(Sonuçlandı) Çekiliş - 10 Kişiye Ölühane Kapıları (Malazan 2. Kitabı) Hediye

Herkese merhaba,

Malazan serisinin ikinci kitabı olan Ölühane Kapıları yakında çıkıyor. Ben de bu vesile ile ilk kitap için yaptığımız çekilişin görece ufak bir tekrarını yapmak istedim. @Haplo Can hocam “sen ne kadar hediye ediyorsan aynısı benden” diye söz verdiği için (kanıt :slight_smile:), onu da otomatikman çekilişe ekledim. :slight_smile:

Ayrıca sevgili okuryorum, aeglos, zaidext, atasagun, korgi ve ismini vermek istemeyen bir forumdaş da katılmak istedi. Bu sayede toplamda 10 kitap hediye ediyoruz (şimdilik). :slight_smile:

Kitap hediye etmek isteyen diğer üyeler şöyle:

1 Kitap:

2 Kitap:

Not: Çekilişe katılım süresi bitene kadar hediye etmek isteyen başkaları da olursa, bana yazmaları yeterlidir.

Alabilecek durumda olanlar yerine özellikle öğrencilere veya durumu eskisi gibi olmayanlara gitmesini tercih ederim ama bu konuda herhangi bir kural yok. Ancak her halükarda kitapların forumda aktif üyelere gitmesini istiyorum. O yüzden kurallar şöyle:

• Katılacak kişinin en az 200 gönderisi olmalıdır
  • Üyenin foruma kayıt tarihinin 01.01.2022 öncesine ait olması gerekmektedir
  • Çekilişe katılmak isteyen arkadaşların başlık altına Ay Bahçeleri kitabından en sevdiği metni yazması yeterlidir (Tr - En fark etmez)
  • Kargo ücretleri tarafımızdan ödenecektir, kazanan arkadaşların özel mesajla iletişim bilgisi göndermesi yeterlidir
  • Son katılım 07.07.2022 21:00’dir (duruma göre uzatılabilir)

Daha önce yaptığımız gibi random.org üzerinden “list randomizer” ile çekiliş yapılacak ve sonuçlar yine bu sayfada duyurulacaktır.

Herkese bol şans. :v:

25 Beğeni

I am Crone, eldest of the Moon’s Great Ravens, whose eyes have looked upon a hundred thousand years of human folly. Hence my tattered coat and broken beak as evidence of your indiscriminate destruction. I am but a winged witness to your eternal madness.”

4 Beğeni

@Okuryorum da 1 kitapla destek olmak istediğini belirtti. Kitap sayısı böylelikle 3’e yükseldi. Kendisine teşekkür ediyorum verdiği destek için. :slight_smile:

8 Beğeni

Kanıta gerek yoktu, sözümün arkasındayım :slight_smile: umarım hayırlara vesile olur.

3 Beğeni

“Eski öyküler anlatıldıkça yabani ot gibi büyür gider.”

3 Beğeni

Dünyada savaştan başka bir şeye yer yok muydu? Ölümün dağıtıcılarından öteye geçmeksizin baki bir kullukla onun önünde mi eğileceklerdi?

2 Beğeni

“Ölmek kimsenin planları arasında yer almaz.”

2 Beğeni

“Susun” diye mırıldandı Alakarga, “Düşünüyorum”

2 Beğeni

The curse of climbing is discovering how great the distance yet to climb.

4 Beğeni

Sessiz sedasız yaşa.

2 Beğeni

Aynısı koşu için de geçerli. :smiley:

2 Beğeni

“Play on, mortal. Every god falls at a mortal’s hands. Such is the only end to immortality.”

Şimdi en az 200 gönderi sınırından kaldım mı? Nereden bakabilirim? Ben daimi üyeyim sadece pek mesaj yazmamışım o kadar :smile:

1 Beğeni

İsmini vermek istemeyen bir forumdaş daha katıldı ve toplamda 4 kitaba ulaştık. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. :pray:

5 Beğeni

When memories have returned, Trull Sengar, solitude is an illusion, for every silence is filled by a clamorous search for meaning. Katılıyorum :slight_smile: .

2 Beğeni

Ay Bahçeleri’nde böyle bir pasaj yok hocam. Dördüncü kitaba ait bu metin. Değiştirir misin rica etsem. :slight_smile:

2 Beğeni

İlk kitaptan değil ama ben basit bir insanım. Trull Sengar gördüm, kalbe dokundum. Onun da bizim kalbimize dokunduğu gibi.

3 Beğeni

Ben olsam elendiniz yazardım.

@Olatris 173 mesajınız var. Kotayı dolduracağım diye sürekli bir şeyler yazmayın. :joy:

3 Beğeni

Direkt hatırlayamadığımdan googledan bakayım dedim çok hoşuma gitmişti ama değiştireyim.

Silme lütfen, diğer türlü yazdıklarımız boşa gidecek. :slight_smile: Yeni gönderi olarak göndermen yeterli yenisini.

Ben baktığımda 156 idi, otomatiğe bağlamış birisi. :slight_smile:

3 Beğeni

Kallor dedi ki:”T’lan Imasslar henüz birer çocukken bu topraklarda yürüdüm. Yüz bin kişilik orduları kumanda ettim. Gazabımın ateşini koskoca kıtalara yaydım ve yüksek tahtlarda tek başıma oturdum. Bunun anlamına kafan basıyor mu?” “Evet,” dedi Caladan Brood, “dersini hiç almıyorsun.” Hala katılmama izin varsa bu bölüm başı yazıyla katılmak istiyorum.

2 Beğeni