Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

(Y. Ezgi Erdoğan) #1788

Bir süre sinirlenip çok belirgin olmadıkları için iadeyle uğraşmayıp görmezden geliyorum ve okuyorum.

(fatih çetin) #1789

D&R’ın geçenki indiriminde sipariş verdim. Hemen tedarik edip gönderdiler. Üstelik 4 kitap 75 tl tuttu.

(Can) #1790

Şuanda tedarik edilemiyor diyor D&R’da ben İdefix’den 102 Tl’ye aldım 4 kitabı bir tek Dune Mesihi tedarik edilemedi şuan her yerde tükenmiş görünüyor. Sadece birkaç yerde var onlardan da emin olamıyorum.

(Mustafa Erdem) #1791

Ilknokta sitesinde var görünüyor.

Kitabın sayfaları ileride dağılacak gibi duruyorsa değiştirme kararı alırım. Henüz öyle bir hasarla karşılaşmadım. Çizikler konusunu pek takmıyorum. Kargoda bile olmuş olabilir. Bugün gelen Savaşkıran da çizikle doluydu. Arkasına sağ olsunlar hikayenin geçtiği haritayı çizmişler sanırım.

Hangi siteden aldın?

6 sayfası da yırtıkmış. Diyecek söz bulamıyorum. Teşekkürler İdefix!

Bir tanıdığımız bana 97-98 basımı Tolkien kitaplarını verdi. Basımı ya da çevirileri hakkında bir fikrim yok ama çok mutlu oldum :’)

(Emre ) #1796

İade edin bence. Ben değişime yollamıştım idefix’e 5 günde yenisini yolladılar. Memnun kalmıştım o konuda. Tek sorun idefix’te olmayadabilir. Belki kargoda veya tedarikçide de olmuş olabilir ama bunlar idefix’i bağlar. Dediğim gibi iade/değişim sürecinde hızlılar bence aldığım dönemde ithaki’de %50 indirimin olduğu kalabalık bir dönemdi.

(Umut K.) #1797

İdefix müşteri hizmetlerini arayın ve durumunuzu belirtin. Onların yönlendirmesiyle de değişime gönderin. Bir sorun çıkarmayacaklardır. En geç 10 güne de yenisini gönderirler.

Siparişi salı günü verdim. %50 indirim dönemi de değildi İthaki için.

Mail yolladım. Geri dönüş yapılmazsa arayacağım. Düzgün bir dille kendimi belirttim. Sorun çıkaracaklarını ben de sanmıyorum.

(Emre ) #1800

Kendi değişim sürecimden bahsediyordum.

Aa, kusura bakmayın. Uyku vaktim geldi sanırım. Rapor yazıyorum 2 saattir tabiri caizse kafa kalmadı. Bu mesajı gören herkese iyi uykular diliyorum.

Şeker Portakalı (Ciltli) sipariş ettim ve sanırım büyük hata etmişim :sweat_smile::sweat_smile: Dikkatsiz davrandım Kidega’da boyutu için normal yazmıştı, şimdi baktığımdaysa 11 cm diyor nasıl bir normallik ise :unamused: Cep boy herhalde, gelsin bi boyunun ölçüsünü alalım.

(Hüseyin gök) #1803

Bende boyutu yüzünden almadım ama yinede koleksiyonluk değeri var :slight_smile:

İlkin Demir Altın’ı alacaktım ama 60 lira fiyatı görünce HÖH dedim. O sinirle böyle bir hata yaptım :joy::joy:

(Hüseyin gök) #1805

Bence iyi yapmışsın demir altın bir kaç aya 20-30tlye düşer zaten.

(Hüseyin gök) #1806

Siyah kutu ve kırmızı kutu arasındaki tek fark kutu rengi diger her yönü ile birebir aynı kitaplar. Baskı kalitesi çok iyi, kağıt kalitesi kuşe kagıda yakın, 1984 yazısı bildiğin demirden yapılmış :joy:

(Umut K.) #1807

Siyah kutuluyu alarak doğrusunu yapmışsın. Kırmızı kutuluya oranla daha güzel duruyor.