Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

(Alper) #1870

Evet oluyor, diğerlerine göre sayfa sayısı fazla olan 10-14 gibi ciltlere baktım onlarda da içeri doğru göçme oluyor. Sayfa sayısının fazla olması nedeniyle ciltleme ile ilgili bir durum herhalde.

(Umut Özak) #1871

Ben olsam çıldırırdım herhalde, geçmiş olsun :disappointed:

Bence üşenmeyin iade edin. Hasarlı kitap diye normalden ucuza satılan kitaplar bile bundan daha hasarsız geliyor. D&R’ın değişim prosedürü 1 haftayı falan buluyor ama bir problem çıkarmadan değişim yaparlar.

(Umut Özak) #1873

Benim basıma hiç gelmedi ama D&R kargo görevlisine tutturulmuş bir tutanak istiyor galiba, eğer o konuda ciddilerse değiştirmezler bence.

(Alper) #1874

Ben bir çok kez kitap değişimi yaptım. DR aramanıza veya e-posta göndermenize bile gerek yok. Kitap ile gelen faturanın arka yüzünü doldurun. Neden değişim talep ettiğinizi arka yüze yazın. Fatura arkasında yazan kargolar dan birisine arka kısımda olan kargo numarasını kargocuya belirterek verin. Kargoyu gönderin 1/2 hafta içerisinde değişim kitap geliyor.

Ekleme: İnternet alışverişlerinde istisnalar dışında sorgusuz sualsiz 14 gün gerekçesiz iade hakkınız var. Gelen ürünlerde hoşunuza gitmeyen bir şey varsa en azından iade hakkınızı kullanabilirsiniz.

Hayır hiçbirşey istemiyor. Siparişiniz ile birlikte gönderdikleri faturanın arkasında iade ve değişim formu bulunuyor. Orayı uygun şekilde doldurup, orada belirtilen kargo kodu ile yurtiçi kargoya ücretsiz olarak teslim ediceksiniz, bu kadar.

D&R’ı telefonla arayıp böyle bir değişim talebinde bulunduğuzu ve kitabı geri gönderdiğinizi bildirirseniz işlem çok daha kısa sürede tamamlanır.

(Umut Özak) #1876

Çok iyiymiş, çok saolun bilgiler için :grinning:

Bende pazartesi günü gönderdim burada anlatıldığı şekilde. En başta mail attım nasıl göndereyim diye, cevap vermediler. Bende formu doldurup yurtiçi kargo ile gönderdim, artık ne zaman geri yollarlarsa. Kurye evden aldığından fatura falan da yok, kamyonun kasaya atıp gittiler :smile: Morhipo iadelerini falan da aynı şekilde gönderiyorum, birgün kurye kıyafetleri alıp evine gitse elimde hiçbir kanıt olmayacak.

(Fatih Ataç) #1878

Kitapyurdu tükendi olarak gösteriyor. Ama ilknoktada satışta. Muhtemelen baskı tükendi. Henüz benimkinden de ses yok.

(İsmail Şahin) #1879

Ocak Ayı siparişlerim

Gelecek Seneyi Bekle
Çok Çağı
Külleri
2079’da Karşılaşacağınız Dokuz Olay
Varoluş
Kayıp Rota
Karşılaşma
Cennet Atları
Hastalık
Yıl 2binyüz2
Ametist

İthaki basmayacakmış bu 6 kitabı, zor da olsa eski baskılardan bulup aldım. İthaki Dune serisini bitirdikten sonra okumaya başlayacağım. Yorumlar çok güzel, merakla bekliyorum okumayı.

Diğer 2 kitabı da kitapyurdu Kabalcı-kampanya bölümünde güzel fiyata sattığı için, Otostopçunun Galaksi Rehberi de en sevdiğim kitaplardan biri olduğu için aldım. 2 kitaplık küçük bir seri.

(Umut K.) #1881

Corrin ile Butleryan’ı nereden aldın? Tükenmiş olarak gözüküyorlardı.

Sağdaki 3 kitabı da ikinci el olarak buldum, hiçbir sitede stokta yok şu an.

(Hüseyin gök) #1883

Zamanında bende hepsini stokta varken çok ucuza almıştım bence yanlış anlaşılmasın ama ithaki baskılarından daha iyi sadece boyutu küçük okadar.

İthaki Bilim Kurgu Klasiklerini almasam, ben de tamamını Kabalcı’dan almak isterdim aslında. Henüz okumadığımdan hangisinin çevirisi daha iyidir bilemiyorum. Ama benim gözümde de Kabalcı, Otostopçunun Galaksi Rehberi 5i 1 yerde baskısından dolayı her zaman önde.

Ads%C4%B1z

Bayağıdır almak için uğraştığım İkinci Vakıf geldi ama gelen kitap 1. baskı çıktı. Bu ne şimdi?

(Demet ) #1887

Bana gelen de 1.baskı. Kaç baskısı yapıldı ki bu kitabın?

(Emre ) #1888

Bir kere baskı yapılmadı mı zaten? Baskılarda bir şey mi değişti?

(Oğuz Eren) #1889

Hollanda’ya siparis verince kitap fiyati ile kargo fiyati atbasi gidiyor maalesef. Ama dayanamadim, ithaki Verne serisi bende olmasina ragmen Alfa serisine gecis yaptim.

Yayinevi Kitap Yazar
Alfa Buzlar Sfenksi Jules Verne
Alfa Kaptan Grant’ın Çocukları Jules Verne
Alfa Karpatlar Şatosu Jules Verne
Alfa Arzın Merkezine Seyahat Jules Verne
Alfa Güzel Sarı Tuna Jules Verne
Alfa 80 Günde Devri Alem Jules Verne
Alfa Macellanyada Jules Verne
Alfa Denizler Altında 20.000 Fersah Jules Verne
Alfa Balonla 5 Hafta Jules Verne
Alfa Yirminci Yüzyılda Paris Jules Verne
Alfa İnatçı Keraban Jules Verne