Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Kürk Mantolu Madonna (ciltli özel baskı) bazı sitelerde tükenmiş, Babil’de son 46 adet yazınca Bir kaç aydır listemde olan Davide Cali Düşman kitabı ile birlikte sipariş verdim… Kürk Mantolu Madonna özel baskısını alma düşünceniz varsa fazla geciktirmeyin bence…
babil

Kitapseç alışverişim çok satılmayan stokta bekleyen ürünler biraz yıpranmış geldi. Onun dışında güzel memnun kaldım. Ama stokta uzun süre bekleyen çok satılmayan ürünleri burdan almamak lazım

9 Beğeni

Bende bugün da vinci şifresi ve melekler ve şeytanlar ciltli versiyonunu aldım inş. Stokta vardır. Biraz tuzlu oldu ama o iki kitaba değer.

1 Beğeni

Daha önce alışveriş yapmıştım. Şu kampanyayı yapmasalar alışveriş yapmazdım buradan da kampanya güzeldi. Yıpranmış gelebiliyor stok ürünlerinin çok satılmayanları bekleyenleri.

Kutulu zaten fazla yıpranma imkanı olmaz. Gelsinde :joy:

Listeye bakarken hafiften tahrik olmadım desem yalan olur.

Önce hislerimi yazayım:
Bu başlığı bu kadar çok seveceğimi düşünmezdim. “Şu an ne dinliyorsunuz?” gibi bir çöp başlık farz etmiştim ne yalan söyleyeyim. Alınan kitapların çeşitliliğini, niteliğini gördükçe hem başlığı hem Kayıp Rıhtım’ı daha çok sever oldum. Tek bir türe ya da konuya takılı kalmayan dünyaya çeşitli bakış açılarından bakmaya çabalayan okurlar gördükçe hem imreniyorum hem çok seviniyorum. Yaşayın!

Başlık amacına ulaşsın diye ben de yazayım:
Nicedir merak ettiğim Keçi Dağı’nı (David Vann) edindim bugün.

6 Beğeni

Çöp başlık diye nitelediğiniz başlığı, bildiğiniz üzere site yöneticilerinden birisi açmıştı, bu durumda hem kendisi hem de katkı sunan üyeler çöpsever mi oluyor?

3 Beğeni

Okuldan bir geldim bkmden sipariş verdiğim kitaplar gelmiş üstüne de neden bilmem game of thrones ayracı vardı :sunglasses:

6 Beğeni

kidega

2 Beğeni

kesinlikle çekinmeyin, oldukça eğlenceli bir seri, kitaplarını diziden daha çok sevmiştim ben

Aralık ayının kotasını doldurdum :grinning:

5 Beğeni

Kürk mantolu madonna alacak olanlara ya da ciltli kitap olarak isteyenlere bu baskıyı öneririm. Baskı çok güzel, bez cilt kabartma kapak görseli, kağıt kalitesi güzel, taşkent klasikleri serisinde kullanılan kağıttan.

kitapyurdu bugün sipariş verdiklerim

kitapyurdu

5 Beğeni

İdefix Doğan kitap kampanyası "stokçuları " :slight_smile: geldi mi kitaplarınız.
Benim 5 kitap kaldı 1 tanesi dışında onları da paketlemişler.

7 Beğeni

Keşke diğer kitaplarını da bu şekilde bassalar.

Benim gibi toplu kitap almayı sevmeyenler var mı merak ediyorum. Önceden benim de toplu alışverişim çok oluyordu ancak son yıllarda alışkanlığım değişti. Tek tek kitap alıyorum artık. Birçok kitabı aynı anda alınca kendimi kısıtlanmış hissediyorum. Okunmayı bekleyen kitaplar belli, alınmışlar ve okunacaklar. Halbuki bir kitap bittiğinde yeni kitabı seçerken önümde çok büyük bir seçme özgürlüğü oluyor. Yeni bir kitap seçerken çok tatlı bir heyecan sarıyor beni. O an canım ne okumak istiyorsa onu alıyorum. Bu kitap yerli de olabiliyor yabancı da. Bazen de daha önce aklımda hiç olmayan bir kitap.

Önceden yaptığım toplu alışverişlerimi hatırlıyorum da aldığım kitaplar uzun süre kenarda bekleyince hevesim de kaçıyordu galiba.
İçimde hala birçok kitabı alma isteği var, indirimleri görünce hele doldurayım sepeti alayım diyorum ama tutuyorum kendimi. Rıhtımdaki kampanyaların indirimlerin takip edildiği başlıktan da kaçıyorum. :blush: İndirim ne kadar çok olursa olsun elimde okuduğum bir kitap varken diğerini almıyorum. Memnunum bu durumdan :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Ben de eskiden böyle yapardım ama kitapçıya gidip seçiyordum ve fiyatlar da makuldü. Gerçekten çok heyecanlıydı ya! Neyse. İnternetten alıyorum son üç yıldır falan kampanya da görünce fazla almadan edemiyorum. Bu huyumu bırakmayı planlıyorum okumadığım kitaplar çekmecesinden taşıyor :sweat_smile:

1 Beğeni

8 Beğeni

Robert J. Sawyer’ın Neanderthal Parallax Serisini (İnsansılar / Melezler / İnsanlar) okumak istiyorum. Abis Yayınları diye adını ilk kez duyduğum bir yayınevinden çıkmış. Çevirisine güvenemiyorum. Şimdilik listeme aldım…

Çeviri sade ve güzel , ilginç bir konusu var tavsiye ederim.

1 Beğeni