Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Alfa Yayınları’nın kendi sitesinden aldım. %30 indirim oranı mevcut. Enazından sitede temin süresi aynı gün. bir denemiş olalım bakalım temin ve gönderim nasıl sonuçlanacak. Dün akşam verdim siparişi.

Site Linki : Alfa Yayınları Sitesi (Sadece Alfa Yayın grubu mevcut. Alfa - Everest - Artemis - Kapı - Mona ve Büyülü Fener Yayınları mevcut)

8 Beğeni

11 Beğeni

Sonunda kavuştum Üç Cisim Problemine :smile:

13 Beğeni

14 Beğeni

Değerli Forumdaşlar.Bu bölüme yakın zamanda bir kitap alışveriş resmi göndereceğim ,alacağım kitaplar benim için şimdiye kadar aldıklarım arasında en özelleri olacak.Sebebi şu aşağıdaki adreste.
http://horasan.meb.gov.tr/www/sehit-binbasi-lutfu-ceylan-ilk-ortaokulu-acildi/icerik/309

Bu okul yeni açılmış,internet üzerinde duyarlı bir vatandaşımız okul kütüphanesi olmadığından “Kitaplığında Tozlanmasın” etiketiyle bir kitap bağışı kampanyası başlatmış.Ben daha önce başka bir şehrimize böyle kitap gönderimi için arkadaşa ücretini verip katkıda bulunmuştum.Bu sefer direkt kitapları alıp göndereceğim.

Dileyen olursa o verilen linkte adresi var kendiniz de gönderebilirsiniz.İçlerinden bazılarına o yaşlarda kitap sevgisi aşılayabilirsek insanlık adına güzel bir kazanç olur.

Adresi : Şehit Binbaşı Lütfü Ceylan ilk ve ortaokulu / Hastane Yanı HORASAN / ERZURUM

Bir de ek yapayım,çocuğu ilk ve ortaokul kısmında okuyan forumdaşlar hangi kitapları özellikle tavsiye ederler o yaşlar için ,bekar olduğumdan çok fazla bir bilgim yok güncel olarak.

2 Beğeni

Aldığım kitaplar bugün kargolandı. Yurtiçi kargoya verilmiş. Kitaplar gelince görsel paylaşırım.

5 Beğeni

İş bankasının İş çocuk klasikleri tercih edilebilir. Fiyat olarakda içerik olarak da uygun olur.

Teşekkürler cevap için,o seri benim de aklımda var,sadece ilk ve orta okul kısmı kafamı karıştırıyor acaba her yaş grubuna yeterli olur mu diye.Ağır kaçmasın da çocuklara o yaşta.

İlkokul için evet biraz ağır olabilir. Onlar için daha çok resimli kitaplar tercih edilebilir.

Bu seti aldım,sahip olanlar beğenmiş içeriği ve baskı kalitesini (Nar Yayınları).Okul Müdürü ile görüşme de yaptım sabah.Daha 2 ay önce açılan bir okul.İmkanı olanlar kitap bağışında bulunabilir.Tam adresi de öğrendim

Şehit Binbaşı Lütfü Ceylan ilk ve ortaokulu Adnan Menderes Mahallesi Manolya Sokak no :21 Horasan / ERZURUM Müdürün ismi Cengiz Durmaz.

5 Beğeni

Kitaplar geldi. Paketleme çok özenliydi. Bundan sonra Alfa Yayınları’nın ve Everest Yayınları’nın kitaplarını kendi sitesinden alacağım. Hemen kargolanıyor.

7 Beğeni

Jules Verne kitaplarını Alfa’dan mı toplasam diye düşünüyorum şuan. Ama bir yandanda İthaki nasıl yapacak diyorum. Kafamda deli sorular. :grin:

Ücretsiz kargoda 50₺ iyimiş. :+1:t6:

1 Beğeni

Kafandaki deli sorulara bir delilik yaparak cevap ver. İkisinide topla. :joy::joy::joy:
İndirim %30 fena değil. Ayrıca dediğin gibi 50 TL ücretsiz kargoda güzel. Ben 3 kitabı 55 TL’ye aldım

2 Beğeni

Babil Süresi Dolanlar için 10 gün diyor ama o kadar sürmemesini ümit ediyorum :slight_smile:

Azda değilki kitapları 50 kitapcık. :sweat_smile:
Olurda İthaki toplu çıkarır mı diyorum ama zor. Alfa yarıladı nerdese.

1 Beğeni

İthaki seriye başlasa bile tamamlaması 4 - 5 seneyi bulur.

1 Beğeni

Deme öyle sakın!

Bulur aslında doğru diyosun.

1 Beğeni

Umarım Büyünün Rengi sorun çıkarmaz.

2 Beğeni

Vakıf’ın fiyatı ne olmuş öyle yav! Daha bu yaz %35 indirimle 16.25’ti.

4 Beğeni

Teşekkür ederim paylaşım için. Ben de sipariş verecektim. Çok özenli hazırlamışlar.

1 Beğeni