Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Forumun karşıma geç çıkmasının zararlarını yaşıyorum :sweat_smile:

3 Beğeni

Amazondan aldığım kitaplar kutuyu yeni açabildim. Cıva’yı çok merak ediyorum ama galiba Butler’dan başlayacağım.

33 Beğeni

Evet bu da özel baskı. Ebatı X yaşında kitapları baskılarından küçük. O kitaplar sıvama cilt bu baskı bez cilt. Kağıt kalitesi aynı. Bu baskı X yaşında baskıları gibi numaralı baskı değil ama şimdiye kadar tek baskı yaptı, yeniden basılır mı bilmiyorum.

Bunu aldım, kaçırmadım ben. :slight_smile: Kürk Mantolu Madonna 70 yaşında baskısını kaçırdım.

1 Beğeni

Neyse bundan sonrakileri kaçırmam artık. Forumda bir şekilde görürüm :krs::smile:

1 Beğeni

Ben bu baskıyı çıktığı yıl bilinçsizce almıştım, yaptığım en güzel bilinçsizlik oldu. :joy:

1 Beğeni

Bir kaç siteye baktım fiyatlar fena değil gibiydi, ben de Hakan Günday kitaplarını toplamaya başlayayım dedim.

10 Beğeni

YKY’nin bende olan özel baskıları

17 Beğeni

Son aldıklarım.

36 Beğeni

Sen iyiden iyiye bu özel baskılara sardın bakıyorum. :smile: hepsi çok güzel bu arada keyifle oku.

1 Beğeni

Hangi site acaba? Hasarsız ve temiz gelmiş gibi görünüyorlar. Aralarında almayı düşündüklerim var, fikir verirdi :slight_smile:

1 Beğeni

Aynen öyle oldu :slight_smile: Teşekkürler. Once & Future tükenmişti, onu bulduğum için ayrıca mutluyum, bir tane daha buldum tükenmiş kargoya verilmesini bekliyorum :slight_smile:

@ozgurs59

Once & Future ve İki kardeş Paralel Evren

Usagi ve Karadut Ekspres Presstij

Pinokyo Çizgi Roman Sepeti

3 Beğeni

İdefixi bi gıdıkladık bakalım

13 Beğeni

İdefix’te 3 günlük fiyat tutulması başlamış. İndirimler çok tatmin edici olmasa da, 9B4B3099 kodu ile 150/30 indirim yapınca, Alfa ve Everest için yaklaşık %50 indirimli güzel bir sepet oldu.

13 Beğeni

Ben de Barok Döngüsü’nün 2. ve 3. kitabını aldım.

12 Beğeni

Alfa’nın kendi sitesinden aldığım kitaplar geldi. Pkd Toplu Öykülerin üç cildini de edinmiş oldum böylece. Romanlarını da tamamlamaya çalışıyorum. Yüksek Şatodaki Adam’ın çıkışı sevindirdi beni. Üstteki Aloda isimli kitap Alfa’nın armağanı…

31 Beğeni

Screenshot_20201020_022546

Hediye kartı ve kodlarla 159 tl lik sepet 114’e geldi

9 Beğeni

Ne güzel bir sabah böyle…:kissing_closed_eyes:
Kitapların paketinden hasarsız çıkması tamamen ilahi bir müdahale.Dayanamayıp kargodan kendim teslim aldım,gelene kadar hangileri hasarlı çıkacak da onları iade edeceğim diye düşündüm,kutu o kadar rezil durumdaydı…Ama mucize eseri kitaplarda en ufak hasar yok,şaşkın ve mutluyum. :smile:

Diğerlerinin yanında pek hoş durdu,bakalım bu özel seri kaç yıl sonra tamamlanacak…:sweat_smile:

39 Beğeni

Yazmayı unutmuşum. Güz Alacakaranlığının Ejderhaları’nı farklı bir baskı ile gönderdiler. Ben Kış Gecesi Ejderhaları’nda olan kapak türünü sipariş vermiştim. Yine Arkabahçe Yayınları’ndan ama bu baskı ile yollandı.

Edessa ve Eganba’dan aldıklarım. Eganba paketlemesi bu sefer kötüydü. Ve kargoyu nerede tuttularsa yırtılmış ve ıslanmış geldi, kitaplarda bişey yok ama şu lojistik, nakliyat işi gerçekten ülkede ilk el atılması gereken işlerden.

@alper işin içindeydin sanırım zamanında, bir çözüm bul şu işe :slight_smile:

31 Beğeni

Vision’un baskısını ne kadara ve nereden aldınız? 180 tlye gördüm ama kaç aydır değip değmez mi emin olamıyorum…

1 Beğeni