Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Aynı amaçla alıyoruz o zaman bende kızım için iş bankası çocuk klasikleri vs çocuk kitaplarını topluyorum. Bunları gördüğüm iyi oldu :slight_smile:

1 Beğeni

Perşembe gecesi sipariş verdim D&R dan. Biraz önce kargo gelince cidden şaşırdım. Daha birkaç hafta gelmez sanıyordum.

1 Beğeni

Ben İdefix’ten kitap sipariş ettim, bir haftadır gelmiyor :smiley: İkisi de aynı yere bağlı değil mi en nihayetinde, sorun nerede acaba anlayamadım.

Hepsiexspress ile geldi. Beklemediğin bir anda ödül kazanmak gibi :smile:.

:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face: tavsiye ederim kesinlikle. Çok güzel bir seri.

İdefix doğan kitap kampanyası…
14 kitap siparişine kadar 3 TL’den almaya izin veriyor…
DEX’in bastığı Brandon Sanderson’un Ritmatist kitabıda 3 TL’den alınabiliyor…
14’den fazla kitap alacak olursanız, aile üyelerinizin hesaplarıyla alabilirsiniz…

3 Beğeni

İdefix’ten 11 Doğan kitap yanında Saramago ciltli seti ve Peri Gazozu kitabını Garanti 20 TL indirim kodu ile 87 liraya geldi. Brandon Sanderson -Ritmatist dahil

5 Beğeni

Açıkçası çok da ilgimi çeken kitaplar yok, sırf almak için de kitap almak istemiyorum. Sonra okunmuyor. İndirim olmasa, birkaç kitap hariç kimsenin yüzüne bakacağını sanmıyorum şu listeye. İndirim yazısı görmeyelim, milletçe dayanamıyoruz :smiley::smiley:

6 Beğeni

Babil ve Kidega’dan bu ay aldıklarım.

7 Beğeni

Alexandre Dumas - Monte Cristo Kontu
Boris Pasternak - Doktor Jivago
Patlayan Kuyrukluyıldızlar Ekspresyonist Öyküler
Hüseyin Rahmi Gürpınar - Mürebbiye
Oscar Wilde - Bütün Masallar, Bütün Öyküler

3 Beğeni

PKD kitaplarını aldım

Gökteki Göz
Sizi İnşa Edebiliriz
Bir Palavracının İtirafları
Dr. Kan Bedeli
Uzay Piyangosu
Sokaktan Gelen Sesler
Elektrikli Düşler
Sondan Bir Önceki Gerçek
Ölüm Labirenti
Titanlı Oyuncular
+
Douglas Adams - Ruhun Uzun Karalık Çay Saati

3 Beğeni

İdefix Doğan Kitap kampanyasından 14 kitap… Yüzüne bakılmayacak kitaplar olduğunu kesinlikle düşünmüyorum, 14 kitabı rahatlıkla seçebildim. David Mitchell, Reşad Ekrem Koçu vs. var bir kere. Umarım stoğa takılmaz da eksiksiz gelirlerz

2 Beğeni

6 Beğeni

Epub olarak okurken gözlerimin ağrımasından dolayı aldığım bir kitap :slight_smile: 11111

1 Beğeni

%45-50 indirim ile aldım.

3 Beğeni

Nereden aldınız %50 indirimle acaba

İdefixte %38 indirim vardı 20de garanti kampanyasını kullandım %50ye yakın oldu hepsi.:joy:

iki kere alışveriş yaptım bu ay idefix’ten.
Yine sağdan sağdan aklıma girdiniz :slight_smile: 3. yü yapacağım galiba

1 Beğeni

İdefix’ten 5 kitap 15 lira kampanyası ile kitap alanların siparişleri kargoya verilen var mı?

Bence İdefix’i arayın. Değişim yapmak zorundalar.