Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Evet, çıkarmaya çalıştım, zorladım hatta ama çıkmıyor.

Hay allah. Arkadaşın belirttiği yöntemi de bir deneyin isterseniz olmadı iade eder veya değiştirirsiniz.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim, ısıtıcının önüne tutunca çıktı, teşekkür ederim tekrar.

1 Beğeni

9 Beğeni

Çok teşekkür ederim. :slight_smile:

1 Beğeni

Tanesi 4 tl yan, toplam 16 tlye POOH serisini almak gerçekten çok iyi :smiley:

1 Beğeni

Platin üyelere mi özel bu fiyat? Kitaplar ciltli mi?

Yok hayır,kitapyurdu 5 kitap 20 TL kampanyası var.Can,Kabalcı ve birkaç yayınevi dahil,belirli kitaplar var.Kitaplar normalde 30 TL sanırım ama kampanya dahilinde 4 tlye denk geliyor.Ciltli ve emin olmamakla birlikte kuşe kağıt sanırım.Şahsen hayran kaldım baskılara,çok tatlılar bitmeden alın derim :smile:

2 Beğeni

Winnie the Pooh serisini ben de aldım bekliyorum. YKY’den alacaktım aslında kendileri seriyi tamamlayınca (iki kitabı bastılar henüz) ancak en son sorduğumda yakın gelecekte seriye devam etme planlarının olmadığını söylemişlerdi.

Ateş yakmak’ı yeni okudum. Mükemmel bir hikaye.

2 Beğeni

Zebramo’dan çok uyguna aldım ikisini iyi denk geldi.

5 Beğeni

İlknokta Tolkien %50 Kampanyası ile.

14 Beğeni

Çok güzel görünüyorlar, ilknokta’ dan baktım 1336 sayfa diyor :slight_smile:
Bu kitapların içeriği nedir, hobbit bildiğimiz hobbit kitabı mı? Serinin neresini oluşturuyor?

1 Beğeni

Benim de bildiğim kadarı ile bildiğimiz Hobbit kitabı ama çok fazla bilgim olmadığı için diğer kitapların içeriği hakkında bişey söyleyemiyorum. Sadece Yüzüklerin Efendisi üçlemesinden Tom Bombadil’i biliyorum.

2 Beğeni

Hobbit içerikleri aynı, bunların ebatı küçük ve sert kapak.

9 Beğeni

Amazon’dan Poe tüm hikayeleri aldım. İndirim şahane(₺38). Yine paket ve kargo şaşırtmadı, dün gece geçtiğim sipariş bu öğlen ulaştı. Amazon takdiri hak ediyor. 10/10

ufak bir ekleme; ₺50 bedava kargo kalan nadir sitelerden.

19 Beğeni

Kitap ciltli mi yoksa kağıt kapak mı?

Ciltli (20 karakter)

Hazır post varken ekleme:

Trendyola kaydolmuşum ama hiç alışveriş yapmamışım. Uzun zamandır yoktunuz indirim diye 40tl kod tanımlamışlar. İndirimin indirimi oldu. Sonuçta bunları 68 tlye almış oldum :yum:

7 Beğeni

Meslekte şart :grin::grin:

13 Beğeni

Semboller ve İşaretler ile Efsaneler ve Mitler kitaplarını bir arkadaşım için almıştım. Daha doğrusu kendisi 4 5 ay önce bir araştırması için bendekilere tam manası ile çökmüştü. Şimdi sözde bunları ona verip kendiminkileri ondan almam lazım ama hiç öyle bir şey yapasım yok :slight_smile: Bu baskının cildi falan çok daha albenili duruyor. Hayatta vermem :rofl:

26 Beğeni