Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Evet bu sorunu unutmuşum. Kitaplar hep çizik geliyor :frowning:

1 Beğeni

Videoyu atasporumuz olduğundan hipnotize şekilde izliyorum halen.

5 Beğeni

1yıldır bu kitabı bekliyordum hatta bir defa elime düşmüştü ama gaflete kapılıp satmıştım

1 Beğeni

O kitaplar uçarken çiziliyordur bükülüyordur ya, sonlara doğru uçuyorlar sanki. Seviyorum böyle otomatik şeyleri.

Adam lap diye koyuyor. Nasıl koyuyor? Aman Allah’ım filan derken sonda kitaplar uçuyor. :smiley: (Fazla pimpirikli okur bakış açısına göre)

TV kanalımız burada :slight_smile:
http://www.makinetv.net/tr/Makinetv-CanliYayin

2 Beğeni

Evet ya efsane bu :smile:

Son aldıklarım toplamda 65tlye patladı :-).

images%20(4)

1 Beğeni

One Punch Man 5, H.P. Lovecraft - Deliliğin Dağlarında ve Stanislaw Lem - Yenilmez kitaplarını aldım geldim. :slight_smile:

1 Beğeni

Bende bi ara one punch man almayı düşündüm ama baktım nette 99uncu sayıya kadar olduğunu görünce ordan okuyum dedim kim bilir bizim ülkede kaç yılda o sayı çıkar artık:-)

2 Beğeni

Buraya yazdığım isteğimi gören forum arkadaşımdan geldi. Ne kadar şanslı hissediyorum anlatamaam

8 Beğeni

jpeg jpeg

1 Beğeni

Yukarıdaki çizgi romandan elinde olan varmı? acaba belki sanş eseri almışsınızdır :slight_smile:

Amazon sağolsun 2 günde teslim. Hem ucuz hem kaliteli ciltli baskılar.

4 Beğeni

2 Beğeni

@crusherma incelemesini okuyup gaza gelip aldım seti hepsiburada’da kampanyadaydı.

Ayrıca hediye çeki ile de şunları aldım.

4 Beğeni

1984 özel kutulu baskı alan var mı? Merak ediyorum nasıl birşey olmuş. İçerik falan nasıl sayfa ve boyut fazlası neler koymuşlar?

Charles Dickens- Bir Noel Şarkısı almayı düşünüyorum ama karar veremedim bir türlü.

Hangisi sizce? :grinning:

1 Beğeni

Tabiki üsteki özel baskılı olan:-)

6 Beğeni

Sepete eklendi :tada:

1 Beğeni