Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Kitapjoy deneme alışverişim. Salı günü sipariş verdim. 4 günde teslim edildi. Kutulu, ancak koruyucu bir ambalaj yoktu. Kitaplar sağlam geldi. Sadece bitmemiş öykülerin kenarında çok ufak bir kırılma vardı. Sanırım zaman çarkı nedeniyle kutulu geldi. Zaman çarkı 5 ve 7. Ciltler 41 liraya geldi tanesi. Kızıl göğün altında 18 lira. Bitmemiş öyküler 28, hobbit 17.

5 Beğeni

Harry Potter serisini almayı düşünüyorum bakalım.

KitapJoy alışverişim. 4 iş gününde ulaştı. Bir iki tanesinde kenarlarında ufak kıvrılmalar ve bir tanesinin kapağında hafif kırılmalar vardı onun haricinde sorun yoktu. burada ki KitapJoy hakkındaki yorumları okuyunca bir önlem olarak kutu ile gönderilmesini istediğimi mail ile bildirdim. Onlarda kutu ile yollamış. Ama içinde başka bir önlem adına bir şey yok(koruyucu poşet vb). Benim maile binaen mi yoksa sayı biraz var diye mi kutu ile yolladılar emin değilim :grinning:

4 Beğeni

Aralık ayı siparişlerim ; Enpara/Kidega kampanyası ve 2 sahaftan alımdan ibaret.
*Uykusuzlar İçin Hayatta Kalma Rehberi , bir önceki siparişimde tedarik edilememişti. Kampanyadan yararlanmam için çek olarak yansıtmışlardı. Bu arada kitap yanında uyku bandı ile geliyor. :grin:

resim resim

2 Beğeni

Tüyap Eskişehir kitap fuarından aldığım kitaplar.

9 Beğeni

Kidega’dan Titan’ın Sirenleri ve Ölüm Labirenti kitaplarını sipariş verdim biraz önce. Ölüm Labirenti anında tedarik edildi. PKD kitaplarını almayı düşünenler için kidegayı tavsiye ederim, kitapyurdunda babilde falan tükenmiş görünüyordu.

1 Beğeni

33 liraya almıştım 1. kitabı yazın daha hala başlayamadım. Sona saklıyorum her seferinde yeni kitap almaktan bir türlü başlanmıyor ki.

Cepteteb enpara yapmaktan kontrolden çıktık zaten ben biraz ayarı kaçırmışım borca girdim hatta :d

Güzel zaman yönetimi. Doğru süs eşyası değil ama indirimdeyken de almak lazım ya onun verdiği mutluluk bile yeter :d Ben sırf zamlar gelmeden alayım diye açıkcası baya abartmıştım. Memnunum şuan beklesinler okuyana kadar. E-kitap okuyucu alabilirsin bu arada metro için, iş-okulda da rahat olur.

2 Beğeni

Zaman Çarkı kitaplarını dışarda okumak baya meşakkatli. Taşıması dert, elde tutması ayrı dert. Kindle alınca rahat ettim. Dışarda kindle evde de kaldığım yeri bulup kitaptan devam ettim.
Ülkemizde e-kitap yaygınlaşsa çok güzel olur.

2 Beğeni

D&R 100 liraya 10 lira indirim
46F5E412

2 Beğeni

En son Gizli Tarih’i aldım n11’de 30 liraya düşünce alayım dedim konu olarak da ilgimi çekiyordu zaten.

1 Beğeni

seyfettinden ikinci alışverişim kitaplar sıfırdan farksız ve çok uygun fiyat.

5 Beğeni

1

1 Beğeni

Şu resime bayılıyorum ya son zamanlar da ele ayağa düşse de. Bu arada Boğaziçi Yayınevinin cilt ve sayfa kalitesi çok iyi.(cilt severler için) İçeriği de ona oranla çok çok çok dolu bayıldım. Mükemmel. Sanırım diğer Boğaziçi kitaplarını da alacağım.

Resim: Van Gogh - Starry Night (Yapay Zeka tarafından oluşturulmuş.)

6 Beğeni

Bende Essex County almıştım ama diğer kitaplardan fırsat bulup okuyamadım inşallah güzeldir. Sualtı kaynakçısını da merak ettim okuyun beğenirseniz bende alayım övülen isimlerden Jeff lemire

1 Beğeni

Tabi okuyunca yorum yaparım iyimi kötümü diye.

1 Beğeni

Ben de seviyorum Boğaziçi yayınlarını. Kaliteli kitaplar çıkarıyorlar. Bende de Boğaziçi’nden çıkmış Evrimin Dört Boyutu ve Genom kitapları var.

2 Beğeni

4 kitabıda bi nefeste okuyup bitirdim. Essex county çok iyiydi diyebilirim sualtı kaynakcısına gelirsek o sanki bi tık daha iyi geldi bana. Aile bağlarını tamamen anlatıyor 4 kitapta ve sualtı kaynakçısı ilk üç kitap olan essex county ile küçük bir ilişkisi olduğunu gördüm. Çizimler çok iyiydi duyguları çok iyi yansıtmış. Sana ve herkese bu kitapları tavsiye ederim.:slight_smile:

1 Beğeni

Benim bugün Titan’ın Sirenleri de temin edilmiş. İki kitap da belirtilen süreden önce temin edildi valla çok sevindim. Ölüm Labirenti’nden korkuyordum biraz malum Alfa Yayınları’nda anlamsız bir temin sorunu var.
Kargoyu ptt mi seçtiniz? Biraz sıkıntılı getiriyor genelde, İstanbul içine bile üç dört gün.

1 Beğeni