Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Monte Cristo Kontu ciltli göz alıyor hemen.Don Kişot’u keşke Yapı Kredi Yayınları’ndan alsaydınız Roza Hakmen çevirisiyle.Ben de her ay Hasan Ali Yücel Klasikleri serisininin ciltlilerinden almaya çalışıyorum.Kitaplıklara kalite katıyor gerçekten.

2 Beğeni

Neden iki tane Frankenstein aldınız?

2 Beğeni

Birisi çizgi roman (NTV Yayınlarının ki)

2 Beğeni

Ntv yayınları olanlar çizgi roman. Yoksa o çizgi romanların hepsinin de kitapları elimde mevcut.

Yıllardır bekliyordum o kitabı. İlk başta karton kapak aldım ama sonra dayanamadım ciltlisini aldım.

Hatırladığım kadarıyla YKY ciltli baskıda resimler yoktu. Sadece metin olarak basmışlar diye hatirliyorum.

Don Kişot için konuşuyorsanız evet, Yapı Kredi baskısı sadece metin içeriyor. Ama bu baskı ciltli değil, karton kapak ve kutulu.

Binbir gece masallari için yorum atmıştım.

1 Beğeni

Şimdiden hayırlı olsun. Kitap gerçekten büyük emekle hazırlanmış belli ediyor kendini zaten.

1 Beğeni

Pardon, gönderileri karıştırmışım. Ama doğrudur, delta serisinden çıktığı için kağıtlar çok ince, kağıtların arkası görünüyor. Bu kağıda da resim basamazlar herhalde.

Bu ay aldıklarım. Umarım bu ayı kapattıklarım olur :sweat_smile:

8 Beğeni

Bu ay için şimdilik bu kadar. Belki bir kaç ekleme yapabilirim.

1 Beğeni

Yaban Diyarlarda Yabancı, Dokudünya ve İtfaiyeci kitapları göze çok kalın görünüyor. Umarım okurken çık sıkmaz. :smiley:

2 Beğeni

Game of Thrones Seti
Gormenghast Serisi
Parlayan Sözler & Elantris

Yılda bir kerelik her kasım yaptığım alışverişin sonuna geldim. Yine bütçeyi zorladım…

54 Beğeni

Aylık 74,500 tlmi kazanıyorsun :joy: bu ne kadar kitap. :face_with_raised_eyebrow:

4 Beğeni

Yılda bir sefer yapılıyorsa normal. Çünkü bizim yıl içerisinde aldıklarımızı toplasak bundan fazla çıkar kesin. Ama tüm kitapları bir anda alınca gözümüzde büyüyor doğal olarak. :joy::joy::joy::joy:

3 Beğeni

Yemiyorum, içmiyorum, ektra gereksiz hiç harcama yapmıyorum. Biriktiriyorum. Kasımda da doğum günüm fuara denk geliyor. Hediye yerine nakit alıyorum. :sweat_smile: Liste hazırlıyorum fuara gidiyorum sonra listeye uyamıyorum :joy: Hoşuma gidenleri alıyorum. Yıl içinde çok az kitap alıyorum. Çok merak ettiğim veya beklediğim bir şey varsa. Mesela Brandon Sanderson, Scott Lynch kitap çıkartırsa bekleme yapmıyorum. Toplasan yıl içi en fazla 10- 15 kitap ya oluyordur ya olmuyordur. Geçen yıl şansa bala Zaman Çarkı’nı full olarak komik bi miktara topladım. Hepsi de sıfırdı. İthaki’den geçen yıl aldıklarımı eve taşıyabilmek için yanımda 3 kişi götürdüm diyebilirim. :rofl:

9 Beğeni

Bu seriler cep boy tarzi oluyor ve okumak gercekten zor.

2 Beğeni

Gözlerim kamaştı…:open_mouth:

1 Beğeni