Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

(Umut K.) #1148

Yıllardır bekliyordum o kitabı. İlk başta karton kapak aldım ama sonra dayanamadım ciltlisini aldım.

(Yakup Alioğlu) #1149

Hatırladığım kadarıyla YKY ciltli baskıda resimler yoktu. Sadece metin olarak basmışlar diye hatirliyorum.

(Umut K.) #1150

Don Kişot için konuşuyorsanız evet, Yapı Kredi baskısı sadece metin içeriyor. Ama bu baskı ciltli değil, karton kapak ve kutulu.

(Yakup Alioğlu) #1151

Binbir gece masallari için yorum atmıştım.

(Alper) #1152

Amazon’dan verdim siparişi. Kitabı merak ettim, okuyacağım…

(Serhat) #1153

Şimdiden hayırlı olsun. Kitap gerçekten büyük emekle hazırlanmış belli ediyor kendini zaten.

(Umut K.) #1154

Pardon, gönderileri karıştırmışım. Ama doğrudur, delta serisinden çıktığı için kağıtlar çok ince, kağıtların arkası görünüyor. Bu kağıda da resim basamazlar herhalde.

(m) #1155

Bu ay aldıklarım. Umarım bu ayı kapattıklarım olur :sweat_smile:

(Can) #1156

Bu ay için şimdilik bu kadar. Belki bir kaç ekleme yapabilirim.

(Ahmet Boyraz) #1157

Yaban Diyarlarda Yabancı, Dokudünya ve İtfaiyeci kitapları göze çok kalın görünüyor. Umarım okurken çık sıkmaz. :smiley:

Game of Thrones Seti
Gormenghast Serisi
Parlayan Sözler & Elantris

(Hiçliğin bekçisi…) #1159

Yılda bir kerelik her kasım yaptığım alışverişin sonuna geldim. Yine bütçeyi zorladım…

(Hüseyin gök) #1160

Aylık 74,500 tlmi kazanıyorsun :joy: bu ne kadar kitap. :face_with_raised_eyebrow:

(Serhat) #1161

Yılda bir sefer yapılıyorsa normal. Çünkü bizim yıl içerisinde aldıklarımızı toplasak bundan fazla çıkar kesin. Ama tüm kitapları bir anda alınca gözümüzde büyüyor doğal olarak. :joy::joy::joy::joy:

(Hiçliğin bekçisi…) #1162

Yemiyorum, içmiyorum, ektra gereksiz hiç harcama yapmıyorum. Biriktiriyorum. Kasımda da doğum günüm fuara denk geliyor. Hediye yerine nakit alıyorum. :sweat_smile: Liste hazırlıyorum fuara gidiyorum sonra listeye uyamıyorum :joy: Hoşuma gidenleri alıyorum. Yıl içinde çok az kitap alıyorum. Çok merak ettiğim veya beklediğim bir şey varsa. Mesela Brandon Sanderson, Scott Lynch kitap çıkartırsa bekleme yapmıyorum. Toplasan yıl içi en fazla 10- 15 kitap ya oluyordur ya olmuyordur. Geçen yıl şansa bala Zaman Çarkı’nı full olarak komik bi miktara topladım. Hepsi de sıfırdı. İthaki’den geçen yıl aldıklarımı eve taşıyabilmek için yanımda 3 kişi götürdüm diyebilirim. :rofl:

(Emre) #1163

Bu seriler cep boy tarzi oluyor ve okumak gercekten zor.

(Krizantem) #1164

Gözlerim kamaştı…:open_mouth:

Bunların fotosunu nasıl çektim odanın tavnına mı çktın :joy::joy::joy:

(Hiçliğin bekçisi…) #1166

Eğer bana diyorsanız kitaplıkların yukarılarına rahat ulaşabilmek için 2 basamaklı bir küçük merdivenim var. Oradan çektim. Bir gün tepeme inecek zaten. Daha da yer mer kalmadı. :slightly_frowning_face:

Bu ayki alışverişimin son partiside geldi.

İlk kez Amazon TR’den alışveriş yaptım. Hepsinin satıcısı amazon olmasına rağmen siparişi d&r idefix gibi ikiye ayırdılar fakat iki paketide aynı gün aynı kargoya (MNG) verdiklerinden, salı günü verdiğim sipariş bugün tek seferde iki paket olarak sorunsuz sıkıntısız geldi. Kitaplarda bir deformasyon olmaması sevindirdi :slight_smile:

Fiyatlarda kitapların ortalama piyasa fiyatına göre baya uygundu. Hatta Nadir ZEbramo gibi sitelerdeki yıpranmış 2. el fiyatlarından da uygundu. Hatıladığım kadarıyla Gülün Adı 19TL’ydi. Genom 24TL, Evren Avucunda 14TL gibi gibi gibi… Kayıp Şehir Z ve Genom gibi bazıları stokta kalan son kitaplardı, ben alınca fiyatları yükseldi.