Sonic the Hedgehog Yönetmeninden Hayranlara Teşekkür

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/sonic-the-hedgehog-yonetmeninden-hayranlara-tesekkur/

Yenilenen Sonic the Hedgehog tasarımı hayranlardan övgü toplarken yönetmenden ilk mesaj geldi. Karakterin yaratıcısı Yuji Naka ise hâlâ memnun değil. (DEVAMI…)

3 Likes

Hepsini görmek istiyorum ama sonic dışında kimseyi göreceğimizi sanmıyorum. Belki devamı gelirse olabilir. Birde Dr. Egg Robotnic’in torunu muydu yoksa tam tersi mi?

O kadar da inceleme Yuji-san. Bu hâline binlerce şükür. Adamlar ilk fragmanda öyle bir şey gösterdiler ki en ufak düzeltmeye razı olacak hâle getirdiler bizi :slight_smile: (Aslında güzel taktikmiş haa :thinking:)

Doctor Eggman ile Robotnik aynı kişi. İngilizce adı Doctor Ivo Robotnik. Japonca adıysa Doctor Eggman.

Wikipedia’nın dediğine göre çizgi filminde ismi Doctor Ivo “Eggman” Robotnik olarak kullanılmış. O tarihten sonra da Robotnik karakterin soyadı, Eggman ise lakabı olarak kabul edilmiş.

3 Likes

Sonic x animesinde Dr, Egg, Robotnik için dedem diyordu diye hatırlıyorum da. Sonic onu anlatırken öyle anlatmışta olabilir. Ya da direkt ben yanlış hatırlıyorum ama böyle şeyleri de hiç unutmam. :thinking:

Jim Carrey’i Robotnik olarak görmek şahane bir deneyim olacak. Ayrıca, Sonic’in şu anki hali baya başarılı bence. İlk halinin faciasndan sonra üstelik. Filmde Shadow’u görmek isterdim; ama, bence şimdilik mümkün değil gibi. Belki filmin devamı çekilirse…

Dr.Eggman’in dedesi Yüzyılın dahisi olarak adlandırdıkları Dr.Gerald Robotnik, sanırım Sonic x 38. bölümde geçiyor.

1 Like

O yaşta kendisinden direkt Egg diye bahsedip dedesinden Robotnik diye bahsedince ayrı kişiler sanmıştım. Sonic x bir de gelecek olayları filan vardı bilirsiniz. O yüzden gelecekte geçiyor sanmıştım. Aydınlandım, teşekkür ederim.