Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Bugune kadar ptt kadar başarılı bir kargo firması görmedim acıkcası. Yada bizim buralarda çok başarılılar :slight_smile:

2 Beğeni

D&R’ın 20 gün temin edemeyip iptal ettiği Kabulleniş kitbını amazon’dan almıştım. Yanına PKD Ölüm Labirenti & Gökteki Göz, Michael Conelly Kara Yankı ve Michael Talbot Holografik Evren’i de ekledim. Bugün Sorunsuz sıkıntısız elime ulaştı.

Anladım farklı kitaplar söylediğinizi fakat benim cevabımdan ne anladınız sizin de aynı kitapları aldığınızı düşündüğümü mü :smile: ya da hala yanlış mı anlıyorum :face_with_hand_over_mouth:

Bana sorunsuz ulaştıran bir tek MNG oldu şuana kadar, o yüzden ptt ve aras benim için kötü ve daha kötü arasında tercih yapmak gibi. Mecbur arası seçtim ben de.

1 Beğeni

Kidega’dan son aldıklarımla bu senenin kitap alışverişini bitiriyorum. :slight_smile:

3 Beğeni

Yılın sonuna ne kaldı ki zaten :joy::joy:

3 Beğeni

Zebramodan gelenler. Bu programa bayılıyorum ya :smile:.

1 Beğeni

Tamam, önce Bir Kuzey Macerasına başlarım. :smile:

Berweuli, Şifacı - Hatice Dırmıkcı @Berweuli
Kokun Yalan Söylemez - Öznur İlter
Edgar Allan Poe - Bütün Hikayeleri, Bütün Şiirleri
Dönüş - Robert Charles Wilson

2 Beğeni

Pardayanlar hep en çok okumak istediğim serilerden biri olmuştur. Ama o kadar çok kitabı var ki cesaret edemiyorum.

Michael Ende-Momo
Geçenlerde bir arkadaşım hediye etti. Her gören, “Aa ben bu kitabı okumuştum çok güzel,” diyor. Bunu diyenlerin büyük çoğunluğu da elinde hiç kitap görmediğim kimseler. Şaşırtıcı olansa ben bu kitabı daha önce hiç duymamıştım. Duyup unutmuş olma ihtimalim de var ama bu kadar sevilip okunan bir kitabı nasıl unutmuşum hayret ediyorum. Neyse geç olsun da güç olmasın.
Bazen, şaşırmak hayata renk katıyor diye düşünüyorum. Çünkü büyüdükçe kaybettiğimi fark ettim şaşırma duygusunu.

1 Beğeni

Toplamda 10 kitap. Bende merak ettiğimden 9 kitap 38 liraya çıkınca kaçırmadım. Seri de sadece 4. Kitap eksikti. Onu da dün akşam nadir kitaptan tamamladım. Tamam oldu :grinning: şimdi okumada sıra

Bazen denk gelince alırsınız. Yıllardır sahaf görünce bakılacaklar listemde surünüp giden, bir türlü anlaşmaya varamadığım kitaplardır. Geriye 204 kitap kaldı. :smiley: Önümüzdeki 20 yıl içinde artık.

17 Beğeni

Ayın Enparalısı olmama bir madde kalmışken bunu hediyeleşmek için kullanayım dedim.

Dün yaptığım Kidega alışverişi şöyle:

Tüfek, Mikrop ve Çelik (2 adet)

Biri cefakar bir arkadaşa, diğeri eşe. Yılbaşı hediyesi.

Tepedeki Ev

Netflix uyarlamasına aşık olmuş yakın arkadaşa yılbaşı sürprizi.

Dost Yaşamasız

Geç kaldım ama hiç katılmamaktan iyidir :slight_smile:

Hakkaride Bir Mevsim

Şükür kavuşturana baskısı

7 Beğeni

Bu ay aldıklarım.

10 Beğeni

Sonunda seri tamam. En kısa sürede başlayacağım :slight_smile:

8 Beğeni

Bu ilk parti, yüksek lisansa hazırlandığım için çoğu akademik. Umarım yaza kadar bitirip işlevsel bir şekilde yararlanabilirim hepsinden. Beni en çok mutlu eden Oscar Wilde’ın otobiyografisinin etiket fiyatı 96 lirayken 15 lira gibi bir miktara almak oldu sanırım :sweat_smile: Viktorya Dönemi’ne özel ilgisi olanlar İdefix’in kampanyasına bakabilir hala sürüyor sanırım. Herkese iyi okumalar :droll:

10 Beğeni

Kidega’dan ilk alışverişim oldu. Tertemiz geldi, çok iyi paketlenmişti

8 Beğeni

Burada bir forumdaş tavsiyesi üzerine aldım.Elçilik Kenti kitabı kapağın üst sırt kısmında yırtık vardı,ama sayfalarda herhangi bir sorun yok.Diğer hasarlı yazan kitaplarda çok hafif kapakta ezilme var ama göze batmıyor yeni gibi.Diğer siteler ile karşılaştırdığımda hasarsız fiyatları 65 tl civarı tutuyor.Ufak tefek kusurlar hariç olumlu bir alışveriş oldu.Temin edilip kargolanması hızlı idi.

1 Beğeni

Hangi siteden aldınız?

Yarın gelen kitapların resmini çeker koyarım.Hasarlı kitap indirimi diye geçiyor başlık.

2 Beğeni