Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Bendede var bu çizgi roman ve anlatıldığı kadar güzel bir hikayeye sahip.

2 Beğeni

CYDZ’yi almadım. İhtiyarlara Yer Yok’u aldım ve yanlışlıkla Cesur Yeni Dünya ayracı koymuşlar. :sweat_smile:

1 Beğeni

Yanlış okumuşum, dikkatsizlik var ben de ):

Böyle olsun istememiştim. İndirimi görünce Babil Kitaplığı’ndan bazı eksiklerimi tamamlayayım dedim. Yıl içinde ara ara okumak keyifli oluyor.

Sonra işler tatsız bir hâl aldı.

Rüyalar Kitabı / Babil Kitaplığı - Jorge Luis Borges
Duvardaki Kapı / Babil Kitaplığı - Herbert George Wells
Micromegas / Babil Kitaplığı - Voltaire
Vathek / Babil Kitaplığı - William Beckford
Rus Öyküleri / Babil Kitaplığı - Dostoyevski, Tolstoy, Andreyev
Lady Anne Susuyor / Babil Kitaplığı - Saki
Akbaba / Babil Kitaplığı - Franz Kafka
Konuk Kaplan / Babil Kitaplığı - P’u Sung-Ling Cao Xueqin
Tuzdan Heykel / Babil Kitaplığı - Leopoldo Lugones
Yann’ın Ülkesi / Babil Kitaplığı - Lord Dunsany
Lord Arthur Savile’in Suçu / Babil Kitaplığı - Oscar Wilde
Son Şenliklerin Davetlisi / Babil Kitaplığı - Villiers de L’Isle-Adam
Dostlarımızın Dostları / Babil Kitaplığı - Henry James
Sesler Adacığı / Babil Kitaplığı - Robert Louis Stevenson
Ölümün Dostu / Babil Kitaplığı - Pedro Antonio de Alarcon

7 - Cem Akaş
Kvaidan & Tuhaf Şeylere Dair Öyküler - Lafcadio Hearn
Ağızdaki Kuşlar - Samanta Schweblin
Cazibe İstasyonu - Ahmet Büke
Asya’da Bir Barbar - Henri Michaux
Ruh Adam - Hüseyin Nihal Atsız
Wardstone Günlükleri #10: Hayaletin Kanı - Joseph Delaney
Kara Gemi’den Dehşet Hikayeleri - Chris Priestley
Tuhaflıklar Fabrikası - Eyüp Aygün Tayşir

8 Beğeni

idefix’ten, Garanti 100/20 kampanyası ile aldığım kitaplar elime ulaştı.

2 Beğeni

Hepsiburda’nın indiriminden 14TL’ye George R. R. Martin - Gece Kuşlarını almıştım. Biraz önce elime ulaştı. Hepsiburadanın kendi kargo şirekti HepsiExpress gayet düzgün çalışıyor. Kitapta da en ufak bir sıkıntı yok.

1 Beğeni

Ben de birkaç çizgi roman almıştım. Gerçekten gayet iyiler üstelik pazar günü bile çalışıyorlar.

4 Beğeni

image

Atilla Dorsay’ın bu derlemeleri 50den 15tl ye düşmüştü ilgilenen varsa bakabilir

4 Beğeni

Bu ayki listemde One Punch Man 5 ve henüz karar veremediğim bir veya iki bilimkurgu kitabı olacak. Her ay bir öykü dergisi de alıyordum fakat bir süre ara vereceğim çünkü istediğim gibi bir öykü dergisi yok. Benim istediğim öykü dergisi içinde farklı türde öykülerin yer aldığı bir öykü dergisi. O da zor gibi… :slight_smile:

yıldızlararası bilimi kitabının tasarımı, içerigi ve herşeyi ile mükemmel bir kitap.

5 Beğeni

Geçen hafta idefixten 5 kitap 15 lira kampanyası ile 6 tane kitap aldım. Üstüne garanti bankasının 100 liraya 20 lira indirim kampanyasından yararlanmak için kitapları 100 liraya tamamladım ve toplamdan 10 kitap aldım ama kitapları aldıpımdan bu yana idefixten ses seda çıkmadı 1 haftayı geçti hiç biligelndirme mesajı daha gelmedi

1 Beğeni

Ben 14 kitap sipariş ettim kampanyayla. Bir haftadır “sipariş hazırlanıyor” konumu değişmedi. Bugün aradığımda henüz sadece bir tanesinin temin edildiğini söylediler. Kayıt oluşturuldu ama bakalım… Muhtemelen anca birkaç tanesi gelecek.

Ben de yedi kitap aldım kampanyadan. Ama hala sipariş hazırlanıyor durumunda. Umarım gelir kitaplar ama gün geçtikçe iptal edeceklerini düşünmeye başladım.

Bugün Doğan Kitap kampanyasından aldığım ürünlerin çoğununun faturası kesilmiş. Ama şöyle
de kötü bir durum var; sitede tükendi yazısı bulunan kitapların hiçbiri temin edilememiş, hala hazırlanıyorlar. Yani aldığınız kitaplar İdefix’te hala satışta görünüyorsa kitaplarınız kesin gelecek. Ama diğerleri hala meçhul.

23 Kasım’daki cuma fırsatlarından yararlanarak dr’den yaptığım sipariş sonunda bugün elime ulaştı. Hediye paketi seçeneğini kullandığım için kitaplar oldukça hasarsız gelmiş. Ayrıca sipariş etmeme rağmen Ayşe Kulin - Kördüğüm kitabını göndermişler >_< Kitabı geri göndermek için uğraşacam çünkü üstünü kapatmak içime sinmiyor.

47349442_319016258703238_4390412876750258176_n

Ek olarak ben de doğan kampanyasından aldım hem de sabah saatlerinde ve şu an idefix hesabımda hiç sipariş görünmüyor :smile:
Düzeltme: Şimdi kontrol ettim sayfa düzelmiş ama sipariş hazırlanıyor görünüyor…

2 Beğeni

Kasım ayı içerisinde yaptığım tüm alışveriş bu kadardı. Alışveriş listemde kalanlar genellikle İletişim, Sel, Metis gibi indirimi %5’ten fazla oynamayan yayınevlerinden olduğu için onları ayın sonunda elime kalan paralarla yavaş yavaş eritirim. Tabii Kitapyurdu bir kitap fuarı patlatırsa işin rengi değişir. :smiley:

Tüm ay boyunca sadece beş gün evimdeydim kitapları toplu halde ilk kez bugün gördüm, dağ gibi odama yığılmışlardı. İdefix ve Babil kullanmadım, hepsinin kondisyonu harikaydı. Bu kadar çok kitap dolu kutuyu aynı anda açıp hepsinin hasarsız olduğunu görmek beni duygulandırmadı değil.

9 Beğeni

Son günlerde aldığım kitaplar bazıları sıfır bazıları 2.el

13 Beğeni

Ben de Dirk Gently serisine başlamak istiyorum ama o kadar kararsızım ki. Dizisine başlayıp çok beğenmiştim ama duyduğuma göre kitapla pek alakası yokmuş. Kitabını da okumayı istiyorum ama karmaşık bir kurgu çıkacak diye hep çekiniyorum.

o – stephen king
sandman 2 – neil gaiman
sadist – Stephen king
Medyum – Stephen King