Sonic The Hedgehog Yenilenen Tasarımıyla Tekrar Görücüye Çıktı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/sonic-the-hedgehog-yenilenen-tasarim-fragmani/

Eleştiriler sonrası yeniden tasarlanan Sonic The Hedgehog filminden yeni fragman geldi. Hayranlar ilk etapta istediklerini elde etmiş gibi görünüyor. (DEVAMI…)

4 Likes

On numara olmuş. Yani beklenti yine az ama öncekinden kat kat hoş.

2 Likes

Sonic çok şahane duruyor, öncekine göre kat be kat iyi. Jim Carrey zaten efsane. Film ile ilgili bir beklentim yoktu; ama, şu son değişim çok hoşuma gitti benim. Yönetmeni taktir ettim. Gelen tepkiler üzerine bu konsepti değiştirmesi çok önemli. Umarım film hakettiği gişeyi de yakalar.

3 Likes

Yeni hali sonic olmuş hoşuma gitti. Ama nedense eski hali de hoşuma gidiyordu baya. :roll_eyes:

Eski tasarıma göre 300 milyon kat daha güzel olmuş ama biraz bantla yapıştırılmış gibi duruyor sanki.

Sonic oynamamış ve sadece çizgi dizisini izlemiş biri olarak portal muhabbetti inşallah sonic’in gücü değildir. Yüzükler kendi evreninden getirdiği bir teknoloji olup onun gücüdür. Ama oyunlarında vs varsa bilmiyorum tabi.

1 Like

Ben gene beğenmedim. Karakter tasarımı daha iyi olsa da aceleden animasyon kalitesi düşmüş gibi geldi. Detective Pikachudan sonra Sonic çok sırıtıyor.

1 Like

Çok daha iyi olmuş :slight_smile: Eldivenler geri gelmiş, pabuçları ve yüzü de oyundaki hâline çok daha sadık. Ayrıca bu fragmandaki esprili hâlini daha çok sevdim. Helal olsun adamlara, hatalarını kabul edip düzeltmek de bir erdemdir.

8 Likes

Ve bunu filmin gelirini ileri bir tarihe atarak, tüm riskleri alarak yaptılar. Film ne kadar çöp çıkarsa çıksın bu davranış unutulmayacak.

Yeni hali eskisinden çok daha iyi olmuş ayrıca. Yine de filmden beklentim zayıf ama olsun. Emeğe saygı…

4 Likes

Önceki haliyle kıyaslanınca fark daha belli olmuş, milletin eleştirdiği kadar var :slight_smile:

1 Like

Kimse kusura bakmasın objektif olamıyorum. :smiley: Ben fragmana da yeni Sonic’e de Jim Carey’e de bayıldım. :heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes

Bu sefer olmuş gibi. :smiley:

Oldukça güzel olmuş Fakat bazı sahneler aceleye mi ne geldi baya yapay duruyor. Umarım çıkana kadar düzeltmeler yapmaya devam ederler.

Yalnız bu da iyi reklam oldu. Normalde kimse takmazdı. Şimdi gişesi iyi olacak gibi.

Kaos kristallerinin işlendiği, Shadow ve Tails gibi karakterleri gördüğümüz daha karanlık bir evren görmek nasip olur mu acaba. :worried:

1 Like

Film çıkana kadar şu hafif sırıtan CGİ hatalarını da düzeltirler bence. Bu durum film için büyük bir reklam oldu. Basit bir film iken, şimdi daha fazla kişi bu filmden haberdar. (Özellikle, Sonic’in şu Flash’ın çizgi romanını okuduğu sahneye bayıldım. :smile: )

2 Likes