
-Hawking’in Düşleri
-Yetenekliler Dünyası
-Bir Palavracının İtirafları
-Vulcanın Çekici
-Sizi İnşa Edebiliriz
-Lucky Strike
-Gece Kuşları
-Yerli Bilimkurgu Yükseliyor-Bilimkurgu Öykü Seçkisi 2018
-Beyninizin Duygusal Hayatı (kardeşime)
-Bir Apaçi Masalı 4 (kardeşime)

3 Beğeni

Ne zamandır almak istiyordum. Bugüne kısmetmiş.

1 Beğeni

Bu görüp göreceginiz en iyi baskı binbir gece masalları için.boyutu’da normal,kagıt kalitesi kuşe kagıt gibi yıllarca saklasanız sararma olmaz. bence elinde olmayan bu baskıyı edinmeli.

1 Beğeni

Çok şanslısın :smiley: Ben kendisini görünüş olarak bilmediğimden bana %25 dediler ben de almamayı tercih ettim. Geçen yıllarda en azından yüzde 30 olurdu. Genelde fuarda toplu almayı tercih edenlerdenim ama baktım ki olmayacak dedim evden alayım bari. Tolkien kutusu istedim ama hepsini jelatinlemişler. Hiç ekstra yokmuş :smiley: Arkama baka baka uzaklaştım :smiley: Güzel günlerde keyifle okumanı dilerim.

Yky baskısını inceleme imkanınız oldu mu? Onu almayı planlamıştım ben ama bilemedim şimdi.