Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Bunların fotosunu nasıl çektim odanın tavnına mı çktın :joy::joy::joy:

1 Beğeni

Eğer bana diyorsanız kitaplıkların yukarılarına rahat ulaşabilmek için 2 basamaklı bir küçük merdivenim var. Oradan çektim. Bir gün tepeme inecek zaten. Daha da yer mer kalmadı. :slightly_frowning_face:

1 Beğeni

Bu ayki alışverişimin son partiside geldi.

İlk kez Amazon TR’den alışveriş yaptım. Hepsinin satıcısı amazon olmasına rağmen siparişi d&r idefix gibi ikiye ayırdılar fakat iki paketide aynı gün aynı kargoya (MNG) verdiklerinden, salı günü verdiğim sipariş bugün tek seferde iki paket olarak sorunsuz sıkıntısız geldi. Kitaplarda bir deformasyon olmaması sevindirdi :slight_smile:

Fiyatlarda kitapların ortalama piyasa fiyatına göre baya uygundu. Hatta Nadir ZEbramo gibi sitelerdeki yıpranmış 2. el fiyatlarından da uygundu. Hatıladığım kadarıyla Gülün Adı 19TL’ydi. Genom 24TL, Evren Avucunda 14TL gibi gibi gibi… Kayıp Şehir Z ve Genom gibi bazıları stokta kalan son kitaplardı, ben alınca fiyatları yükseldi.

4 Beğeni

En son Simyacı’yı aldım.

3 Beğeni

Eksikler geliyor haliyle :grin::grin:

4 Beğeni

Çoğunlukla ikinci el. Felsefenin Öldüğü Gün’ü okumuş hediye etmiştim. Yeniden buldum aldım. Dost-Yaşamasız da yakında gelir.

4 Beğeni

Ücretsiz fanzine 10 ₺ para ödedim ya neyse. Gerçi buralarda olmadığı için sıkıntı yok.

2 Beğeni

Boyutunu farketmemişim hiç, uyarı için teşekkürler. En mantıklısı alfa yayınları gibi duruyor.

1 Beğeni

Son aldıklarım:

İyi Asker
Ay Zalim Bir Sevgilidir
Yaban Diyarda Yabancı
Indeh
Eskisi Gibi
İnsonmia Cafe
Olimpiyat Rüyası
Brodeck Raporu 2

Alışveriş Listemde Olanlar

Üç Gölge
Thor Cilt 1-2
Sandman Cilt 4-5
Silver Surfer: Ağıt
Kililana Şarkısı
Star Wars Cilt 2
Darth Vader Cilt 2
Thor ve Loki: Kan Kardeşler
Batman-Elmer Fudd
Hellboy-Krampusnacht

1 Beğeni

11.11’de n11’deki İdefixten yaptığım siparişler sonunda tamamlandı.
Gerek yeni zamların yansıtılmamış olması, gerek o güne özel n11 İdefixteki 50’ye 11 indirim, gerekse bulduğum n11 kuponlarıyla bu iki sipariş 90 TL’ye geldi.
Şimdiki fiyatlarına bakınca iyi kapatmışım diyorum.

4 Beğeni

en son bunları Amazon. Com dan aldım ama hiç memnun degilim. Sanki 1-2 yıllık kitaplar gibi çok yıpranmış. Amazondan 3.cü siparişim ve artık alırken 2 defa düşünmem lazım ya yine yırtık eskimiş, ikinci el kitap yollarsa diye

3 Beğeni

PKD ciltlileri için fuarda yayınevinin standındaki bütün kitaplara baktım. Hepsi aynı şekildeydi bu amazonun suçu değil bence. En azından belki için rahatlar biraz. Hatta alacaktım bu yıpranmışlık yüzünden vazgeçtim

1 Beğeni

Yok ya bi bunlar degilki güngezgini, batman bitmeyen cadılar bayramı, v for vendette hepsi böyle idi. Aşırı kokmasını geçtim tozlu yıpranmış şekilde gönderiyor bu amazon. Bana mı denk geliyor anlamadım. Başka alan varsa amazondan yorum yapabilir.

Ben geçen ay yaptım alışveriş sorun yaşamadım sağlam geldi hepsi ciltli üründe vardı

Bende amazondan alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım. Kitaplarda yıpranma filan da yoktu. Çokta memnun kaldım şahsen.

Şikayet mailinden sonra 30tl indirim kuponu verdiler. :joy:

3 Beğeni

Bende oradan alıp şikayet edeyim. :smiley: :smiley:

3 Beğeni

Benim olay gerçek ama cidden ikinci el ve yırtık yollamışlar. Hızları çok iyi ama kalitesiz kitap yolluyorlar.

Bu siteden ilk defa alışveriş yapıyorum, bakalım bir sorun ile karşılaşacak mıyım.

SPQR için en uygun fiyat bu sitede.

Kidega sağolsun. Keşke tamamen yırtıp gönderselerdi.

1 Beğeni