Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Ben boyle çok sipariş verince önce mutlu oluyorum sonra kitapların bitmesi uzun surerse kendime diyorum bittirmeden kitap siparişi verme diye :slight_smile: ama gene veriyorum o ayri tabi :smile:

Gelecek tek bir kitabı saymazsam kasım alışverişim tamamlandı sonunda, yalnız benim de DK kitaplarım sprey boyayla boyanmış, ne diyelim.

4 Beğeni

D&R 9,90 kampanyası.

3 Beğeni

Başka hangi kitaplar vardı acaba? Aklınızda kaldıysa bilgilendirebilir misiniz?

Merdivenler Kenti 9.90 mıydı?

Mağazadan mağazaya değişiklik gösterebilir. İthaki Türkçe edebiyatın kitapları vardı.
Nafer Ermiş Hayat böyle birşey
Yılmaz Şener Bilinmeyen
Pusova
Benim Güzel ölülerim
Ayyaş Buda
Adem aynası
Hobbit ve felsefe
Bir Yeniçeri masalı
Parya Koma
Pireler Terk Etmeden
Yüzü silinenler
Aşkın karanlık yüzü
Karanlık işler
Muz beyazı
Masum isa hain mesih
Sürücü
Selahaddin Eyyübinin gölgesinde
Kurtadamlar 2.kitap jim butcher
Bunlar ve hatırlayamadığım daha var.
Ayrıca martı müptela yabancının bazı kitapları vardı.

k

3 Beğeni

Evet 9,90 bende şaşırdım.

Çok iyi fiyata almışsın. Yakınlarda D&R yok, yarın şansımı Çorlu’da denerim belki.

Mağazayı arayıp sor önce boşa gitme.

3-4 yıl önce okudum. Çeviri gayet iyi. Konu da iyi işlenmiş ve tatmin edici bir sona bağlandı bana göre.
Çok yönlü bir bilimkurgu okumak isterseniz tavsiye ederim.

1 Beğeni

Yaklaşık bir aylık bir bekleme sürecinden sonra nihayet aldığım kitaplara ulaşabildim. Şu sıralar okuduğum “Bir Dinozorun Anıları” biter bitmez başlayacağım "Kumandanı Öldürmek"e. (Not: İdefix çok bekletti beni ama kondisyon muazzam.)

2 Beğeni

Aranızda idefix kargo bedava kodu olan varsa özelden bana atabilir mi?

buyrun.

Babil’de varmış. Tükenmeden aldım.

1 Beğeni

İdefix 3 lira kampanyasından aldığım kitaplar elime ulaştı. İki tanesinin yanları siyaha boyanmış. Kapak kısımlarına da bulaşmış neden böyle bir şey yapmışlar anlam veremedim.

Yavaştan X-Men’e giriş yapmak istediğimden bu çizgi romanları almayı düşünüyorum.

1 Beğeni

Old men logan’ı geçen sene 24 liraya almıştım. Ne ara bu kadar zam geldi ya

Çok teşekkür ederim ama maalesef işe yaramıyor.

Bende işe yarıyor bir kere bu ay içinde bu kodu kullanmış isen işe yaramaz diğer aya kadar.

1 Beğeni

Pahalıya almışsın dr’de %35 indirim ile 31tl.