Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Son Çağrı kitabını ben Alfa’nın sitesinden aldım. Bu kitapla birlikte bir kaç kitap daha almıştım. Sadece bu kitap sorunluydu. Galiba sorun Amazon değil Alfa kaynaklı. Kitaplar uzun süre rafta beklemekten zarar görmüş olabilir. Hatırladığım kadarıyla baskı tarihi biraz eski.

Olabilir, siz bahsedince baskı tarihlerini kontrol ettim. Son Çağrı kitabı 2018 baskısı. Fakat diğer aldığım Londra Nehirleri kitabı da 2019 baskısı. Onunda orta iç sayfaları fotoğrafta sanki kırım yapmış gibi gözüksede aslında yırtılmışlar. Konu ile ilgili müşteri temsilcileriyle görüştüm depoya bildireceklerini söylediler.

Alfa’nın kendi sitesinden sipariş vermeyi düşünüyorum da, kitapların hasarlı gelmesi durumunda değişim/iade sürecinde sorun yaşanıyor mu?
İade veya değişim talebinde bulunan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Ben Alfa’nın kendi sitesinden ya 2 ya 3 kere sipariş verdim. PKD’nin Kader Ajanları kitabının dışında herhangi bir probleme rastlamamışken dış kabını çıkardığımda şöyle bir manzarayla karşılaşmıştım:

Kendilerine bildirmedim iadesiyle uğraşmamak için. Şans işi biraz sanırım. Tabii kitabın ön yüzünü doğrama tahtası niyetine kullanmasalardı daha iyidi…

3 Beğeni

Durumu iletince değişim için kitabı istiyorlar, kitabı gönderdiklerinde e,posta adresinize kargo takip linkini gönderiyorlar.

Site iletişim formu, eposta adresi veya 0212 511 53 03 (dahili 3003) yardımcı oluyorlar.

3 Beğeni

Evet haklısınız. Ama siz de bilirsiniz bazen diğer sitelerden öyle hasarlı kitaplar geliyor ki mecburen değişim veya iade talebinde bulunmak durumunda kalıyoruz. @canavar, ben de Kader Ajanları ve Yetenekliler Dünyası’nı sipariş vereceğim. Umarım hasarsız gelir :slight_smile:

Teşekkürler @alper bey, o vakit siparişi hemen vereyim.

3 Beğeni

Yavaş yavaş topluyorum, kolleksiyonluk baskıları. Vakıf en sevdiğim serilerden biri. Bu baskısını almasam çatlardım :sweat_smile:

22 Beğeni

Ben bu baskıyı karton kapak sanıyordum ne kadar güzelmiş öyle :joy:

1 Beğeni

Geçen UPS ile gelmişti ama bu sefer Aramex ile geliyor.UPS’den çok memnundum bu yüzden aklımda soru işareti var şuan.Umarım hasarsız şekilde ulaşır.Dediğiniz gibi Mng yada Aras getirirse işim yaş,çok kötü bulunduğum konumdakiler…

Hiç kıskanmadım…:pleading_face:
Nereden ne kadara aldın? Amazon’da 127 tlye geliyor daha uygun bir site var mı merak ettim.:smile:

1 Beğeni

NeatGratefulCentipede-size_restricted

2 Beğeni

Arkadaş Kitabevinden :joy: 120₺ tuttu. İç cilt baskısına bayıldım . Aynı zamanda pandoradan, aynı baskının his dark materials kitabını aldım ama anca bir aya gelir :frowning: Neyse geç olsun , güç olmasın :joy: @Who_Sametto

1 Beğeni

An itibariyle Idefix benim için bitmiştir. Şu kitapların haline bakın, insan utanır bu şekilde yollamaya…

13 Beğeni

Hocam göremiyoruz fotoları. Yolda kitaplarım var etme

Düzelttim, ben de hiç istemezdim böyle olmasını. :neutral_face:

Sığmamış diye büküp mü koymuş siparişle ilgilenen arkadaş? Çok düşünceliymiş.

5 Beğeni

Gerçekten diyecek bir şey bulamadım… Resmen mahvetmişler kitapları, böyle mi hizmet veriyor koskoca Idefix?

3 Beğeni

Adamlar yollasa dert yollamasa dert. Size iyilik de yaramıyor :joy:

2 Beğeni

Ofofofofofof çok fena. Resmen diğer kitaplara destek olsun diye sıkıştırmışlar bunlarla. Takoz niyetine.

3 Beğeni

Şu balonlu poşetleri çıkartıp gönderse daha sağlam gelirdi. :joy:

2 Beğeni

Daha fazla katılamazdım gerçekten :man_facepalming:t2: