Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Aynen :d Çocukluğa geri dönüş

1 Beğeni

Bunlar da benim siparişlerim :slight_smile:

16 Beğeni

Hangi siteden sipariş ettiniz?

1 Beğeni

Ocak ayı kitapları da geldi :slight_smile:

8 Beğeni

Ah Dumas, vah Dumas! Her yıl senden 3-5 tane görsek kötü mü olur.

3 Beğeni

4 Beğeni

Sonunda seriyi tamamladım :nazar_amulet::call_me_hand:t3:

4 Beğeni

Daha çıkacak 3 kitabı var loganın o da kim bilir ne zaman çıkar.

Seri derken ondan bahsetmemiştim. Naber dergisi içindi.

1 Beğeni

Bu dergiler devam etmiyormu artık?

2 Beğeni

Uzuuun zaman sonra 8. sayı çıktı ama 9. sayı ne zaman muamma.

1 Beğeni

İdefix siparişim de geldi. Artık uzunca bir süre kitap almam. Yeni çıkan 1-2 kitap hariç.

3 Beğeni

7 Beğeni

Her kitapta İncil alıntısı, referansı görmekten sıkıldım, çünkü okumadığımız için bilmiyoruz. Her okuduğunu internetten aramak da odağı dağıtıyor. Alıyım bir okuyayım dedim böyle bir şeyin olduğundan haberdar oldum, ücretsiz yolluyorlarmış. Misyonerliyecekler sanırım beni :d Neyse okuyalım da öğrenelim.

6 Beğeni

Millet kahve eşliğinde kitap fotoğrafları çekiyor sen nutella:)
Bu arada Hey Gavur Anlatsana kitabını da birlikte mi yolladılar?

3 Beğeni

Kitapseç macerası kaldığı yerden devam Uzay Akımları Isaac Asimov:grinning:

1 Beğeni

Bilerek ayarlamadım bu konsepti ya denk geldi. Mutfaktaydım. Evet kitapları birlikte yolladılar.

Spawn’ın 4üncü cilt’i haftaya çıkacak eger arkabahçenin İstanbuldaki çizgi roman dükkanına yakınsanız cilt 1-2 ve cilt 3-4 koleksiyonluk halinde 1-2 cilt halinde magazasında satışa konulacak. İnternet satışı olmayacagı için bu bilgileri verdim :slight_smile:

6 Beğeni

Kitapyurdu sitesinde stokta olan kitapların gönderimi hızlı oluyor o konuda çok memnunum siteden ( Platin üyelik günü yoğunluğu hariç).Bu gün saat 16 civarı verdim siparişi.

Ayrıca sormak istediğim Karanlık Orman ve Üç Cisim Problemi’ni yakın zamanda alan var mı ,var ise hangi siteden tavsiye ederler fiyat ve gönderim hızı olarak?

1 Beğeni

Vallahi bu yalan yanlış haberleri düzeltmekten sıkıldım. Külliyen yalan. Kitaplar matbaadan daha dün çıktı.

11 Beğeni