Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Kitapseç’ten hediye çeki kampanyasıyla aldıklarım geldi. Parlayan sözler hariç tabi. Adamların her işi eksik, kapıda ödemeli almıştım güvenemeyip, sadece kitapların ücretini yazmışlar. Kapıda ödeme ücreti gözükmüyormuş sadece kitapların ücretini ödedim :slight_smile:

5 Beğeni

1984’ü alan olursa görsel paylaşabilir mi ayrıntılı olarak.

1 Beğeni

Eğer Kidega bir an önce gönderirse kırmızı kutulu olanın fotoğraflarını atarım.

1 Beğeni

Kidega gönderinde hızlıdır. Umarım vereceğimiz paraya göre baskı filan iyidir.

1 Beğeni

5 Beğeni

5 Beğeni

Dün akşam son dakikada

Halka Dünya Mühendisleri
Nexus - Yükle
Meg Derinlerdeki Dehşet
Sumerki Alacakaranlık

%50indirimle aldım

1gün öncesindede

Lucky Strike - Kim Stanley Robinson
Fırtınada Yanacaksın - John Verdon
Bir Kedi 1 Adam 2 Kadın - Junichiro Tanizaki
Atatürk Etkisi - Sinan Meydan

aslında daha epeyce var alacaklarım ama bakalım biraz indirim filan bekeleyceğim

3 Beğeni

Yeni yıla büyük (b)indirim gelecek diyorlar. Haberin olsun :joy:

biliyorum :rofl: olurya hani son günlerde filan belki bişeyler olur diye düşündüm :joy:

1 Beğeni

Aynen olur bencede :+1:t2:

Merhaba, Douglas Adams 'ın Holistik Dedektiflik Bürosu kitaplarını almak istiyorum kidega’da %40 indirim varken. Ama anlatımı nasıl, Otostopçunun Galaksi Rehberi’ne benzer mi? Okuyan biri aydınlatabilirse sevinirim ^^

Sonunda babil kitaplığını tek seferde tamamlamış oldum. 30 kitabı çok uygun fiyata aldım.

Bu ay bayağı bir sıktım kendimi almamak için. 5 Ocak Adana Kitap Fuarına saklıyorum hakkımı. Ama bu fırsat kitap fuarında bile olmazdı. :grin::grin:

20 Beğeni

Ben bu paketleme bir türlü öğrenemedim hangi yöntemle yapıyorlarsa. :slight_smile:

Poşetin ağzını nasıl kapattıklarını mı soruyorsunuz?

Bu paketleme siteye göre mi, yayınevine göre mi anlamadım. Keşke herkes böyle paketli gönderse. Sıfır kitaplarda bile bazen kargo ya da stoklama kaynaklı yırtılma, kırışma vs şeylere rastlıyoruz.

1 Beğeni

Bu paketin çokta koruyucu olacağını sanmıyorum sadece bir jelatin.

Aynen öyle sıkı bir şekilde hava almadan nasıl kapatılıyor onu merak ettim.

İşte o jelatin kitapların birbirlerine sürtüp sayfalarının kırılmasını önlüyor :slight_smile:
Bazen sayfaların yanları çizilmiş ve ezilmiş bir şekilde geliyor. Bütün kitaplar böyle jelatinlenmeli bence.

O şeye benziyor streç filmler var ya hani onun gibi sarıyor sonra sıcak pres vuruyor. Sıcak pres dediğim de şu kadınların saçlarına sürdükleri sıcak saç maşası gibi bi alet. Geçmişte aynı buna benzer binlerce çerez paketlemesi yaptım yani basit bir işlem.

1 Beğeni

Shrink adı veriliyor bu sisteme. Kitap imalatı yapılırken son olarak bu paketleme için ayrı bir makineden geçiyor videoda göründüğü üzere. Bu tabi ekstra maliyet demek ama Zaman Çarkı değerli bir ürün olduğu için hakediyor zaten bu kaplamayı. Tüm kitaplara yapılsa keşke. Özellikle İthaki Bilim Kurgu Serisi mat selefon kaplaması yüzünden nereden alırsam alayım kapağın her yönü çizik içinde geliyor.

12 Beğeni