Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Emin olun geç gelmesi daha iyi. Erken gelenler İdefix’in kendi deposunda bulunanlar. Ve bunların çoğu da sıkıntılı. Daha dün iki tanesini hasarlı diye değişim için geri gönderdim. Bir kitap İdefix’ten ne kadar geç gelirse o kadar sağlam geliyor.

3 Beğeni

Son gelen kargodan… baya renkli bir alışveriş olmuş…

6 Beğeni

İdefix’den ilk siparişim, inşaAllah hasarsız, sağ salim gelirler deyim o zaman :disappointed_relieved:

1 Beğeni

Üç tanesi hariç hepsi geldi. Şimdi durumları anlatıyorum:

İhtiyarlara Yer Yok’un kendi ayracı var mı bilmem ama içinde Cesur Yeni Dünya ayracı çıktı. Bu en düzgün gelen kitap.
Diğerleri çok belirgin değil ama bir kitap severin farkedeceği şekilde kıvrılmış kitaplar az olsaydı değişime gidecek kadar yamuk yumuk gelirdi. Fazla yamuk olmadıkları ve yırtık gelmediği için hiçbirini değişime göndermeyeceğim ama kızgınım tabii :face_with_symbols_over_mouth:
Hem de Suat Derviş’in ki nerdeyse yırtılacakmış iki kat kızgınım.
Son üçtür idefix siparişlerim yamuk geliyor ama üç yıldır kullanıyorum ve ilk kez Ekim ayında hasarlı geldi.

Edit: Kara Havadisler Kervanı’ndan da Cesur Yeni Dünya ayracı çıktı. Ayracı olmayana gönderebilirim :smiley:

Verdik yine bişeyler. :grin:

1 Beğeni

aynen :slight_smile:

5 Beğeni

BKM
afdg

Pegem
fgs

D&R

Kitap almak niyetim yoktu ama diğer günlerdeki indirimlere göre yaklaşık 25/30 TL indirim olunca aldım.

3 Beğeni

Son aldıklarım: Edward Carey’den Hurda Köşkü ve yine aynı yazardan serinin ikinci kitabı olan Çöpkent.

Almak istediklerim heyecanlandırıyor.
Çatıdaki Şey-Robert E. Howard
Ölümlü Ölümsüz-Mary Shelley
Çağdaş İran Öyküleri Goli Terakki Öyküleri-İman Siroos Rezaei

2 Beğeni

D&R indiriminden aldıklarım

2 Beğeni

Korktuğum başıma geldi. İdefix’den gelen orsinya öyküleri!
İkinci el kitap alsam daha iyi kondisyonda olurdu herhalde.

3 Beğeni

5 Beğeni

Aralık ayı alışverişi tamamdır :slight_smile:

2 Beğeni

Güzel kitaplar… Bir kısmını okudum bir kısmı da (Göz koleksiyoncusu dışında) okunmayı bekliyor…
Southern Reach Üçlemesi ( Yok oluş, yetki, kabulleniş) sevdiğim kurgulardan, film uyarlamasını çok sevmedim belki kitaplardan hemen sonra izlediğim için…

2 Beğeni

Hayvanlaşan İnsan (Ciltli)

Satıcı: Hepsiburada

23,22 TL

Sarrasıne (Ciltli) -Honore de Balzac

14,58 TL

2. Edward (Ciltli)

19,13 TL

Üç Silahşör (Ciltli) - Alexandre Dumas

23,76 TL

Odysseia (Ciltli) - Homeros

23,76 TL

Medea Ciltli-Euripides

9,72 TL

Bir İdam Mahkumunun Son Günü (Ciltli) - Victor Hugo

15,12 TL

Robinson Crouse – Ciltli - Daniel Defoe

17,82 TL

Philoktetes (Ciltli)-Sophokles

15,94 TL

Rahibe (Ciltli)-Denis Diderot

17,85 TL

Siyah İnci (Ciltli) - Anna Swell

17,22 TL

İş Bankası Hasan Ali Yücel Klasikleri ciltli serisi genelde uygun fiyatlı idi aldım.

1 Beğeni

Çocuk kitaplarınızı merak ettim :slight_smile: Küçük insanlar serisini.

1 Beğeni

2018 i böylece tamamlıyorum :slight_smile:

3 Beğeni

Barok üçlemesini merak ediyorum ben de ama sanırım diğer kitapları daha yazılmadı? O yüzden bulaşmak istemedim hiç.

Barok Üçlemesi tamamlandı. Diğer kitaplar (Confusion ve System Of The World) 2004’de basılmış. Bize daha yeni geliyor :slight_smile: Alfa diğer kitaplarıda çevirir çok bekletmez diye ümit ediyorum…

4 Beğeni

Serinin 3 kitabını daha önceden almıştım. Frida Kahlo, Agatha Christie ve 1 tane daha. Kızım seriyi çok sevdi. Bu kampanya ile tamamlayım dedim :slightly_smiling_face:

1 Beğeni